Jak být Jock

Sportovci sportují, aby se naučili sebevědomí, týmové práci a vedení. Také často vystupují jako sociální vůdci ve svých školách. Pokud jste ochotni věnovat se sportu a pozitivně rozvíjet svůj společenský život, jste již na správné cestě.

Metoda 1 ze 3: Vynikající ve sportu

 1. Obrázek s názvem Vylepšit v basketbalu, krok 12

  1 Určete, které sporty chcete hrát. Možná nejdůležitějším krokem k tomu, být sportovcem, je být sportovcem. Obvykle jsou atleti spojováni se středoškolským a vysokoškolským fotbalem, ačkoli basketbal a zápas jsou také běžnou volbou. Zúčastněte se vyzvednutí her v místních parcích nebo zorganizujte přátele, kteří si společně zahrají. Požádejte týmové trenéry, aby vás nechali cvičit a cvičit s týmem. Jakmile víte, který z nich vám nejvíce vyhovuje, vyzkoušejte si svůj školní tým.
  • Při výběru sportu si položte tyto otázky: Který sport mě při hraní baví? Je k tomu vhodný můj typ těla? Jaké jsou mé přirozené fyzické nadání? Co hrají moji přátelé?
  • Mezi další sporty, které je třeba zvážit, patří roztleskávání, tanec, vodní pólo, volejbal, gymnastika, plavání, potápění, softball, ragby, lakros, tenis a golf.


 2. Obrázek s názvem Make a Football (Soccer) Team Krok 5

  2 Vyzkoušejte si tým vaší školy. Poté, co zjistíte, který sport vyhovuje vašim talentům a radostem, jděte na školní zkoušky. Trenéři zveřejňují informace o termínech a místech zkoušek, obvykle v tělocvičně. Můžete požádat trenéry nebo dokonce jiné sportovce o další informace o tom, jaké vybavení nebo speciální oblečení si musíte přinést. Určitě přijďte připraveni.
  • Promluvte si se staršími studenty, kteří jsou již v týmu, a získejte konkrétní informace o tom, jaká cvičení nebo testy budou součástí zkoušek.
  • Většina sportů je sezónních (tj. Basketbal je v zimě a fotbal v létě). Můžete hrát za více týmů.
  • Pokud neuspějete pro jeden tým, nenechte se odradit. Můžete vyzkoušet jiný sport. Některé týmy, jako Track & Field, běžně přijímají většinu uchazečů. I když to není vaše první volba, je to skvělý způsob, jak se vybudovat jako sportovec a zvýšit pravděpodobnost, že vás vyberou příští sezónu.
 3. Obrázek s názvem Make a Football (Soccer) Team Krok 14

  3 Připojte se k rekreační lize. Pokud vaše škola nemá sport, který vás zajímá, nebo nejste vybráni, ale cítíte se oddaní konkrétnímu sportu, je to skvělá volba. Mnoho měst uspořádalo sportovní ligy pro hráče všech věkových kategorií a úrovní talentu. Některé jsou konkurenceschopnější než jiné a pro hry vyžadují cestování na větší vzdálenosti. Promluvte si s dalšími sportovci i trenéry, abyste se dozvěděli více o pověsti každé ligy.
  • Jděte do hry a sledujte, jestli se vám líbí úroveň konkurenceschopnosti.
  • Zjistěte, zda mají vaši přátelé zájem sestavit tým. Pokud máte pro tento sport dostatek lidí, je běžné, že si velké skupiny přátel a známých vytvoří vlastní tým.
 4. Obrázek s názvem Make a Football (Soccer) Team Krok 12

  4 Navštěvujte všechny praktiky a rvačky. Často se říká, že praxe dělá mistra. Abyste se stali lepším sportovcem/sportovcem, musíte důsledně vynakládat úsilí. Naučte se uznávat a zdokonalovat své přednosti a porozumět svým slabinám a zlepšovat je. Spolupracujte se svým trenérem; dobří trenéři vám pomohou vyniknout a najít pro vás správnou pozici v jakémkoli sportu.
  • Praxe je místo, kde si můžete vyzkoušet různé role v týmu, abyste zjistili, která vám nejvíce vyhovuje. Každý sport má řadu pozic s různými zodpovědnostmi a sadami dovedností; prozkoumejte svůj talent jako sportovec.
  • Rvačky jsou přátelské zápasy, kde členové týmu hrají jeden s druhým. Využijte tyto příležitosti k podstupování individuálních rizik a také k rozvoji svého povědomí o tom, jak pracovat jako tým. Obecně se na scrimmages nehraje naplno, aby nedošlo ke zranění.
 5. Obrázek s názvem Make a Football (Soccer) Team Krok 13

