Přímý přenos Eagles vs Washington: Jak sledovat online zdarma

Hodinky Philadelphia Eagles v Washington Football Team

Getty Quarterback Carson Wentz z Philadelphie Eagles se zúčastní 1. fotbalového týmu Washington Football Team.Philadelphia Eagles a Washington Football Team otevírají své kampaně 2020 zápasem NFC East na FedEx Field v neděli.Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos Eagles vs Washington:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Philadelphie, Washingtonu, DC a každého dalšího města NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Eagles vs Washington můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.Sledujte hru Saints živě online zdarma

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Philadelphie, Washingtonu, DC a každého dalšího města NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Eagles vs Washington můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Philadelphie a Washingtonu, DC

Živý přenos Fox a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

osobní tenisový trenér

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Eagles vs Washington sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Pokud je hra na vašem trhu: Vidgo

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Philadelphie a Washingtonu, DC

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Eagles vs Washington živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Eagles vs Washington živě v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Prodám tenisové rakety

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Eagles vs Washington naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Eagles vs Washington

Orli mají vyhrál šest v řadě proti Washingtonu. Wentz měl v roce 2019 solidní sezónu a hodil za kariérní maximum 4039 yardů , spolu s 27 přistáními a sedmi zastaveními. Bylo to poprvé, co Wentz nastoupil k plným 16 zápasům v základní části od svého nováčkovského ročníku, a chce na tom stavět.

Tato role se v průběhu vaší kariéry vyvíjí - jako quarterback jste vždy vrženi do vedení. Ale myslím, že vokální stránka této vůdčí role přichází s časem, Řekl Wentz minulý týden. Půjdu do pátého ročníku, což mi stále připadá šílené říkat, že hraji tak dlouho. Takže se teď rozhodně cítím jako veterán. Tyto věci přicházejí s věkem a zkušenostmi.

Věk a zkušenosti jsou dvě věci, které má Wentz na washingtonském zadákovi Dwayne Haskinsovi, který začíná svou druhou letošní sezónu, a první na startu týmu. Právě proti tomuto týmu Eagles v prosinci 2019 měl Haskins v loňském roce svou nejlepší hru jako nováček. Washington prohrál, 37-27, ale Haskins hodil na 261 yardů a dvě skóre, hra skončila s hodnocením 121,3, což předčí Wentze.

Tou poslední hrou [Eagles] v loňském roce bylo jen to, že jsem zvlhl nohy, ani bych neřekl, že jsem mokrý, Řekl tento týden Haskins . Jen nenutit hry na hřišti, abych si hrál s nohama a vyvolával hry dovnitř a ven z chumlu. Celá hra byla mojí první hrou, kde jsem se cítil sebejistý. Zda se tato důvěra může proměnit ve vítězství nad těžkým divizním rivalem, se teprve uvidí.

Orli to vzdali 22,1 bodu na zápas v roce 2019 , což bylo 15. místo v lize. Přidali defenzivní nářadí Javona Hargraveho ve volné agentuře, ale ten už byl z této hry vyloučen kvůli zranění, takže to vypadá, že Fletcher Cox bude opět hlavním přihrávkou týmu.

Philadelphii mohou útočně ublížit také zranění, protože Alshon Jeffery a běžící Miles Sanders také chybí 1. týden, takže Wentz13 bude více než jen málo krátký. Pokud jako druhý zvolíte Chase Younga hraje podle reklamy „Wentz a společnost by mohli být na dlouhé odpoledne.Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Raptors vs Heat online bez kabelu.

Hsieh pokračuje v druhém nejlepším běhu turnaje.

Státní fotbal Severní Dakoty hraje svůj jediný podzimní zápas proti Central Arkansas. Takto můžete hru sledovat.

Syndrom karpálního tunelu je stav, při kterém dochází ke stlačení středního nervu, který probíhá z ruky do předloktí. To může způsobit řadu nepříjemných příznaků, včetně bolesti v ruce a zápěstí, necitlivosti, brnění a ...