Jak se dívat na epizodu 13 4. série „This Is Us“

This Is Us Kate umírá

Getty

Dnes večer, To jsme my bude vysílat na ABC v 9:00 ET/PT.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC (živé na většině trhů) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují NBC (na většině trhů žijí). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Náhled „This Is Us“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Marc je escargot. Co podle vás spadá do Kateovy kapitoly trilogie Velká tři?

Příspěvek sdílený uživatelem To jsme my (@nbcthisisus) 4. února 2020 v 5:15 PST

Dnes večer, To jsme my bude vysílat na NBC v 9:00 ET/PT. Tento večer je také ve znamení Justina Hartleyho To jsme my režijní debut. Toto je podruhé, kdo obsazení režíroval - Milo Ventimiglia režíroval epizodu dříve v této sezóně.

Epizoda vloží zvětšovací sklo do života Kate Chrissy Metz a využije všechny tři propojené dějové linie k přenosu jejího příběhu.

V nedávném rozhovoru pro Yahoo, Hartley prozradil „V současné dějové linii se něco děje, kde se jejich vztah jaksi vyvíjí a mění se a stává se něčím, co jsme ve skutečnosti ještě neviděli ... Bylo tedy důležité ten příběh vyprávět jasně a stručně. Bylo důležité, aby diváci pochopili, že tyto dvě postavy komunikují způsobem, který jsme je ještě neviděli komunikovat a že se jejich vztah navždy změní - a to je jako bod zlomu. Je to něco opravdu pěkného. Vždycky doufáte, že se s matkou nebo otcem setkáte, ale ne vždy.

V rozhovoru, Hartley sdílel „To bylo pro mě důležité, abych to v tom příběhu zvládl, řekl . Tito lidé, kteří přicházejí a odcházejí v našich životech, vztahy, které přicházejí a odcházejí, s námi nechávají přetrvávající věci a formují nás a vytvářejí tyto návyky nebo tyto druhy osobností, kterými se stáváme a do kterých se vyvíjíme po celý život. A to určuje rozhodnutí, která děláme. Také vztah, který má s Tobym a vztah, který má s Marcem, rozdíly a podobnosti a nebezpečí, které s tím souvisí. Tlačení a tažení, sounáležitost a rozchod.

V dnešní epizodě se také dozvíme více o vztahu Kate s Marcem. Fanoušci jsou už několik týdnů zvědaví, jak se tento vztah vyvrbí.

Už je to nějaký čas, co jsme na obrazovce viděli dynamiku Kate/Marca. Když jsme o něm naposledy slyšeli, Kate a Mark se hádali po telefonu. Když Rebecca později řekla, že se jí Marc nelíbí, odpověděla Kate: Nepotřebuji, abys ho měl rád, mám ho rád. Všichni doufají, že se v dnešní epizodě věci spojí a vyjasní si to.

Peklo týdne: Část třetí se bude vysílat ve 21:00 ET/PT na NBC.


Populární Problémy

Jak složit ponožky. Ponožky, i když jsou zdánlivě malou součástí našeho šatníku, jsou nutností. Jejich funkce jsou rozmanité: udržují nás v teple; chrání nohy a absorbují pot; a často se používají k tomu, aby našemu ...

Dominic Thiem se nedávno objevil ve video speciálu, který představil Tennis Channel. Thiem odpověděl na řadu zábavných otázek, od pojmenování svého oblíbeného tenisového zápasu až po jednu položku, bez které by nemohl žít,

Zde je návod, jak sledovat dnešní přímý přenos hry Raiders vs Broncos online bez kabelu.

Mladenovic byla jednou z prvních hráček, které kritizovaly Šarapovovou poté, co byla suspendována.

Žhavá Cibulkova si užívá ohromující pomsty nad Kerber

Zde je návod, jak sledovat hry Detroit Lions online bez kabelu v roce 2019.