Přímý přenos Uruguay vs Chile: Jak sledovat Copa America v USA

GettyTi v USA mohou sledovat živý přenos Uruguay vs Chile v angličtině přes ESPN+ nebo ve španělštině přes FuboTV . Další informace o ESPN+, FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


Mužské národní fotbalové týmy Uruguaye a Chile se v pondělí setkají v roce 2019 ve skupině Copa America v Estadio do Maracana v brazilském Rio de Janeiru.V USA je začátek zápasu naplánován na 19:00. ET a bude vysíláno dne ESPN+ (angličtina a portugalština) a Telemundo (španělsky).

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat zápas naživo na vašem počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení připojeném k televizi:

Sledujte v angličtině nebo portugalštině: ESPN+jak se píše tenisová raketa

Ačkoli vysílání v anglickém jazyce nebude v USA v televizi, můžete sledovat Uruguay vs Chile v angličtině nebo portugalštině prostřednictvím ESPN+ “, streamovací služba od ESPN, která také zahrnuje každý zápas Copa America 2019, další živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální, exkluzivní obsah za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Uruguay vs Chile na počítači přes ESPN.com nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletem, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastem, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Sledujte ve španělštině: FuboTVboty na tenisové kurty

Telemundo (živé na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben mezinárodnímu fotbalu a sportu obecně.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Uruguay vs Chile (španělština) na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Sledujte ve španělštině: Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Telemundo (na většině trhů).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Uruguay vs Chile (španělština) na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sledujte ve španělštině: PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Telemundo (živé na většině trhů).

sledovat tenis živě espn

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Uruguay vs Chile (španělština) na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.


Náhled Uruguay vs Chile

Obě strany si již zajistily průchod do vyřazovací fáze.

Vítězstvím může Uruguay předběhnout Chile o první místo ve skupině C a ve čtvrtfinále se setkat s Peru A, který skončil na třetím místě, s Peru. Ale ztráta by mohla La Celeste snížit na třetí místo ve skupině, v závislosti na výsledku zápasu Japonska s Ekvádorem, ačkoli Japonsko by muselo překonat diferenciální výhodu Uruguaye, která je osm.

Uruguay při posledním outu dvakrát táhl za Japonskem, ale vysloužil si remízu 2: 2.

Nebojím se, řekl trenér Uruguaye Oscar Tabarez Associated Press . Víte, kolikrát jsem to zažil za těch 13 let (jako trenér Uruguaye)? Japonsko bylo agresivní. Měli méně příležitostí a dvakrát skórovali. Odehráli skvělý zápas.

La Celeste přestřelila Samurai Blue 29-12 a dala tři rány do sítě japonským třem. Míč také drželi 58 procent zápasu.

páchnoucí tenisky

Celkově jsme hráli dobře, ale zjistili jsme, že pokud uděláte dvě chyby v těchto chybách, můžete inkasovat dva góly, takže musíme být opatrnější, řekl uruguayský útočník Luis Suarez. Reuters .

Hvězda FC Barcelona dodala: Jsou mladí a rychlí, ale víme, že mají hodně kvality. Dobře na nás tlačili a nenechali nás hrát tak, jak bychom chtěli.

Věděli jsme, jaká by tato hra mohla být, jejich [prohra 4: 0] s Chile neřekla celý příběh.

Suarez stáhl svou stranu dokonce za stavu 1: 1 úderem z penalty ve 32. minutě. Záložník Japonska Koji Miyoshi si v 59. minutě připsal svůj druhý gól v zápase, jen aby uruguayský obránce Jose Gimenez o sedm minut později vyrovnal.

Proti Chile jim chyběla nějaká razance, jinak by byl zápas jiný, řekl Gimenez AP . Neprohráli jsme, je to cenný bod.

použití tenisových míčků k masáži

Chile následovalo po velkém vítězství nad Japonskem vítězstvím 2: 1 proti Ekvádoru.

Poté, co v první polovině utrpěl zranění levého kotníku, útočník Alexis Sanchez zaznamenal vítěze hry v 51. minutě.

Zkroutil jsem kotník. Stále jsem hrál za lásku, kterou mám k tomuto národnímu týmu AP . Když hraji za svou zemi, vždy hraji šťastně.

Zranění pravého kotníku omezilo útočníka Manchesteru United v letech 2018-19.

Uruguay vyhrál Copa America rekordních 15krát, ale Chile vyhrálo poslední dva.

Půjdeme proti Uruguayi se vším, co máme, řekl chilský záložník Arturo Vidal AP . Chceme být první ve skupině a zlepšovat se v každém zápase. Chile chce třetí Copa (titul).


Populární Problémy

Star Fox 64 (Lylat Wars, jak je známo v Evropě) byla jednou z nejlepších sérií Nintendo, jaké kdy byly vyrobeny. Hrát Star Fox 64 může být ze začátku velmi těžké a otravné. Můžete být velmi zmatení, vypnout hru a dát ji do sklepa, takže ...

Roger Federer se nedávno připojil k Bjornu Borgovi ve videochatu u příležitosti 50. výročí finále ATP. Federer mluvil o tom, jak byl v pubertě temperamentní, v ostrém kontrastu s Borgem a Rafaelem Nadalem.

Můžete se naučit snadné cvičení, které zlepší vaše dovednosti a sebevědomí.

Del Potro vítězí ve vídeňském otvíráku po střetu 59 es

Zde je návod, jak sledovat online stream ženských softballových super regionálů online bez kabelu.