Kvalifikace na Australian Open 2021: Timea Babos vs Anna Karolina Schmiedlova náhled, souboj a předpověď

Timea Babos

Timea Babos

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (7) Timea Babos vs (20) 'rel =' noopener noreferrer '> Anna Karolina Schmiedlova

Datum: 13. ledna 2021

Turnaj : Kvalifikace Australian Open 2021

Kolo : Poslední kolo

tenisová raketa velikost 26

Místo : Dubaj, Spojené arabské emiráty

Kategorie : Grand Slam

Povrch: Venkovní Hardcourt


Timea Babos vs Anna Karolina Schmiedlova náhled

V závěrečném kole kvalifikace 2021 Australian Open se odehraje sedmé místo Timea Babosové proti 20. nasazené Anně Karolině Schmiedlové.

Babos i Schmiedlova jsou bývalými 30 nejlepšími hráči, ale v Melbourne nedosáhli nejlepších výsledků. Těžce vybojované kvalifikační kotviště by jim mohlo jen dodat extra podporu potřebnou k průlomovému výsledku na letošním prvním Slamu.

Anna Karolína Schmiedlová

Anna Karolína Schmiedlová

Zejména Schmiedlová by zde doufala v dobré představení. Slovák, který vynechal velkou část sezony 2018 a 2019, začal konečně na konci loňského roku vykazovat známky oživení.

Její vítězství nad Victorií Azarenkovou a Venus Williamsovou svědčí o jejích obrovských schopnostech. Když je Schmiedlova plně fit, dokáže svým silným úderem obtěžovat i ty nejlepší.

Má také skvělý přístup na hřišti a bojovnost, což bylo patrné z jejího vítězství v prvním kole zde. Je samozřejmé, že ve středu bude mít Babos pro ni práci.

jak udržet skóre v tenise

Timea Babos vs Anna Karolina Schmiedlova hlava-nehlava

Timea Babosová ještě neprošla třetím kolem na grandslamu.

Timea Babosová ještě neprošla třetím kolem na grandslamu.

Anna Karolina Schmiedlová vede Timeea Babos 1: 0 v jejich vzájemném souboji. Slovenka by chtěla zopakovat svůj výkon z prvního kola Australian Open 2014, kde soupeřku porazila ve třech setech.

Predikce Timea Babos vs Anna Karolina Schmiedlova

Přes všechny své úspěchy ve čtyřhře Timea Babosová nedokázala hrát svůj nejlepší tenis na grandslamech. Do třetího kola na Major zatím neprošla a v Melbourne má skličující bilanci 3: 8 vítězství.

Zatímco Maďarka by se zatím nedívala příliš daleko dopředu, tlak na ni rozhodně bude. Jako vyšší semeno a zavedenější ze dvou jmen se bude očekávat, že projde tímto.

Pokud jde o palebnou sílu od základní linie, Babos se dobře skládá. Její práce nohou však není vždy nejostřejší. A proti rychlonohé Schmiedlové může být rozdíl ještě výraznější.

Slovák zkrátka v daném scénáři vypadá jako silnější hráč. V tomto případě bude vyžadovat zvláštní úsilí, aby Babos zvítězil.

jak nasadit tenisový grip

Předpověď: Anna Karolina Schmiedlová zvítězila ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Když získáte rovnátka, vaše zuby a rovnátka budou vyžadovat zvláštní péči, aby byly šťastné. Například budete muset dávat pozor na to, co jíte, protože některá jídla poškozují vaše rovnátka. Budete také muset pravidelně čistit zuby a rovnátka, abyste ...

Od doby, kdy Elvis zpíval: „Můžeš všechno, ale změnil jsem své modré semišové boty, se toho hodně změnilo.“ Semišové boty jsou však stále náchylné na oděrky, škrábance a skvrny a jsou stále dost těžké na to, aby vyčistily každého, kdo vlastní pár ...

Světová jednička Novak Djokovič se ve středu ve 16. kole ve Vídni utká s chorvatským Borna Coric. Pokud Srb vyhraje toto střetnutí, dokončí rok jako světová jednička po šesté rekordně vyrovnané.

V klíčové hře závodu AFC Wild Card hostují Raiders v neděli titány. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat v neděli bezplatný přímý přenos Rafael Nadal vs Novak Djokovic na Italian Open 2019.

Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos hry 49ers vs Jets online.