Jak se stát normálním teenagerem

Když jste teenager, neexistuje jeden způsob, jak být normální. Záleží na vašich zájmech, zálibách a nelibostech. Všichni dospívající prožívají řadu různých emocí a zkušeností, včetně připojení nebo vyhýbání se skupinám, pocit odcizení - nebo včetně - znudění, zábava, fyzické změny. Můžete pociťovat intenzivní touhu zapadnout do nějaké skupiny, být přijat svými vrstevníky, podobného věku, úrovně a zájmů. I samozvaní podivíni, kteří oslavují svoji individualitu, mají podobně smýšlející přátele. Je normální mít pocit, že jsi ne dost normální. Všichni chceme někam zapadnout, a zapadnout neznamená, že se musíte stát bezduchým dronem s vytrvalým úsilím se přizpůsobit. Přijměte svou vnitřní podivnost a staňte se tou nejpravdivější verzí sebe sama. To je normální.Metoda 1 ze 3: Jak se chovat normálně

 1. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 1

  1 Trávte čas s lidmi, kteří dělají „pozitivní činnosti“, které chcete dělat. Je čím dál jednodušší trávit příliš mnoho času sami. Zatímco nějaká samota může být dobrá, i samotáři musí někdy chodit do práce, hrát si nebo jíst. Chcete-li se chovat normálně a chovat se dobře upraveným způsobem (ne příliš odlišným), je důležité trávit čas s ostatními lidmi, stýkat se a učit se od nich, abyste mohli komunikovat příměji a snadno se zapojit. Už jen přítomnost různých lidí v kavárně, restauraci nebo kině vám může pomoci poznat ostatní a cítit se méně izolovaní. Díky tomu se budete cítit pohodlněji ve své vlastní kůži, což vám zase poskytne větší zkušenosti s otevíráním a interakcí.
  • Najděte si místa, kde pravděpodobně narazíte na stejně smýšlející lidi. Máte rádi komiksy? Přestaňte je kupovat online a spusťte místní komiks. Máte rádi umění? Vydejte se do umělecké třídy, obchodu s řemesly nebo do muzea. Vezměte si třídu v jednom ze svých zájmů a promluvte si s ostatními, kteří se učí stejnému tématu nebo dovednosti. Choďte do sboru nebo se učte hudbu. Některé kostely mají hudební školu a sportovní aktivity.
  • Online přátelé existují v šedé zóně. Většinu času jsou „skutečné“, ale naše interakce online se velmi liší od našich blízkých interakcí typu mano-a-mano. Pokuste se vyvážit svůj čas společenskými styky online s minimálně stejně, ne-li více, osobními interakcemi.
 2. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 2

  2 Buďte šťastnější ne motání se kolem lidí, kteří jednají negativně, příliš divokě nebo bláznivě. Mít pesimistického, vzrušujícího nebo hloupého přítele je v pořádku, ale pokud vám být v jejich blízkosti nepříjemné, zvažte, zda byste si ho neměli nechat jako přítele. Mohou sebe i vás dostat takříkajíc do nechtěných potíží a ostudy. Vyhýbejte se sbližování nebo spojování s nenávistnými, problémovými, zlými, ničivými nebo násilnými osobami.
  • Pokud jste v něčem dobří, nabídněte svou pomoc těm, kteří to mohou potřebovat. Na požádání poskytněte svůj názor nebo pomoc.
  • Nechoďte hledat potíže; nechte to přijít k vám (a snažte se z toho vyhýbat).
 3. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 3

  3 Věnujte pozornost řeči těla ostatních. Když jste kolem lidí, dávejte pozor na jakékoli stopy, které by mohly poskytnout ohledně toho, jak se v situacích chovat „normálně“.
  • Zrcadlete chování ostatních, pokud vám to dělá pohodlí. Když jste v knihovně a všichni vypadají velmi pilně, tiše a pohlceni svou prací, pravděpodobně není nejvhodnější čas začít se sekat a pokoušet se vtipkovat. Pokud všichni tančí ve školním tanci, může být normální tancovat, ale nemusíte. Je normální cítit oba způsoby.
  • Pokud se váš soused u stolu u stolu stále pokouší navázat oční kontakt a neustále se na vás usmívá, je pravděpodobně vhodný čas na rozhovor, pokud se cítíte otevřeně. Zkuste být přátelští. Dostupné komunikující osoby mají často otevřené držení těla - ramena dozadu, hlavu vzhůru, ne příliš uvolněně. Relaxovat, ale nejednat otevřeně, může být místo toho působit unaveně, ospale, naštvaně, stydlivě nebo nevrle. Zkřížené ruce a nohy mohou být známkou toho, že jsou spokojení sedět sami a nevypadají přátelsky. Naučte se rozpoznávat a nechovat se tak ve svých vlastních interakcích.
  • Pokud jsou lidé nekomunikativní nebo se před vámi zavírají - hlavu dolů, ruce zkřížené - pravděpodobně nechtějí mluvit. Pokud problém stisknete, je možné, že se v nich budete cítit nepříjemně. Naučte se to rozpoznávat a odpojte se od konverzace nebo interakce. Dejte jim prostor.
 4. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 4

