Blackhawks vs Lightning Live Stream: Jak se dívat bez kabelu

Hodinky Blackhawks vs Lightning

Getty Patrick Kane z Chicaga Blackhawks

Chicago Blackhawks a obhájce titulu ve Stanley Cupu Tampa Bay Lightning se střetnou v otvíráku základní části v Amalie Aréně v Tampě.

Ve Spojených státech bude hra (čas zahájení 20:00 ET) vysílána na NBC Sports Network. Pokud ale nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos Blackhawks vs Lightning online zde:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC Sports Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Blackhawks vs Lightning můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s cloudovým prostorem DVR a funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní znovu sledovat hru do tří dnů od jejího ukončení, i když to tak není. zaznamenat to.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živé přenosy NBC Sports Network a 40 dalších televizních kanálů. Je to nejlevnější streamovací služba s NBC a NBCSN, navíc můžete získat první měsíc slevu 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Blackhawks vs Lightning můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

online animovaný seriál spiderman

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos NBC Sports Network a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Blackhawks vs Lightning můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled Blackhawks vs Lightning

Chicago zakončilo kampaň 2019-20 se záznamem 32-30-8, které bylo poslední v centrální divizi. Přesto se Blackhawks vplížili do play-off a skončili s hraním spoileru, čímž vyřadili Edmonton Oilers (3-1) a nakonec prohráli s Vegas Golden Knights v pěti zápasech (1-4).

Blackhawks právě natřeli hlavního trenéra Jeremyho Collisona na prodloužení o dva roky a nedávno prozradil, že zlepšení výkonu jeho týmu v přesilovce bude v této sezóně středem pozornosti.

Hodně z toho je konverze. Když se podíváte na svou přesilovku, musíte se pokusit to trochu oddělit, protože do určité míry to nemůžete ovládat. Zveřejňujte a vkládejte a zveřejňujte a odcházejte, nemůžete to nechat tlačit špatným směrem, kam se pohybujete. Snažíte se vytvořit hlasitost, snažíte se vytvořit kvalitu v přesilovce. Určitě nejsme šťastní. Víme, že se tam musíme zlepšit, řekl Collision, podle NBC Sports .

Loni vedl Blackhawks s 33 góly Patrick Kane a veterán má osm gólů a 14 asistencí v 19 zápasech kariéry proti Lightning, takže bude klíčovým hráčem, kterého je třeba sledovat.

Pokud jde o Lightning, skončili v loňské sezóně na druhém místě Východní konference s celkovým skóre 43-21-6, když porazili Columbus Blue Jackets, Boston Bruins, New York Islanders a nakonec i Dallas Stars (4-2 ) ve finále. Tampa Bay však bude v této sezóně mnohem více v nevýhodě, protože tým bude bez vedoucího loňského střelce Nikity Kucherova, který se zotavuje po operaci kyčle. Kucherov vedl tým s 33 góly v minulé sezóně a Lightning mu bude velmi chybět.

přilnavost podání tenisu

Jak zaplní Tampa Bay neuvěřitelně velkou prázdnotu, kterou zanechal její nejlepší střelec? Hlavní trenér Jon Cooper říká, že to bude skupinové úsilí.

Myslím, že teď je skupina kluků, kteří pravděpodobně soupeří o místa. Pokud ztratíte třetí linii nebo něco podobného, ​​obvykle mohou hráči skočit a vy opravdu nezmeškáte úder. Ale když ztratíte chlapa, který tolik přispívá do našeho týmu, zejména v ofenzivní stránce, nemyslím si, že byste tu mohl sedět a říkat si: „Kteří kluci se chystají posílit?“ Myslím, že je to tak, „ Dobře, ztratili jsme pro nás důležitého hráče v ofenzivní stránce věci; jak se s tím jako skupina vypořádáme? ' Řekl Cooper podle skóre.

Tyto dva týmy rozdělily sérii v minulé sezóně 1: 1.


Populární Problémy

Získání tetovacího rukávu je skvělý způsob, jak vyjádřit svůj styl a navenek zobrazit některé věci, které jsou pro vás důležité. Chcete -li začít navrhovat tetovací rukáv, je důležité, abyste se nejprve rozhodli, jaké styly, témata, symboly, obrázky, ...

Aktivistka „pro-life“ údajně řekla, že Williamsová měla na Australian Open kvůli těhotenství „nespravedlivou výhodu“.

Zde je návod, jak můžete sledovat Poirier vs McGregor 2 a všechny UFC 257 na vašem iPhone, telefonu nebo tabletu Android.

Dobře se vyspat je jednou z nejdůležitějších věcí, které můžete udělat pro své celkové zdraví a pohodu. Pokud máte problémy se spánkem, pravděpodobně dostáváte nejrůznější rady, jak problém vyřešit ....

Jak vytvořit sportovní tým. Chcete si vyzkoušet nový sport, ale nevíte, jak na to? Zde je několik kroků, které platí pro každý sport venku, do školy nebo jen pro zábavu. Nebojte se vytvořit svůj oblíbený sportovní tým; ...

ATP tour se tento týden přesouvá z Kanady do USA, kde je naplánováno zahájení hry 2021 Cincinnati Masters na 16. srpna.