Jak sledovat hry Thunder online bez kabelu 2019

Sledujte online hry Thunder

Getty Centrum Oklahoma City Thunder Steven Adams.

Oklahoma City Thunder po odeslání svých dvou hvězd v offseason a výběru zásob pro budoucnost vstupuje do roku přestavby s novými tvářemi v letech 2019-20.

Hry Thunder letos budou buď na Fox Sports OKlahoma (místně televizní pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi), NBA TV (celonárodně vysílané), ESPN (celostátně televizní), TNT (národní) nebo ABC (celostátně televizní).

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat hry Thunder naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících živých televizních přenosů bez kabelu služby:

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a televize vysílané na národní úrovni: Hulu s živou televizí

Zahrnuty kanály Thunder : Fox Sports OKlahoma (vybrané trhy), ESPN, TNT, ABC (vybrané trhy)

Cena : 44,99 $ za měsíc

Fox Sports OKlahoma, ESPN, TNT a ABC jsou mezi Více než 60 živých televizních kanálů s Hulu With Live TV . NBA TV není zahrnuta, ale tyto hry budou také vysílány na Fox Sports OKlahoma, takže Hulu je nejlevnější možností pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi sledovat každou televizní hru Thunder online bez kabelu.

porce badmintonu

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her Thunder na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.

Pokud ABC ve vaší oblasti není zahrnuto, jsou tyto hry také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webové stránky ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Zahrnuty kanály Thunder : Fox Sports OKlahoma (vybrané trhy), NBA TV, TNT

Cena : 54,99 $ za měsíc

Fox Sports OKlahoma, NBA TV a TNT jsou součástí Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ESPN a ABC nejsou zahrnuty, ale většina her ESPN bude také na Fox Sports OKlahoma a hry ABC lze sledovat zdarma bez kabelu na digitálních platformách ESPN, takže FuboTV zůstává fantastickou volbou pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos her Thunder na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hry ABC jsou také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webové stránky ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Hry mimo trh: Amazon NBA League Pass

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass . Stojí 28,99 $ měsíčně nebo 199,00 $ za celou sezónu, ale mezi 22. říjnem a 29. říjnem můžete získat bezplatnou zkušební verzi.

Můžeš zaregistrujte se zde Amazon Prime a kanál NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos všech her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick , Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje několik různých cenových možností. Nabízejí průkaz pro jeden tým (17,99 $ měsíčně nebo 119,99 $ za sezónu), průkaz pro celý tým (28,99 $ měsíčně nebo 199,99 $ pro sezónu) nebo průkaz pro celý tým bez komerčního využití (39,99 $ měsíčně nebo 249,99 $ za sezóna).

jak nakreslit tenis

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox Jedno, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.


Náhled sezóny Oklahoma City Thunder 2019

Je to nová éra v Oklahoma City, protože Thunder se přizpůsobí životu po Russellu Westbrookovi. V této offseasonové sezóně Thunder poslali do Houston Rockets svůj MVP, osminásobný All-Star a franšízový vrchol výměnou za All-Star Chris Paul, dva chráněné výběry z prvního kola a další koncepční úvahy.

Tento krok byl urychlen předchozím obchodem, který Thunder stáhl, a poslal kandidáta na MVP Paula George do Los Angeles Clippers, aby se spojil s Kawhi Leonardem. Když Westbrook i George replikují nové uniformy, je zřejmé, že se Thunder soustředí na budoucnost a vybudování uchazeče v Západní konferenci může nějakou dobu trvat.

Stále se stoprocentně soustředíme na vybudování nejudržitelnější cesty pro elitní tým v Oklahoma City, protože si uvědomujeme, že je to něco, do čeho se nakonec pustíme, ale v tu chvíli ještě nejsme, generální manažer Thunder Sam Presti řekl Associated Press. A myslíme si, že tato sezóna je ta, do které bychom se měli opravdu ponořit a zažít ji.

Myslím, že se nyní soustředíme na tým, který máme. Bude to jiná iterace týmu Thunder, než jakou jsme viděli za posledních několik let. Ale jen bych řekl, že budeme mít velmi dlouhý výhled, abychom se ujistili, že se stavíme do pozice, abychom měli v Oklahoma City dlouhodobý úspěch, jak jen můžeme, a nezkracovali tento proces.

Paul je na jednom ze zajímavějších míst v NBA jako zkušený hráč s ambicemi na titul v přestavbě týmu. Paul používá bitvu do vrchu jako motivaci.

Myslím, že to je to, co mě pohání, je konkurence a neustále se snaží zlepšovat, vždy se snaží dávat pozor a vidět, jak se mohu zlepšit, řekl Paul. Mám kolem sebe neuvěřitelný tým lidí, kteří se mi snaží pomoci ze dne na den.

Dalšími důležitými kousky, které Thunder má, jsou centr Steven Adams, veterán Danilo Gallinari a nadcházející strážce Shai Gilgeous-Alexander, který byl celkově 11. výběrem v draftu 2018.

Jediná věc, které se této organizaci opravdu daří, je udržovat v souladu s hodnotami. Nezáleží na tom, kdo jsou hráči, řekl Adams.

Celková výhra pro Thunder je stanovena na 31,5. Od první sezóny v Oklahoma City tým nevyhrál méně než 45 zápasů.


Populární Problémy

Zde je návod, jak online Indukci Rock & Roll Hall of Fame 2019 sledovat online. Mezi vyvolenými jsou Def Leappard, Janet Jackson, Stevie Nicks a Radiohead.

Jak zvednout koleno. Ležet a zvedat koleno se může cítit skvěle, zvláště pokud je vaše koleno oteklé. Ať už chcete zvednout koleno kvůli zranění nebo jen relaxovat, může to snížit otoky a nepohodlí. Podle...

Jak začít plachtit. Plachtění je populární sport v pobřežních městech a oblastech, které se nacházejí na velkých vodních plochách. Je to vynikající sport, který vám umožní využít vítr k napájení vašeho plavidla. Naučte se základy s praktickými ...

Jak zamezit pohybu náramku na zápěstí. Náramky jsou všestranným způsobem, jak promíchat váš vzhled, ale způsob, jakým klouzají po vašem zápěstí, může být nepříjemný. Ať už nosíte náramky skládané nebo po jednom, můžete ...

Jak hledat dlouho ztraceného přítele. Přestože žijeme ve světě, kde je většina z nás vždy online a vždy k dispozici, někdy o někoho přijdeme. Naštěstí dlouho ztracený přítel nemusí zůstat navždy ztracen ....

I když nemáte kabel, můžete Fox News sledovat živě na svém počítači, Roku nebo jiném streamovacím zařízení. Zde je váš kompletní průvodce.