Jak sledovat ženský fotbal USA vs. Španělsko online bez kabelu

Španělsko vs Spojené státy sledují SheBelieves Cup

Getty USWNT se v neděli v SheBelieves Cupu utká se Španělskem.

USWNT se uskuteční ve Španělsku v neděli v SheBelieves Cupu v Red Bull Arena v Harrisonu v New Jersey.

Začátek hry je naplánován na 17:00. ET a budou vysílány na národní úrovni na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos USA vs. Španělsko na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. Sling je nejlevnější streamovací služba s kanály ESPN, pokud ji plánujete udržet dlouhodobě, ale přichází také s bezplatnou zkušební verzí, která trvá do 15. března:

Zkušební verze Sling TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat USA vs Španělsko naživo na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos USA vs. Španělsko na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tablet Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Rick and Morty sezóna 4 epizoda 2 online zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos USA vs. Španělsko na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


USWNT vs Španělsko Preview

Španělsko vyhrálo svůj otvírák v SheBelieves Cupu, když porazilo Japonsko 3: 1. Alexia Putellasová skórovala brzy za Španělsko a po nerozhodném výsledku 1: 1 se Lucía Garcia pustila do práce. Garcia byla po poločase potopena a její přítomnost byla cítit téměř okamžitě. Neustále tlačila na japonského brankáře Ayaka Yamashita, zaznamenala 67. a 78. minutu. Pokud Garcia bude i nadále vidět delší čas, mohla by být velkým trnem v oku Julie Ertz a společnosti.

Spojené státy porazily v prvním zápase obhájce titulu Anglii 2: 0. Anglie vyhrála SheBelieves Cup v roce 2019, ale USA ji vyhrály v letech 2016 a 2018 a letos by ji chtěly vyhrát znovu.

Americká útočníka Christen Pressová v 53. minutě přibila jednu z pravé nohy a dala Američanům vedení 1: 0. Carli Lloyd krátce poté zazipovala anglickou brankářku Carly Telfordovou, čímž dala Spojeným státům náskok 2: 0, kterého se nikdy nevzdali. USA pořídily 23 střel na šestku Anglie, přičemž tlak na celý zápas.

Vzhledem k tomu, že Španělsko i USA vyhrály své první zápasy, je vstřelení gólů tím nejdůležitějším. Brankářka Spojených států Alyssa Naeherová měla poprvé shutout a proti Anglii měla tři obrovské záchrany. Naeher zaznamenala 35. shutout své kariéry a bude se snažit přidat několik dalších, než skončí pohár.

Podle webu USWNT „Vítěz SheBelieves Cupu bude určen celkovým počtem bodů (tři za vítězství, jeden za remízu), přičemž prvním tiebreakerem je celkový rozdíl gólů, následují vstřelené góly a poté výsledek hlava-nehlava. Pokud jsou týmy stále nerozhodné, bude dalším tiebreakerem pořadí Fair Play.

Spojené státy, Anglie, Japonsko a Španělsko jsou čtyři týmy, které se účastní SheBelieves Cupu. USA se utkají s Japonskem na Toyota Stadium v ​​texaském Friscu ve finálovém kole 11. března a Španělsko těsně před tím nastoupí do Anglie.


Populární Problémy

Club América a Monterrey se ve čtvrtek setkají ve finálovém prvním kole Ligy MX Apertura. Zde je návod, jak sledovat zápas v přímém přenosu online ve Spojených státech.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o tenisové raketě a strunách Rogera Federera, včetně vývoje používání rámů Wilson švýcarského mistra.

Premiéra 9. série „Teen Mom OG“ má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

LeBron James '' The Shop 'se vrací pro novou epizodu mimo jiné s Jay-Z a Bad Bunny. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online.

Jak nosit klobouk z kbelíku. Kloboukové klobouky se mohou zdát jako výbuch minulosti, ale stále jsou oblíbeným elegantním doplňkem, který můžete přidat do svého souboru. Od příležitostných outfitů až po nostalgický vzhled můžete vyzkoušet spoustu stylových provedení ....