  5 Studujte sportovní strategie. Ať už jde o fotbalové zápasy nebo fotbalové formace, jakýkoli sport, který hrajete, bude mít teorie o tom, jak se nejlépe postavit soupeři. Udělejte si čas na trénink mozku stejně jako těla a vyplatí se vám to v průběhu hry.
  • Promluvte si se staršími, zkušenějšími hráči týmu (týmů), ke kterému se přidáte.
  • Přečtěte si knihy o taktice specifické pro váš sport.
  • Naučte se filozofie sportovců proslulých svými schopnostmi a vítězstvími.
 6. Obrázek s názvem Buď dobrým basketbalovým hráčem Krok 11

  6 Cvičení. Fyzická síla je jednou z hlavních charakteristik atletů. Ti, kteří jsou vyšší, těžší a svalnatější, budou s největší pravděpodobností považováni za nejlepší výběr sportovních týmů. Pokud se připojíte ke sportovnímu týmu, možná budete pravidelně pracovat jako tým. Věnujte čas učení se různým cvikům k budování různých svalových skupin, aby se celé vaše tělo zpevnilo.
  • Sportovci musí jíst kdekoli od 2 500 do 3 500 kalorií denně. Jezte vyváženou stravu ze zeleniny, ovoce, obilovin a bílkovin, abyste si vybudovali svalovou hmotu a zůstali zdraví.
  • Získejte členství v posilovně. Součástí toho, že jste sportovec, je identifikace se sporty, které hrajete, a s cvičením obecně. Pokud chcete, aby vaše úsilí přesahovalo rámec toho, co děláte v týmu, nebo pokud váš tým nefunguje společně, připojte se k posilovně a cvičte sami.
 7. Obrázek s názvem Buďte dobrým basketbalovým hráčem Krok 16

  7 Hrajte v soutěžních zápasech. I když jste nový hráč, požádejte svého trenéra, aby vám poskytl co nejvíce aktivního času ve hrách/zápasech. Vyvíjejte upřímné úsilí při každé hře a udržujte povědomí o svých spoluhráčích, abyste mohli spolupracovat. Respektujte své soupeře jako sobě rovné a užívejte si. Pokud vyhrajete, projevte pokoru ve svém vítězství, a pokud prohrajete, zůstaňte milostiví v porážce.
  • Čím více se budete zlepšovat prostřednictvím školení a živých her, tím větší bude pravděpodobnost, že budete vybráni ke hraní a případně ke spuštění (budete vybráni ke hraní na začátku hry).
  reklama

Metoda 2 ze 3: Být sociální

 1. Obrázek s názvem Buďte populární v sedmém ročníku, krok 16

  1 Být jisti . Vězte, že jste důležitý, silný a schopný člověk, a ukažte to na svých interakcích s ostatními. Kráčejte, stojte a sedněte si se správným držením těla. Nemluv o sobě. Výzkum ukazuje, že lidé, kteří hrají na univerzitních sportovních týmech za své školy, projevují větší sebevědomí, sebeúctu a vedení.
  • Účast ve skupinových sportech vám pomůže mít sebevědomí. Výzkum ukazuje, že vede k mnoha charakteristikám, včetně odvahy, poctivosti, integrity, vytrvalosti, férovosti, spolupráce a respektu.
 2. Obrázek s názvem Act Confident Krok 5

  2 Spřátelete se s mnoha svými vrstevníky. Jockové jsou notoricky populární. To přichází s důvěrou, laskavostí a otevřeností. Promluvte si s nejrůznějšími lidmi ve vaší škole. Často existují různé sociální kliky založené na vzájemných zájmech a/nebo kulturních skupinách. Snažte se mluvit s různými lidmi, abyste získali vyvážené porozumění svému sociálnímu světu. To také lidem ukáže, že jste přístupní a nesoudní.
  • Trávit čas ve škole i mimo ni pěstováním přátelství s lidmi, na kterých vám nejvíce záleží.
  • Je důležité vybudovat kamarádství se svými spoluhráči na hřišti i mimo něj. Udělejte si čas na seznámení se svým týmem, aby se vaše chemie zlepšila.
  • Mějte na paměti, že ne každý člověk může být váš nejlepší přítel. Je přijatelné stanovit hranice s lidmi a mít různé úrovně blízkosti. Pokud jste laskaví a upřímní, často vás lidé za to budou respektovat.
 3. Obrázek s názvem Play Beer Pong Step 11

