Jak se dívat na hry Steelers online bez kabelu v roce 2017

Getty PITTSBURGH, PA - 26. SRPNA: Ben Roethlisberger #7 z Pittsburgh Steelers usměrňuje přestupek proti Indianapolis Colts během preseason hry 26. srpna 2017 v Heinz Field v Pittsburghu, Pennsylvania. (Foto Justin K. Aller/Getty Images)Chcete -li sledovat živý přenos z Pittsburgh Steelers 2017 základní hra? Existuje několik různých způsobů, jak sledovat každou hru, i když nemáte kabelové předplatné.

Z 16 letošních her Steelers bude devět vysíláno na CBS (na televizních trzích Steelers), tři na NBC (celonárodně televizní), dvě na Amazonu, jedna na Foxu (na televizních trzích Steelers) a jedna na ESPN (celostátně televizní). Vy kliknutím sem zobrazíte kompletní rozvrh , a zde pro týdenní mapu pokrytí abyste zjistili, zda je hra na trhu ve vaší oblasti.Pokud je hra na vašem trhu nebo je vysílána na národní úrovni :

- CBS hry lze sledovat prostřednictvím služby CBS All Access
- Amazonské hry lze sledovat, pokud máte Amazon Prime
- NBC, Fox nebo ESPN lze sledovat prostřednictvím kterékoli z následujících streamovacích služeb: Sling TV , DirecTV nyní , nebo Fubo TV . Všechny nabízejí bezplatné zkušební verze, takže je můžete vyzkoušet, pokud si nejste jisti, které chcete

U streamovacích služeb jsou CBS, NBC a Fox aktivní na vybraných trzích. Chcete -li zjistit, jaké místní kanály jsou ve vaší oblasti k dispozici, zkontrolujte následující odkazy pro každou službu: Sling TV (Zobrazit mé dostupné kanály); DirecTV nyní ; Fubo TV .Pokud je hra mimo váš trh a není vysílána na národní úrovni :

- Možná budete moci sledovat prostřednictvím nedělního lístku NFL .

Zde je kompletní přehled všech vašich možností živého streamu a jak se přihlásit ke sledování Steelers na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:
Nejlevnější způsob sledování her CBS s pravděpodobným zájmem o koupi: CBS All-Access

Pokud je hra vysílána na CBS na vašem trhu ( kliknutím sem zobrazíte týdenní mapu pokrytí ), můžete sledovat živý přenos přes CBS Naplno za 5,99 $ měsíčně. Pokud jste na trhu Steelers, jen díky tomu získáte živý přenos z devíti her Pittsburghu.

Bezplatnou zkušební verzi spustíte takto:

1. Kliknutím sem přejdete na web CBS All Access

2. Klikněte na Try It Free a poté si vytvořte účet

3. Vyberte požadovaný typ předplatného (Limited Commercials je 5,99 $ za měsíc a Commercial Free je 9,99 $ za měsíc) a zadejte své platební údaje. Pokud zrušíte předplatné před koncem zkušebního období (jeden týden pro Limited Commercials nebo dva dny pro Commercial Free), nebudou vám účtovány žádné poplatky

4. Vraťte se do Web CBS All Access začít sledovat CBS na počítači. Hru můžete také sledovat na tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace CBS

5. Hry NFL na CBS můžete na svém telefonu sledovat pouze přes Mobilní aplikace NFL , a pouze pokud jste zákazníkem společnosti Verizon


Nejlevnější možnost pro CBS, NBC, Fox a ESPN: Fubo TV + Sling TV

NA aktuální nabídka s Fubo TV je to nejlevnější způsob, jak získat CBS, NBC a Fox (a NFL Network), zatímco Balíček Orange Sling TV lze přidat k získání ESPN.

Dohromady budou stát 39,99 $ měsíčně, ale může to být ještě levnější, když na sezónu pojedete s Fubo TV a přidáte Sling TV na bezplatnou zkušební verzi pro osamělou hru ESPN Steelers.

Zde je souhrn obou:

Fubo TV

CBS ( zkontrolujte, zda to žije ve vašem městě ), NBC ( zkontrolujte, zda to žije ve vašem městě ), Fox ( zkontrolujte, zda to žije ve vašem městě ) a NFL Network jsou součástí Fubo TV, která je běžně 34,99 $ za měsíc, ale je v současné době nabízí dohodu což umožňuje uživatelům zaregistrovat se za 19,99 $ měsíčně po dobu prvních dvou měsíců.