  4 Buďte dobrým posluchačem a počkejte, až na vás přijde řada. Když mluvíte s někým nebo se skupinou lidí, snažte se vyváženě poslouchat a mluvit. Nemusíte být tím, kdo bude nejvíce přispívat, pokud chcete, aby si vás někdo všiml - stejně důležité je být aktivním posluchačem. Podívejte se na osobu, která mluví, kývnutím hlavy dejte najevo, že posloucháte, a opravdu poslouchejte, co se říká.
  • Zůstaňte u tématu. Pokud všichni ve skupině chodí vyprávět příběhy o svém víkendu, řekněte příběh o svém víkendu, pokud ho máte. Bylo by trochu zvláštní rozbít ducha okamžiku: „Musel jsem se dívat, jak můj otec jedl nakládaný sled. Pořád jí divné věci. ' Naštěstí to není o vašem víkendu! Neuneste konverzaci a vezměte ji jinam, jinak očekávejte sténání a protesty, když váš [smysl pro humor] narušuje myšlenkovou linii - pokud není čas změnit téma!
  • Naslouchat neznamená dívat se přes místnost nebo přemýšlet o tom, co řeknete, dokud se v konverzaci neobjeví chvíle ticha, kterou byste mohli vyplnit. Poslouchat však znamená aktivně přijímat a reagovat na to, co ten druhý říká hezky, nejen se snažit myslet na to, co řeknete vedle toho bitu. Přijměte body ostatních jako užitečné - i když jste to už slyšeli. Pak bez zívnutí nebo omezení řekněte: „Hej, jo, [skvělý bod/to je pravda] - ale už jsi někdy [byl/udělal jsi to] ___...“
 5. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 5

  5 Nakreslete své osobní hranice. Teenager je jedinec, který chce být považován za dospělého a zkušeného jako jeho vrstevníci. Z tohoto důvodu (zatímco vy se snažíte stát se nejlepší ty ), často může být lákavé nechat se strčit nebo zatáhnout do věcí, na které možná nejste připraveni, nebo vás dokonce zajímají. Kouření, pití, experimentování s vzrušením z dotazování na rande, ve skutečnosti chodit na rande (když to rodiče dovolí), držet ruce, objímání, líbání a rozhodování o vašem přístupu k lásce, vyjadřování vašeho nově nalezeného stavu být teenagerem ... Vyrovnávání všech těchto aspektů je to, s čím se normální teenageři setkávají ve svém každodenním životě. I když neexistuje jen jeden „nastavený“ způsob, jak přistupovat ke každému z těchto aspektů, měli byste vědět, že je to vaše rozhodnutí - stát si za svými hodnotami, přesvědčením a přijmout svou odpovědnost za pochopení důsledků chování a chování v blízkých vztazích. Je to tvůj život. Vyberte si - správná - a nakreslete své nejlepší hranice blízko svého „srdce“.
  • Čím blíže nastavíte hranice svého každodenního života svým současným normám a přijatým „pravdám“ (odkud pocházíte), tím dříve se můžete ve svém způsobu dobře přizpůsobit. Budete se moci vyhnout dalším podivným nebo nudným věcem a budete moci rozšířit a rozšířit své blízké hranice a vydat se poblíž svých každodenních „neobvyklých věcí“. „Zachovej to skutečné! Jednoduše! “ je snazší než vyjet ze stopy nebo vyrazit do dalekého neznáma.
  • Chtít zapadnout je normální a je pravda, že zapojení do rizikového chování vypadá jako způsob, jak zapadnout a přimět lidi, aby k vám „měli respekt“, ale proč byste kompromitovali svou osobnost a přesvědčení? Pokud nejste sami sebou, není vy respektují, nebo si toho dokonce všimnou.
  • Zachovejte chladnou hlavu: Další dobrou hranicí, kterou je třeba mít na paměti, je utajení. Je v pořádku nechat si některé věci pro sebe. Je téměř příliš snadné umístit každou událost, úspěch a neúspěch, každou frustraci, vztek a radost na Facebook jako aktualizaci stavu. Opravdu to tam musí být, aby vás všichni viděli a „rozešli“? Dáš odpověď.
 6. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 6