  3 Jděte na večírky a oslavy. Až budou vaši vrstevníci slavit narozeniny, týmová vítězství, velké školní akce (tj. Ples, návrat domů), nebo prostě pořádat akci pro zábavu a společenský život, určitě se zúčastněte. Jocks jsou především sportovci, ale stejně důležité je, že mají aktivní a poutavý společenský život. Buďte mezi svými přáteli zdrojem radosti, ducha a respektu; přineste dárky, pokud je to vhodné pro tuto příležitost, a zapojte se do jakékoli zábavy a her.
  • Přestože počty v posledních letech klesají, stále je běžné, že sportovci pijí alkohol, často v nadbytku. Pamatujte, že je nezákonné pít do 21 let. Alkohol má také negativní vliv na vaše zdraví a výkonnost sportovce.
 4. Obrázek s názvem Přejít od plachého k jistému kroku 12

  4 Randit s jinými sportovci. Seznamka ukazuje, že máte důvěru k lidem a být zranitelní. Randění s kolegy sportovci znásobí váš vzhled jako cool a důležité. Jockova identita se používá většinou k popisu mužů, ale některé ženy se také identifikují jako atleti. Pro muže i ženy, randění s jiným sportovcem zvýší vaše sociální postavení.
  • Kultura sportu v USA a Velké Británii je někdy spojována s homofobií a misogynií. Nejlepší je však nedodržovat všechna generalizace. I přesto, že randíte s někým stejného pohlaví, jako jste vy, možná nezískáte stejný souhlas a potvrzení vaší žokejské identity jako v heterosexuálním páru, je důležité nikdy neodmítnout část toho, kým jste, pro schválení druhými lidmi.
  • Profesionální sportovci jako Michael Sam začínají veřejně vystupovat jako homosexuálové. Veřejné sdružení sportovců a sportovců s homofobií může klesat.
 5. Obrázek s názvem High Jump (Track and Field), krok 9

  5 Pěstujte pozitivní vztahy s dospělými. Být sportovcem také znamená být vůdcem, a toho je mnohem snazší dosáhnout pod vedením starších. Hledejte dospělé, které obdivujete; může to být váš trenér, učitelé a další členové vaší komunity jako celku. Promluvte si s nimi jeden o jednom o svém životě, o výzvách, kterým čelíte, a zjistěte, co můžete o tom, jak žít s grácií, odvahou a štěstím.
  • Rozšíření vašeho sociálního života nad rámec vašich vrstevníků rozšíří vaši perspektivu a pomůže vám orientovat se v různých světech, ve kterých trávíte čas.
  • Sdílejte rady, které dostanete, se svými vrstevníky, když cítíte, že mohou mít prospěch.
 6. Obrázek s názvem High Jump (Track and Field) Krok 6

  6 Připojte se ke školním rally. Pepovy rallye jsou běžné na středních a vysokých školách. Studenti se často scházejí v tělocvičně oddělených ročníkem a při vstupu do budovy jásají nad každým sportovním týmem. Jakmile se připojíte ke školnímu týmu, nezapomeňte se ukázat v uniformě, abyste mohli reprezentovat během pep rally. Je to příležitost k budování morálky, školní hrdosti a optimismu.
  • Pep rallye jsou často soutěže o to, která třída může být nejhlasitější. Přijďte se spoustou energie a napumpujte své spolužáky.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Udržování Jockových zájmů

 1. Obrázek s názvem Nechte lidi myslet si, že jste si jistí, krok 10

  1 Budujte zdravou agresi . Jockové jsou obecně častěji agresivní než jejich vrstevníci. Agresivita není zcela negativní vlastností a může mít mnohem více společného s přímým vyjadřováním než šikanování ostatních. Rozvíjejte svou schopnost směle mluvit o své mysli a zároveň projevujte úctu ostatním.
  • Sporty, které hrajete, vás naučí, jak vypadá a vypadá zdravá agrese.
  • Obecně řečeno, agrese není špatná. Stejně jako šikana, pokud ji nasměrujete na slabé a/nebo nevinné, můžete v sobě očekávat trest, úsudek a neštěstí.
 2. Obrázek s názvem Cut a Hoodie Step 8

  2 Oblečte se jako sportovec. Oblečení vyrobené speciálně pro sportovce je vždy dobrou volbou pro každého, kdo chce být sportovcem. Pokud se připojíte ke sportovnímu týmu, je stylová volba nošení týmových dresů a oblečení. To zvýší váš vzhled sportovce.
  • Mikiny, trička, svetříky a dresy jsou stylistické normy, které mohou zaplnit celý týden sportovního oblečení. Určitě je spárujte s džíny a tenisky. Nestrkejte si košile; to je podobné vzhledu „nerd“.
  • Bundy Letterman jsou vrcholem sportovního stylu, protože ukazují, že jste dosáhli úrovně úspěchu ve zvoleném sportu.
 3. Obrázek s názvem Zlepšení v basketbalu, krok 26