Zde je přehled balíčku Fubo TV:

Celkový počet zahrnutých kanálů : 67 ( Kompletní seznam kanálů najdete zde )

Cena : 19,99 $ měsíčně po dobu prvních dvou měsíců ; Poté 34,99 $ měsíčně

Další funkce : Sledujte na dvou různých zařízeních najednou; 30 hodin DVR je zahrnuto

Zkušební verze zdarma : 7 dní

Jak se zaregistrovat a sledovat :

1. Kliknutím sem se zaregistrujete a spusťte bezplatnou zkušební verzi. Při registraci budete muset zadat informace o své kreditní kartě, ale pokud předplatné zrušíte před koncem zkušebního období, nebudou vám účtovány žádné poplatky

2. Vraťte se na web Fubo a sledujte na svém počítači CBS, NBC, Fox nebo NFL Network. Můžete také sledovat na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Fubo, kterou si můžete zdarma stáhnout. A úplný seznam kompatibilních zařízení naleznete zde

3. Hry NFL můžete na svém telefonu sledovat pouze prostřednictvím Mobilní aplikace NFL , a pouze pokud jste zákazníkem společnosti Verizon


Sling TV

NBC ( zkontrolujte, zda to žije ve vašem městě ), Fox ( zkontrolujte, zda to žije ve vašem městě ) a ESPN jsou zahrnuty v DirecTV Now’s Žijte malý balíček za 35 $ měsíčně CBS bude brzy přidáno a síť NFL není k dispozici.

I když je to o něco dražší cenový bod, má místní kanály živé ve více městech než Fubo nebo Sling, což je pro některé lidi na menších trzích lepší volbou. Například, NBC je k dispozici živě v Pittsburghu prostřednictvím DirecTV Now , ale ne přes Fubo nebo Sling.

Zde je kompletní přehled Balíček DirecTV Now’s Live a Little a jak spustit bezplatnou zkušební verzi:

Celkový počet zahrnutých kanálů : 60 plus, v závislosti na dostupných místních kanálech. Vy kompletní seznam kanálů najdete zde

Cena : 35 $ měsíčně

Další funkce : Sledujte na dvou různých zařízeních současně; DVR je ve fázi beta; se může přihlásit do aplikace WatchESPN pomocí přihlašovacích údajů DirecTV Now

Zkušební verze zdarma : 7 dní

Jak se zaregistrovat a sledovat :

1. Kliknutím sem přejdete na web DirecTV Now

nábytek na tenisový míček

2. Klikněte na Spustit bezplatnou zkušební verzi hned teď a poté si vytvořte účet

3. Vyberte požadovaný balíček kanálů. Všechny balíčky zahrnují NBC, Fox a ESPN, CBS již brzy

4. Zadejte své platební údaje. Balíček Live a Little stojí 35 $ měsíčně, zatímco další možnosti jsou 50 $, 60 $ nebo 70 $ měsíčně. Pokud předplatné zrušíte do sedmi dnů od registrace, nebudou vám účtovány žádné poplatky

5. Vraťte se do Web DirecTV Now začít sledovat NBC, Fox nebo ESPN na ploše. Můžete také sledovat na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now, kterou si můžete zdarma stáhnout. A kompletní seznam kompatibilních zařízení naleznete zde

6. Hry NFL můžete na svém telefonu sledovat pouze prostřednictvím Mobilní aplikace NFL , a pouze pokud jste zákazníkem společnosti Verizon


Amazon Prime pro hry 16. listopadu a 25. prosince

Hry Steelers’s Week 11 (vs. Titans) a 16 (u Texans) budou oba streamovány živě na Amazonu. Ke sledování jednoduše potřebujete předplatné Amazon Prime nebo Video Amazon Prime .

Pokud již máte účet Amazon Prime nebo Amazon Prime Video , přejděte na web Amazonu a sledujte to na svém počítači. Pokud chcete sledovat na tabletu nebo streamovacím zařízení, můžete sledovat prostřednictvím aplikace Amazon Video

Pokud nemáte Amazon Prime , můžeš kliknutím sem spustíte bezplatnou zkušební verzi Amazon Prime Video , nebo zde spustíte bezplatnou zkušební verzi Amazon Prime . Prime Video stojí 8,99 $ měsíčně a běžný Prime stojí 10,99 $ měsíčně, ale oba mají 30denní zkušební verzi zdarma.

