Jak sledovat Super Bowl 2019 bez kabelu

Getty New England Patriots a Los Angeles Rams si zahrají v Super Bowl 53.New England Patriots a Los Angeles Rams se sejdou na stadionu Mercedes-Benz v Atlantě na Super Bowl 53.

Začátek hry je naplánován na 18:30. ET a bude vysílán na CBS. Pokud nemáte kabel, můžete stále sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Apple TV, Fire Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelových přenosů živého vysílání :co je v badmintonu jasná trefa

CBS Sports & CBS All Access

Živý přenos ze hry můžete sledovat zdarma na vašem počítači přes CBSSports.com nebo ve vašem telefonu (kompatibilní s iPhone a Androidem), tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace CBS Sports. I když je tato možnost bezplatná a nevyžaduje přihlášení k poskytovateli kabelových služeb, nemusí mít všechny stejné reklamy jako běžné vysílání.

Pokud chcete živý přenos skutečného vysílání, můžete hru sledovat také prostřednictvím CBS Naplno “, služba digitálního streamování, která vám poskytuje živý přenos CBS a veškerého sportovního a zábavního obsahu CBS na vyžádání.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi CBS All Access , a poté můžete hru sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4, Chromecast nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím aplikace CBS All Access.

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím kanálu CBS All Access Amazon , který je dodáván také se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

delší tenisové šortky

CBS (k dispozici živě na vybraných trzích, které najdete zde ) je jedním ze 75 a více kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo, který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru až tři dny po vysílá, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS (k dispozici živě na vybraných trzích, které najdete zde ).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, PlayStationu 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte v Kanadě: DAZN

Pro ty v Kanadě bude hra vysílána na CTV, CTV2 a TSN, ale můžete sledujte přímý přenos hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování s pokrytím každé hry NFL v Kanadě.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete hru sledovat živě na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Náhled Super Bowl LIII

Patrioti mají vedoucí pozici v oddělení zkušeností: Tom Brady sám byl na více Super Bowls (devět), než mají všichni dohromady Berani (pět).

Z 53 hráčů na soupisce Nové Anglie se 38 zúčastnilo velké hry, 27krát se přihlásilo vícekrát.

Byli tam čtyři berani. Los Angeles defenzivní bek Aqib Talib šel do dvou Super Bowls jako člen Denver Broncos, jeden ztratil po sezóně 2013, než to všechno vyhrál o dva roky později. Berani, kteří utíkali zpět za C. J. Andersonem, byli ve vítězné sezóně Talibovým spoluhráčem.

Já a Aqib, myslím, že jsme tolik zdůrazňovali harping o tom, jaký bude tento týden a všechno se vyvíjí tak, jak jsme řekli, že bude, řekl Anderson podle Patriots.com .

Široký přijímač Rams Brandin Cooks krátce hrál v loňském Super Bowlu jako člen Patriots, což znamenalo jeden úlovek na 23 yardů, ale brzy utrpěl otřes mozku a nevrátil se. Rams defenzivní zpět Sam Shields vyhrál prsten s Green Bay Packers po sezóně 2010, jeho nováček rok.

Po celý týden jim to dává výhodu, řekl ofenzivní pochůzkář Rams Andrew Whitworth, na Patriots.com. Tento týden to vědí. Vědí, kdy jsou věci trochu nervózní, nebo kdy ji zapnout a připravit se na hraní. Pravděpodobně mají postup a plán na týden.

Patriots široký přijímač Julian Edelman udělal podobné pozorování.

jaká velikost tenisové rakety pro 6leté dítě

Myslím, že se budete muset více soustředit na fotbal (kvůli know-how), řekl Edelman podle Associated Press .

Naštěstí jsem hrál několik z nich a vy si můžete vylepšit rutinu a to vám umožní přemýšlet o fotbale. Umožňuje vám přemýšlet o Los Angeles Rams a o tom, co dělají a jak jsou na tom v obranných a speciálních týmech a (Johnny) Hekker je tam jako quarterback jako sázkař, to vám to umožňuje, protože máte málo zkušeností s tím. Ale to je vše.

Středisko Los Angeles John Sullivan bagatelizovalo deficit zkušeností, ale citoval přesun Beranů ze St. Louis na západní pobřeží před sezónou 2016.

Podívejte se, co jsme za posledních několik let udělali při stěhování, provizorních šatnách, posilovnách, při přizpůsobivosti. Myslím, že nikomu žádný výlet nikam nevadí, řekl Sullivan na webu Patriots.com. Myslím, že jsme v pohodě. Každý se soustředí na vítězství.


Populární Problémy

Maraton olympijských her mužů se koná v sobotu (v amerických časových pásmech). Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos ze závodu online.

Jak vyrobit odpalovač granátů. Výroba jednoduchých odpalovacích zařízení z domácích materiálů je zábavná a levná. V závislosti na munici, kterou chcete střílet, můžete použít různé metody pro výrobu domácího odpalovacího zařízení pro předměty jako je voda ...

Žádný trénink na horní části těla by nebyl úplný bez nějakých cviků zaměřených na vaše tricepsy a my si máme z čeho vybírat! Všechny tyto cviky využívají všechny 3 hlavy svalu, ale některé cílí na střední hlavu více než jiné ....

V sobotu večer se Arizona Hotshots a Memphis Express setkají v zápase AAF 2. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online zdarma.

Jak získat flexibilitu. Jak stárneme, naše klouby a svaly se stávají méně pružnými. Můžete si všimnout, že se vaše tělo cítí ztuhlé ráno, když se probudíte z těžkého spánku, že se u vás objevily nové bolesti ramen nebo zad, nebo ...