Cincinnati Masters 2019: Může Nick Kyrgios pokračovat ve svém oživování?

Nick Kyrgios pózuje s trofejí ATP 500 Citi Open 2019

Nick Kyrgios pózuje s trofejí ATP 500 Citi Open 2019

Ve tenisu se objevilo mnoho hráčů, kteří byli známí svými výstřelky na kurtu a kritizovali je fanoušci a fanoušci po celém světě. Ale pokud je v současné partě nějaký hráč, kterého fanoušci mají rádi i nenávidí, ať už hraje kdekoli, musí to být Nick Kyrgios.

Zápas proti Rafaelu Nadalovi v semifinále turnaje ATP 500 v Acapulcu v Mexiku na začátku tohoto roku je dokonalým příkladem toho, že mnoho lidí na stadionu rozzuřilo, jak se Kyrgios choval, ale tento hněv ho nerozbil jeden kousek. Místo toho na tom jel a slovně to vrátil davu. Čeho si ale bylo třeba všimnout víc, byla jeho hra, víc než cokoli jiného.

Ano, vyjádřil se proti některým velkým osobnostem tohoto sportu, jako jsou Rafael Nadal a Novak Djokovic, což proti němu postavilo mnoho tenisových fanoušků. Australan, v každém smyslu, neměl říkat, co svět slyšel v záznamu.

páskování na tenisový loket

Když odtud pokračoval, ve druhém kole Wimbledonu letos prohrál s Rafaelem Nadalem a atmosféra tentokrát nebyla tak nepřátelská, než jaká byla při jejich předchozím setkání. Kyrgios byl stále sám sebou a hádal se s rozhodčím o dlouhých přestávkách, které Nadal absolvoval mezi body, a o mnoha dalších problémech, které se mu vynořovaly v hlavě. Navzdory tomu v některých klíčových okamžicích zápasu ukázal určitou zralost, díky čemuž vypadal velmi odlišně od hráče, kterého každý tenisový fanoušek znal a nějak neměl rád.

Navzdory všem kontroverzím, které ho obklopovaly, mnozí nadšenci tohoto sportu stále věřili, že na jeho hru je radost se dívat. Ve skutečnosti je diváckou radostí sledovat ho, jak hraje nádherné skoky a střílí na místě, kdykoli se mu zachce.

Při vší úctě k jeho talentu nikdo nečekal, že Nick Kyrgios v nedávné době vyhraje turnaj ATP 500 Citi Open ve Washingtonu, a přestože v tomto turnaji nebyl žádný jednoznačný favorit, Kyrgios rozhodně nebyl na vrcholu seznamu uchazečů o titul. Ale pokud se konal nějaký turnaj, kde Nick jednoduše přišel na kurt, hrál svou hru, bavil dav, aniž by způsobil zmatek, bude to určitě týden, který strávil ve Washingtonu a získal zasloužený titul.

Ve skutečnosti porazil některé ze svých současníků na cestě k titulu, který zahrnuje takové osobnosti jako Stefanos Tsitsipas a Daniil Medveděv, a dokázal, že byl nejlepší ze všech tří, alespoň na ten týden.

Nyní přichází velká otázka - lze to považovat za oživení Nicka Kyrgiose?

Abych byl upřímný, odehrálo se mnoho turnajů, kde Nick Kyrgios předčil očekávání a přiměl průměrného tenisového nadšence, aby mu věřil, a poté v bezprostředním turnaji úplně selhal. Svůj zápas prvního kola v Montrealu prohrál bezprostředně po Citi Open, čímž dokázal totéž.

Když přišel do Cincinnati, odehrál svůj zápas prvního kola proti mladému Italovi Lorenzovi Sonegovi a porazil jej 7-5, 6-4. čímž se sálo sebevědomí na cestě k zahájení druhého kola střetu s Rusem Karenem Chačanovem.

Bude to jejich první setkání na turné a očekává se, že to bude trhák, pokud jde o kvalitu tenisu, protože forhend je jejich nejsilnější zbraní a oba jsou power hitters. Pokud Kyrgios porazí Chačanov, bude muset ve třetím kole hrát buď Denise Shapovalova nebo Lucase Pouilla.

Pokud tuto překážku překoná, bude ve čtvrtfinále čelit Novakovi Djokovičovi a přestože šance, že se to stane, vypadají chmurně, je to skutečně možnost, která bude pro obdivovatele tohoto sportu pastvou pro oči.

Když se vrátíme k otázce, stále není jasné, zda se jedná o znovuzrození brilantního příběhu, který bude ve sportu vyprávěn. Ale jedna věc je jasná, a to je Kyrgios, který se chce zlepšit, protože sám přiznal, že existují děti, které k němu vzhlížejí, kdykoli vstoupí na tenisový kurt.

Totéž zmínil nedávno po zisku titulu a byly na to mírné reakce, protože nadšenci tisku i tenisu již ztratili naději na Australana, protože je předtím mnohokrát zklamal.

Pokud jde o vyspělost, je to pro Nicka slušný krok vpřed, a pokud to bude pokračovat, tenisový svět by mohl vidět pouze hru Australana, a ne dovádění nebo hádky na hřišti i mimo něj, které má s ostatními. Rozhodně došlo ke změně v jeho přístupu ke hře a doufejme, že tato nová verze Kyrgios je to, co tenisový svět uvidí v příštích letech, protože tento Kyrgios je radost sledovat na hřišti.

jak sledovat vmas bez kabelu

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete v roce 2020 sledovat každý fotbalový zápas UNC online bez kabelu.

Jak nainstalovat sprinklerový systém. Instalace postřikovacího systému vám umožní zalévat oblasti, které by jinak v období sucha uschly a vyschly. Vyhodnoťte velikost a tvar oblasti (oblastí), kterou chcete zalévat, a určete, které ...

Karolina Plíšková a Dominika Cibulková vyhrály ve dvou setech, než byla hra ve čtvrtek zrušena kvůli špatnému počasí v Miami.

US Open klasika - Mats Wilander vs Ivan Lendl: 1988 finále

Jak zjistit, zda je vaše zápěstí vyvrtnuto. Vyvrtnutí zápěstí je poměrně častým zraněním, zejména mezi sportovci. K vyvrtnutí dochází, když jsou vazy v zápěstí příliš natažené a potenciálně se roztrhnou, částečně nebo úplně. A...

Jak dodržovat židovské ranní modlitby. Jako muž ortodoxní Žid jste povinni modlit se k Bohu třikrát denně, ráno, odpoledne a večer. Dále musíte mít lebku, tefillin („hebrejsky:„ fylakterie “) a vyšší ...