Po registraci se můžete vrátit na web Amazonu a sledovat hru na počítači. Můžete také sledovat prostřednictvím tabletu nebo streamovacího zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.


Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase na chytrých telefonech je k dispozici zákazníkům bezdrátové sítě Verizon, kteří je mohou zdarma sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout v následujících lokalitách:

Obchod s aplikacemi

Google Play obchod

Microsoft App Store


Pokud hry nejsou na vašem trhu

plocha počítače

Pokud hra není na vašem trhu a není vysílána na národní úrovni, jediné možnosti, jak sledovat živé přenosy, jsou DirecTV. Pokud jste předplatitelem DirecTV s balíčkem, který obsahuje nedělní lístek NFL, můžete streamovat hru prostřednictvím Web DirecTV . Nedělní lístek NFL je součástí balíčku DirecTV Choice (a každý balíček nad tím) a vy kliknutím sem se můžete zaregistrovat .

Pokud nemáte kabelovou nebo DirecTV, vy může mít nárok na SundayTicket.TV , online streamovací služba, která stojí první čtyři měsíce 69,99 $ měsíčně a umožňuje sledovat všechny hry mimo trh vysílané na CBS a Fox. SundayTicket.TV je k dispozici pro lidi, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako pro obyvatele San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš kliknutím sem zjistíte, zda máte nárok, a zaregistrujte se .

A konečně, většina vysokoškoláků může sledovat hry mimo trh prostřednictvím SundayTicket U za 24,99 $ měsíčně. Vy kliknutím sem se můžete zaregistrovat .


Tablet a další zařízení

Pokud máte některý z výše uvedených balíčků Sunday Ticket, můžete sledovat tržní hry na tabletech a dalších streamovacích zařízeních prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na následujících místech:

malá liga světové série stream reddit

Obchod s aplikacemi (nebo Apple TV)

Google Play obchod

Microsoft App Store (nebo Xbox One)

Rok

Xbox One

Playstation 4

Můžeš kliknutím sem zobrazíte kompletní seznam kompatibilních zařízení


Watch on Demand: NFL Game Pass

plocha počítače

Pokud se vám daří sledovat hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat krátce po jejich skončení.

Mobilní a jiná zařízení

NFL Game Pass Domácí předplatitelé mohou sledovat reprízu hry na mobilních a jiných streamovacích zařízeních prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na následujících místech:

Obchod s aplikacemi (nebo Apple TV)

Google Play obchod

Microsoft App Store (nebo Xbox One)

Playstation 4


Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

plocha počítače

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte, a můžete navštivte webové stránky Více podrobností.

Mobilní a jiná zařízení

Pokud máte účet GamePass International, můžete hru sledovat na svém mobilním nebo tabletovém zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na následujících místech:

Obchod s aplikacemi (nebo Apple TV)

Google Play obchod

Microsoft App Store (nebo Xbox One)

Playstation 4


Přečtěte si více od Heavy

Jak sledovat NFL RedZone online bez kabelu v roce 2017

Přečtěte si více od Heavy

Živý přenos ESPN: Jak se dívat bez kabelu v roce 2017


Populární Problémy

Osaka čeká přísný test v horní polovině US Open 2020 před potenciálním semifinále proti nejlepší nasazené Pliskové. Serena Williamsová začíná další pátrání po čísle 24 ze spodní poloviny, přičemž Azarenková se vrací.

Rafael Nadal se snaží rozšířit své podnikání prostřednictvím klubu Rafa Nadala, který je kombinací jeho akademie a školícího centra. Nový formát je zaměřen na některá z hlavních měst v Evropě, Asii a na Středním východě.

Vitalia Diatchenko o sobě dobře podala zprávu, ale nakonec nevydržela tempo proti Sereně Williamsové na French Open.

Novak Djokovic se chce stát prvním mužem od Roda Lavera v roce 1969, který dokončí Calendar Slam. Zde je pohled na soupeře, kteří by mu mohli stát v cestě na US Open.

Jak připravit čerstvou mangovou šťávu. Pokud máte to štěstí, že máte přístup k čerstvému ​​mangu, vytvořte si vlastní sladkou mangovou šťávu! Chuť a strukturu šťávy si můžete snadno přizpůsobit. Chcete -li krémovou mangovou šťávu, smíchejte ovoce s ...