  3 Sleduj sporty. Když nehrajete, cvičíte nebo se učíte, věnujte si čas sportům, které milujete. Vyberte si tým nebo hráče, které chcete podpořit, a sledujte je po celou sezónu. Shromážděte se doma, u přátel nebo dokonce v restauracích a sportovních barech a sledujte hry společně. Plánujte s předstihem, aby lidé měli čas shromáždit veškeré zásoby, které potřebují.
  • Kupte si dresy a další doplňky týmu, který podporujete, abyste ukázali svou hrdost.
  • Uspořádejte potluck, kde každý, kdo chce sledovat hru, přinese každému občerstvení nebo jídlo.
  • Najděte si lístky a jděte se podívat na profesionální hru, abyste zažili zápal a vzrušení ze živého zápasu.
  • Sledujte také programy sportovní analýzy v sítích jako ESPN, FSN a hlavní síťové přenosy sportovních akcí, abyste si lépe porozuměli hře.
 4. Obrázek s názvem Staňte se jistým basketbalovým hráčem Krok 8

  4 Zapojte se do fantasy sportovních lig. Zorganizujte skupinu přátel/sportovců/lidí se zájmem o sport, aby společně vytvořili fantasy ligu. Naučte se vybírat hráče na základě konzistentní produktivity a dovedností; rozvíjet širší porozumění profesionálním ligám jakéhokoli sportu, který vás baví. To podpoří vaše taktické chápání hry a dá vám pocit, jaké to je být trenérem.
  • I když je nezákonné sázet na skutečné hry, sázení na fantasy sporty je v USA legální, protože jde o hru dovedností. Pokud jste nezletilí, poraďte se se svým rodičem/opatrovníkem, než na něco vsadíte.
 5. Obrázek s názvem Staňte se zápasníkem WWE Krok 1

  5 Zjistěte více o univerzitních a profesionálních hráčích. Velká část konverzace mezi sportovci se může týkat konkrétních hráčů, jejich talentu, slabých stránek a dokonce i jejich společenského života, jak je odhaleno v médiích. Přečtěte si sportovní weby, sledujte sportovní programy v televizi a sledujte kariéru svých oblíbených sportovců a týmů.
  • Sledování/čtení rozhovorů talentovaných sportovců vám může poskytnout vodítko o povahových vlastnostech, které někomu pomohou stát se sportovcem na nejvyšší úrovni.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mnoho sportovců je stereotypních jako tyrani. Je šikana ostatních požadavkem na sportovce? Nikdy se nemusíte k ostatním chovat špatně. Nejlepší sportovci jsou „týmoví hráči“ a podporují ostatní, než aby je bagatelizovali. Zdůrazněte dobré vlastnosti toho, že jste atlet, a zahoďte zlobné stereotypy.
 • Otázka Může být dívka sportovcem? Dívka může být určitě sportovec. Nikdy nedovolte, aby vám genderové stereotypy bránily ve sportu nebo v činnosti, kterou máte rádi.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nikdy nezobrazujte nedostatek důvěra ve vaší škole neříkejte hloupé věci jako „Tato škola je na prd“ a „Ve všem prohráváme“ a „Všichni tady prohrávají“. Buď pozitivní a mít hodně ducha!
 • Nenechte se nachytat šikanou nebo šikanou
 • Školní košile jsou skvělé.
 • Jocks jsou obecně považováni za vůdci školy, projevte vůdčí schopnosti, zapojit se , a zobrazit tuny školní duch .

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Bridget 'Beach' Hennessy, alias Kaley Cuoco, je populární a módní teenager z amerického sitcomu, 8 jednoduchých pravidel. Je ikonou mnoha dospívajících dívek, takže zde je pár tipů, jak vypadat a chovat se jako ona! Znát základy ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Khabib vs Poirier a všechny zápasy UFC 242 PPV online.

„Laurel Canyon“, nový hudební dokument EPIX, má premiéru v neděli večer. Pokud nemáte kabel, podívejte se na film online.

Jak správně stát. Špatné držení těla namáhá svaly a vazy a může způsobit bolest a bolest. Naučit se správně stát může pomoci snížit bolesti svalů a také snížit riziko zranění. Stát místo ...

Chick-Fil-A je nejzdravější a nejkvalitnější rychlé občerstvení v okolí. Jejich zvláštní pozornost zákaznickým službám a uznání zaručuje zákazníkovi snahu udělat svou část, aby byl proces rychlého občerstvení rychlý a bezbolestný. Když v ...

Zde je návod, jak sledovat Clemson vs Pittsburgh ve hře mistrovství ACC 2018 online bez kabelu