  6 Udělejte ze svého pokoje úžasnou svatyni. Pro teenagera není nic důležitějšího, než mít vlastní prostor. Udělejte si svůj pokoj stejně jedinečný jako vy, naplněný plakáty nebo svíčkami, záznamy nebo kresbami. Naplňte to sami sebou. Namalujte si libovolnou barvu, kterou chcete, a naplňte ji věcmi, na které se rádi díváte. Udělejte si čas na přemýšlení o tom, co by vytvořilo ideální místnost, a získejte povolení, aby to tak bylo.
  • Pokud nemáte vlastní pokoj, najděte si místo, kde se cítíte dobře, ve kterém můžete trávit čas. Projděte se na dvorek nebo do lesa; najděte si skvělé posezení na lavičce v parku nebo najděte stůl u okna, které máte v knihovně rádi, nebo trávte čas ve sklepním doupěti svého přítele. Pokuste se najít někde klidné a dostupné místo, kde můžete najít klid.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Jak vypadat normálně

 1. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 7

  1 Noste čisté oblečení, které vám správně sedí . Není normální druh oblečení na sebe. Styly se neustále mění a může být velmi obtížné držet krok. Noste vše, co je pro vás pohodlné a dostupné, ale dbejte na to, aby oblečení bylo co nejlichotivější.
  • Skinny džíny a topy mohou být, ale to, že jsou populární nebo „normální“, neznamená, že jsou nezbytně vhodné pro váš typ postavy. Noste oblečení, které bude lichotit vaší postavě a bude se cítit pohodlně, ne něco, co ve vás vyvolá pocit sebevědomí nebo odhalení. Nebuď rádoby.
  • Nebojte se mít svůj vlastní styl. Pokud si myslíte, že basketbalové dresy a atletické šortky jsou skvělé, jste v dobré společnosti. Pokud si myslíte, že rugbyové košile a khaki kalhoty vypadají dobře, jste v bezpečných vodách. Důležitou normální konstantou je, že vše, co nosíte, je čisté a tvarově přiléhající.
 2. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 8

  2 Naučte se něco o současné módě. Je dobré věnovat pozornost tomu, co mají ostatní děti na sobě, ne proto, že se musíte přizpůsobit a nosit totéž, ale abyste alespoň měli představu o průměrném oblečení. Pak, pokud se rozhodnete jít jiným směrem, budete si vědomi toho, co děláte, a neskončíte tím, že budete do školy nosit kostkované dědečkové kalhoty a golfové boty, protože myslet si to je normální.
  • Nemusíte chodit do drahých obchodů, abyste se normálně oblékli. Krabicové obchody jako Target, Walmart a další mají obvykle výprodejové položky, které jsou cenově dostupné a aktuální. V úsporných obchodech zkuste najít nejnovější nejčistší oblečení, které je ve vaší velikosti.
  • Zvláště na střední škole se může zdát, že všechno, co někoho zajímá, je získat další trend oblečení typu „must have“, který je obvykle drahý a stejně bude zapomenut za dalších šest měsíců.
 3. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 9

  3 Upravte se . Pokud chcete vypadat normálně, nemusíte při péči o vlasy dělat nic fantastického, ale trocha úsilí půjde dlouhou cestou. Udržujte se v čistotě a udržování a vaše sebevědomí bude vyšší, když víte, že vypadáte nejlépe.
  • Vyčisti si zuby a nit . Váš úsměv bude při správné péči o zuby přátelský a připravený na obraz. Zdravé zuby vám mohou výrazně zvýšit sebevědomí.
  • Osprchujte se alespoň každý druhý den a každý den, kdy cvičíte. Umyjte si vlasy šamponem a očistěte tělo mýdlem.
  • Udržujte své nehty úhledně ostříhané a čisté. Normální dívky a chlapci si také někdy rádi malují nehty, což je naprosto vhodné, pokud chcete. snažte se udržovat barvu čerstvou a odstraňte ji, až se začne štěpit.
  • Promluvte si s rodiči, kdy je vhodné začít nalíčená , Pokud chceš. Pokud se rozhodnete, použijte malé množství přírodního barviva pro zvýraznění vaší krásy.
 4. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 10

