Jak se dívat na finále 39 a finále Reunion „Přeživší“ online

Přeživší finále Rob Mariano Sandra Diaz-Twine

CBSS urvivor: Ostrov idolů je až na posledních pět trosečníků, z nichž jeden bude korunován jako jediný přeživší během tříhodinového finále a speciálního setkání ve středu 18. prosince počínaje ve 20 hodin. ET/PT na CBS. Zde je návod, jak to sledovat.voděodolné tenisky

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CBS na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím CBS All-Access Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte CBS na Amazon PrimeJakmile se zaregistrujete do kanálu Prime CBS, můžete sledovat show naživo nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.FuboTV

CBS (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV také přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

CBS (živé na většině trhů) je zahrnuto v Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS a ne jiné kanály. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat na digitálních platformách CBS:

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete show sledovat živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox Jedno, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Survivor: Island of the Idols Finale a Reunion PreviewHrát si

Survivor - Finale/Reunion Special (Sneak Peek) Zjistěte, kdo bude korunován vítězem hry Survivor, a vyslechněte si obsazení letošní sezóny ve speciálu Reunion, ve středu v 8/7c. Pouze CBS Přihlaste se k odběru kanálu „Survivor“ ZDE: bit.ly/1PHu4sf Sledujte celé epizody „Survivor“ ZDE: bit.ly/1VsYLVQ Sledujte „Survivor“ na Instagramu ZDE: bit.ly/1EtXglR Like „Survivor“ na Facebooku ZDE : on.fb.me/1IApvdH Sledujte 'Survivor' na Twitteru ZDE: bit.ly/1JsSzFM… 2019-12-18T01: 00: 06.000Z

Tento konkrétní Pozůstalý finále slibuje, že bude jednou pro knihy, protože sezóna byla plná převratných, dramatických okamžiků. V Pozůstalý za prvé, setkání nebude vysíláno živě. Bude to natočeno o čtyři hodiny dříve než obvykle s živými pohledy během finále East Coast, podle Týden zábavy .

Důvodem je to, že v jiném Pozůstalý nejprve byl soutěžící v této sezóně odstraněn ze hry kvůli nevhodnému chování. Dan Spilo byl středem dvou incidentů zahrnujících ženské obsazení a členy posádky; první byl jeho opakovaný nechtěný dotek kolega stroskotankyně Kellee Kim. Druhým byl incident zahrnující členku posádky. Podrobnosti o tom jsou však vzácné LIDÉ hlásí, že to bylo kvůli jeho dotyku na noze na cestě zpět do tábora z imunitní výzvy.

Jako takový byl Spilo odstraněn ze hry. Nebyl členem poroty a bylo mu řečeno, že se nesměl zúčastnit shledání. I vzhledem k tomu, že se Spilo neúčastnil, se CBS rozhodla, že kvůli bezpečnosti a pohodlí ostatních členů obsazení se v této sezóně nebudou znovu setkávat naživo.

Než se ale vůbec dostaneme na shledání, musíme sledovat, jak se posledních pět soutěží o tři místa finalistů, která budou čelit otázkám poroty. Posledních pět se skládá z jednoho původního člena Lairo v Dean Kowalski a čtyř původních členů kmene Vokai: Lauren Beck, Janet Carbin, Noura Salman a Tommy Sheehan.Hrát si

Survivor - Finale/Reunion Special (Preview) Zjistěte, kdo bude korunován vítězem hry Survivor, a vyslechněte si obsazení letošní sezóny ve speciálu Reunion, ve středu v 8/7c. Pouze CBS Přihlaste se k odběru kanálu „Survivor“ ZDE: bit.ly/1PHu4sf Sledujte celé epizody „Survivor“ ZDE: bit.ly/1VsYLVQ Sledujte „Survivor“ na Instagramu ZDE: bit.ly/1EtXglR Like „Survivor“ na Facebooku ZDE : on.fb.me/1IApvdH Sledujte 'Survivor' na Twitteru ZDE: bit.ly/1JsSzFM… 2019-12-14T19: 28: 42 000Z

Tommy a Dean jsou právě teď v souladu, protože vědí, že ani jeden z nich ve finále nemůže porazit Janet nebo Lauren. Lauren a Janet jsou sladěny ze stejného důvodu-vědí, že jsou si navzájem jedinou nadějí na to, že to dotáhnou do konce, protože jsou příliš oblíbení, než aby se dostali do finálové trojky.

Noura tak zůstane uprostřed. Opravdu záleží na tom, jakou stranu si vybere. Bude to Dean a Tommy nebo Janet a Lauren? Nalaďte ve středu 18. prosince ve 20 hodin. ET/PT na CBS zjistit.


Populární Problémy

Alabama si klade za cíl pátý přímý výlet na národní šampionát v roce 2019. Zde je návod, jak sledovat fotbalové zápasy Alabamy online bez kabelu.

Film „One Night Only: The Best of Broadway“ vysílá NBC ve čtvrtek večer. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos show online.

Finále ATP World Tour: Závod dokořán na cestě do Londýna

Australian Open 2021 byla v sobotu uvržena do chaosu poté, co tři lidé na palubě charterových letů pořádaných Tennis Australia vrátili pozitivní testy na virus COVID-19.

Jak převzít kontrolu nad vztahem. Ať se nám to líbí nebo ne, v každém vztahu existuje rovnováha sil. Pro většinu je v ideálním vztahu síla vyvážená poměrem 50/50. Někdy však distribuce energie v ...

Tenis: Makarova a Vesnina vyhrály čtyřhru žen na French Open