  4 Upravte si vlasy a udržujte je čisté. Vaše vlasy jsou stejně důležité jako jakékoli jiné části vašeho těla: aby byly zdravé a čisté, vyžaduje si to trochu práce. Vlasy by se měly mýt alespoň každé 2-3 dny, aby byly silné a lesklé. Chlapci i dívky by si měli vlasy pravidelně česat, aby zůstaly rozčesané a zdravé.
  • Pokud používáte produkty, nepřehánějte to . Malá pěna, gel nebo lak na vlasy může jít dlouhou cestu. Nechcete křupavý matný plochý top jako v roce 1996. Usilujte o přirozený vzhled, který zvýrazní vaše normální vlasy.
  • Experimentujte s novými účesy , jít na bzučení nebo ho nechat růst jako rocker, pokud chcete. Být teenagerem je jediný čas, kdy můžete experimentovat se svou osobností a svou identitou.
 5. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 11

  5 Pečujte o své tělo. Když jste mladí, zdá se, že jste neporazitelní. Můžete jíst, jako by nebylo zítřka, zůstat celou noc venku a projít si celý den, jako by nic nebylo, a superrychle se zotavit ze zranění. Bohužel to nevydrží. Je důležité vybudovat si dobré návyky, které zajistí vaše zdraví v dospívání a dále.
  • Věnujte pozornost tomu, co a kolik jíte. Většina teenagerů má kvůli růstovým proudům šíleně vysoký metabolismus, což znamená, že budete moci jíst hodně a hodně kalorického jídla, aniž byste přibírali na váze, zvláště pokud jste fyzicky aktivní a sportujete. Když však tento vysoký metabolismus skončí nebo přestanete sportovat, můžete najednou hodně přibrat. Je důležité rozvíjet lásku k fyzické aktivitě již na začátku, abyste si mohli vybudovat dobré návyky, které vás dlouhodobě udrží ve zdraví.
  • Abyste si cvičení užili, nemusíte být „jedním z atletů“. Pokud milujete basketbal, ale nechcete hrát v týmu, jděte do parku a střílejte obruče. Koho zajímá, že vám chybí víc, než vyděláte? Pokud neradi hrajete nějaké konkurenční sporty, vyzkoušejte pěší túry po lesích a vstup do přírody, nebo se podívejte, jestli vás nebaví horolezectví nebo jiná sólová dobrodružství.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Jak cvičit, být normální

 1. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 12

  1 Najděte si koníčky, které vám pomohou relaxovat. Jako teenager byste měli mít koníčky a zájmy, které vás zabaví a zaujmou. Škola to asi nezruší. zkuste si najít mimoškolní koníčky, které vám umožní sfouknout páru a najít si požitek. Nějaký druh mimoškolní aktivity může být skvělým způsobem, jak se seznámit s ostatními dětmi ve vašem věku a stýkat se, aniž byste museli sami potkávat lidi.
  • Mnoho teenagerů bere sport velmi vážně. Zjistěte, jaké týmové sporty se ve vaší škole nabízejí, a zvažte vyzkoušení pro tým. Pokud vás nebaví žádný z nabízených sportů, mohly by pro vás být vhodnější lekce tenisu, golfu nebo jiné individualizované sporty. Sakra, podívejte se na učení jak ohradit .
  • Podívejte se na kluby ve škole. Sporty nejsou ani zdaleka jediným způsobem, jak se ve škole stýkat. Cizojazyčné kluby, šachové kluby, umělecké kluby, ekologické kluby a všechny druhy organizací jsou studentům k dispozici pro zábavu a učení mimo školu. Pokud se vám nelíbí žádný z klubů ve vaší škole, podívejte se na mimoškolní programy v YMCA nebo jiném centru mládeže ve vašem městě nebo se podívejte na skupinu mládeže v kostele.
  • Zkuste si pustit hudbu. Ať už v pochodové kapele, koncertní kapele nebo založením vlastní garážové kapely, hudba může být skvělým východiskem pro teenagery. Studie ukazují, že mladiství, kteří studují hudbu, se učí efektivněji a mají spoustu zábavy a kamarádského hraní.
 2. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 13

  2 Rozšiřte svůj pohled na svět. Jak stárnete, je důležité naučit se co nejvíce o ostatních lidech a naučit se procvičovat své empatické schopnosti. Dítě myslí jen na sebe a dospělý je schopen myslet nezištněji, ale teenager je někde uprostřed. Může to být těžké.
  • Výlety na misi a výměnné programy mohou být vynikajícím a efektivním zážitkem pro mnoho teenagerů, pokud jsou takové příležitosti k dispozici. Stejně tak je získání práce na částečný úvazek a naučení se pracovat pro svůj dům důležitým krokem k růstu, který se můžete naučit v létě nebo o víkendech po škole.
  • Přečtěte si co nejvíce o různých tématech, která můžete. Cestujte z pohodlí židle a podívejte se na romány, cestopisy, sci-fi, fantasy, cokoli, co rádi čtete. Přečtěte si některé věci, které jsou náročné a některé snadné. Číst pořád. Přečtěte si všechno.
 3. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 14

  3 Vyzkoušejte různé způsoby, jak se vyjádřit. Být teenagerem je doba experimentování a zkoušení nových identit, dokud se nenaučíte, která vám nejvíce vyhovuje. V daném roce můžete přepínat mezi tím, když si myslíte, že chcete být lékařem, a milujete svou pozici ve fotbalovém týmu, abyste nechtěli nic jiného, ​​než psát poezii a setkávat se s malíři a malovat si nehty na černo. To je v pořádku! To je normální!
  • Zkuste být uměleckým dítětem . Udělejte si pár výtvarných kurzů a naučte se základy, aby vás viděli, pokud byste chtěli trávit dny ve studiu a vytvářet podivná mistrovská díla.
  • Vyzkoušejte vzrušující svět tajemství . Spousta teenagerů hledá útěchu v temných šatech a silných vibracích tajemné osoby. I když to může vypadat „divně“, je to docela normální.
  • Obejměte svého vnitřního sportovce . Jockové nemusí být darebáci ze středoškolských dramatických filmů. Buďte dobře upraveným sportovcem, který bere sport vážně. Udělejte z toho svou „věc“.
 4. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 15

  4 Najděte lidi s podobným smýšlením. Najděte si komunitu lidí, které máte rádi, a lidí, kteří jsou jako vy, a dobře je poznejte. Poflakovat se ve škole i mimo školu. Podpořte se navzájem a zvedněte se navzájem.
  • Zdůrazněte navázání několika silných vztahů nad spoustou nesmyslných. Nemá cenu mít 800 facebookových přátel, pokud si s nikým z nich nemůžete promluvit v reálném životě.
  • Alternativně je také dobré potkat spoustu lidí, se kterými nemusíte mít mnoho společného. Pokud jste sportovní sportovec, občas se potkejte s některými uměleckými dětmi, abyste zjistili, co máte společného. zkuste si najít nejrůznější přátele.
 5. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 16

  5 Udělejte ve svém životě místo škole a práci. Bavit se je důležité, ale brát vážně své povinnosti je stejně důležitá součást dospívání. Ušetřete dostatek času ve svém nabitém plánu dospívajících, abyste dokončili školní úkoly a pracovali co nejlépe na tom, aby se vám dařilo. I když si myslíte, že jste si jisti, co chcete v životě dělat, a tento plán nezahrnuje algebra-trigonometrii, udělejte to nejlepší. Nikdy nevíte, jak byste mohli litovat sfouknutí té třídy svařování nebo zónování během šití po silnici.
  • Ujistěte se, že berete skvěle poznámky . Poznámky vás nutí věnovat pozornost, zlepšit paměť a poskytnout vám užitečného studijního průvodce.
  • Udělej svůj domácí práce . Neflákejte se, protože věřte nebo ne, opravdu vám to pomůže se učit. Dávejte pozor ve třídě a klást otázky zůstat zasnoubený. Respektujte své učitele a snažte se z toho dostat maximum.
 6. Obrázek s názvem Buď normální teenager Krok 176 Zamyslete se nad budoucností. Kde chcete být za deset let? Za dvacet? co chceš dělat se svým životem? Těžké otázky pro kohokoli a nepříjemné otázky pro většinu, zejména teenagerů. Ale je to něco, s čím budete muset bojovat. Čím více s tím budete bojovat, tím lépe se připravíte na své dospívající roky a budete normálnější. Je to něco, s čím každý zápasí, než přejde do dospělosti.
  • Pokud chcete jít na vysokou školu, začněte hledat cenově dostupná místa, která byste mohli navštěvovat a která se zdají být plná lidí jako jste vy, nebo místa, která nabízejí druhy specialit, které byste chtěli studovat. Mnoho mladistvých, kteří se snaží najít si přátele nebo zapadnout na střední škole, se během vysoké školy opravdu vydali do kroku.
  • Je také normální a naprosto v pořádku, když nemáte tušení, co chcete ve svém životě dělat. Nedělejte si s tím příliš starosti. To je naprosto normální. Když se lidé ptají, řekněte jim, že se nejprve snažíte projít dospívajícími.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Naučte se, kdy přestat a říct ne! (řekněte například „ne“, když vás někdo požádá, abyste pili nebo zkusili doutník/cigaretu. Kouření ano ne učinit tě normálním nebo chladným; jen to způsobí, že se nekuřáci budou chtít vyhnout tomu, aby byli kolem vás. Pokud je vám méně než 18 let, pamatujte, že je to nezákonné. Navíc by to mohlo vést k rakovině). Pití je do 21 let nezákonné a mnoho lidí v barech jsou křupaví opilci středního věku, kteří vás budou žvýkat a plivat. Weed je tak šedesátá léta a je nezákonná (pokud nejste v jednom ze dvou nebo tří států v USA), takže to nedělejte.
 • Najděte způsoby, jak se bavit se svými přáteli. Pro různé lidi to znamená různé věci. Pro bruslaře udělejte pár bláznivých skate triků a zasmějte se. Zvažte závody koní, motocyklů a automobilů, cílové soutěže, paintball a air-soft. U různých skupin se dají dělat různé věci. Hrajte počítačové hry, jako jsou Simíci, ale nepřehánějte to. Sledujte, co se vám líbí, a poslouchejte hudbu, která podle vás zní nejlépe.
 • Staňte se jednotlivcem ne kopírování nebo sledování výstřelků, herců, zpěváků, sportovců a jejich stylů. Mějte svůj vlastní názor, ale nevylučujte názory ostatních. Přemýšlejte mimo rámec, ale co je nejdůležitější, rozvíjejte mnoho malých, dobrých cílů, abyste mohli růst a měnit se k lepšímu. Podle Steva Jobse lidé, kteří: „Myslí si, že mohou změnit svět, jsou ti, kteří to dělají“, ne ti, kteří si myslí, že musí následovat nejnovější nápady, výstřelky a styly.
 • Nebojte se být pod tlakem, abyste se přizpůsobili pouze jednomu stylu. Navzdory tlaku vrstevníků noste, co chcete. Poslouchejte hudbu, která se vám líbí, navzdory tomu, co vaše subkultura může stanovit, že byste ji 'měli' poslouchat. Buď sám sebou!
 • Vždy důvěřujte svému nitru. Bez ohledu na situaci je to vždy správné. Pokud vás vaši vrstevníci požádají, abyste kouřili atd. Důvěřujte svému střevu a řekněte ne, pak se jim vyhněte.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nedělejte nic, co vám dělá nepříjemné. Pokud na sebe budete tlačit, abyste udělali něco, co vám dělá nepříjemný pocit v žaludku, odhláste se nebo se plížte pryč. Výčitky nejsou žádná zábava, ani pro teenagery.
 • Definice normálu je relativní. Uvědomte si prosím kulturní rozdíly.
 • Netrávte veškerý svůj volný čas zavřený ve svém pokoji na sociálních sítích nebo videohrách. Jděte ven, nadýchejte se čerstvého vzduchu a zacvičte si.
reklama

Populární Problémy

Balet je krásná umělecká forma, kterou můžete využít k sebevyjádření nebo k udržení kondice. Zatímco je taneční hodina nejlepším způsobem, jak se naučit balet, můžete základní baletní pohyby provádět doma, pokud nemůžete chodit na hodiny nebo chcete jen další cvičení ....Dnes v noci jsou přenocování pro „The Bachelorette“ 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat dnešní epizodu online prostřednictvím živého přenosu a sledovat, co se stalo.Andy Murray postupuje v Barcelona Open poté, co Tomic vytáhne

Gael Monfils stáhl své jméno z turnaje Dominica Thiema z osobních důvodů. Navzdory vypuknutí COVID-19 v tenisovém světě Thiem neplánuje svůj turnaj zrušit.Jak si dát Bandaida na koneček prstu. Špičky prstů mohou být pro obvaz nepříjemné. Bandáže mohou sklouznout nebo jsou objemné, což ztěžuje používání prstu. Naštěstí můžete standardní páskový obvaz snadno upravit a zabalit ...Stan Wawrinka nastoupí v pátek ve třetím kole French Open 2020 proti mladému Francouzi Hugovi Gastonovi. Toto bude první setkání na turné mezi těmito dvěma hráči.