Jak sledovat zombie 2 online bez kabelu

Zombie 2

Youtube Vlkodlaci přicházejí do Seabrook v Zombies 2.

Zombie 2 premiéra v pátek 14. února 2020 ve 20 hodin ET/PT na Disney Channel a Disney NYNÍ. První film byl hit, kresba 13 milionů diváků , a Disney doufá, že pokračování přiláká podobně velké publikum.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Zombie 2 žijte, jak se vysílá na Disney Channel, nebo později na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplacených služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hulu s živou televizí

Součástí je Disney Channel Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos z Zombie 2 na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude obsahovat Zombie 2 po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

jak zabalit tenisovou raketu

Sling TV

Disney Channel je součástí balíčku Sling Orange Sling TV, který obsahuje 32 živých televizních kanálů. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu u Disney, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Zombie 2 živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Disney, Disney Junior a Disney XD. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat živý přenos z Zombie 2 na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.


Náhled „Zombies 2“

Spisovatelé David Light a Joseph Raso, Meg Donnelly a Milo Manheim a režisér Paul Hoen společně pracují na oživení pokračování zombie.

Pokračování se vysílá v USA na Disney Channel 14. února a na britském Disney Channel ve Velké Británii 28. února. Film se natáčel v Torontu od května do července 2019.

Společnost Disney vydala sérii upoutávek, aby propagovala pokračování původního hitu a představila nové postavy a vývoj příběhů.

Novinkou je příchod vlkodlaků do Seabroooku, z nichž jeden představuje výzvu pro Zeda v jeho pokračujícím pronásledování Addisona.Hrát si

Vlkodlaci přicházejí 🐾 | Ukážka | ZOMBIE 2 | Disney Channel Vlkodlaci jsou tu, aby otřásli věcmi ... Sledujte ZOMBIES 2 na Disney Channel a v aplikaci DisneyNOW! Podívejte se na další videa ZOMBIES zde: youtube.com/playlist?list=PLiv1IUQDVSNKMlaXYuMCwQyUoXJaDIi6m Zed (Milo Manheim) a Addison (Meg Donnelly) jsou zpět na Seabrook High, kde po průlomovém semestru pokračují ve vedení školy i komunity směrem jednota! Ale… 2019-12-31T18: 00: 55 000Z

V dalším náhledu se Zed pokusí o návrh, který by neměl být v pořádku, a požádal Addisona, aby s ním šel na krevetu (verze plesu Seabrook High), aby ho srazil autobus, který končí vyjížděním ze silnice do lesa.Hrát si

Likvidace krevet! | Sneak Peek | ZOMBIE 2 | Disney Channel Krevety Zeda (Milo Manheim) pro Addison (Meg Donnelly) se trochu zvrtly…. Sledujte ZOMBIES 2 na Disney Channel a v aplikaci DisneyNOW! Podívejte se na další videa ZOMBIES zde: youtube.com/playlist?list=PLiv1IUQDVSNKMlaXYuMCwQyUoXJaDIi6m Zed (Milo Manheim) a Addison (Meg Donnelly) jsou zpět na Seabrook High, kde po průkopnickém semestru pokračují ve vedení školy i… 2019-12-12T17: 00: 12 000Z

Všichni členové obsazení z originálu se vracejí pro pokračování. V hlavních rolích se představí Meg Donnelly a Milo Manheim, kteří v originále ztvárnili role milenců překřížených hvězdami Addison a Zed.

Trevor Tordjman (Addisonův bratranec Bucky), Kylee Russell (Zedova přítelkyně Eliza), Carla Jeffery (Addisonova kamarádka Bree), James Godfrey (Bonzo) a Kingston Foster (Zedova sestra Zoey) se všichni vrací do pokračování, aby si vyzvedli své postavy tam, kde byla první film je nechal na závěr.

disney plus v roce tv

Chandler Kinney (Willa), Pearce Joza (Wyatt) a Ariel Martin (Wynter) se připojí k obsazení a hrají teenagerské vlkodlaky. Willa a Wyatt jsou bratr a sestra a Wynter je třetím spolubydlícím, který se připojil k Seabrooku.

Původní film Zombies představil Zeda (Manheim), fotbalistu/zombie středoškoláka a Addison (Donnelly), lidskou roztleskávačku, která spojila zombie a lidská společenství ve městě Seabrook. Zombies 2 začíná po loňském průkopnickém semestru na Seabrook High, kdy se objeví nová skupina vlkodlaků, která zpochybňuje nově sjednocené město a ohrožuje vztah Zeda a Addisona těsně před Seabrook High’s Prawn, předškolním plesem školy.

Zombie byli #1 televizní vysílání mezi Kids 6-11 a Tweens 9-14 pro rok 2018. Byla to také vlastnost #1 videa na vyžádání od Disney Channel a titul #1 v aplikaci DisneyNOW pro rok 2018.

Zombies 2 napsali David Light a Joseph Raso, oba byli nominováni na Cenu Humanitas pro zombie. Pokračování bude režírovat Paul Hoen, který také režíroval první film. Anna Gerb (All Is Lost, Triple Frontier), Hoen, Light a Raso jsou výkonnými producenty.

The původní Zombies premiéru v únoru 2018 a během prvních 10 televizních přenosů sledovalo více než 12,8 milionu diváků, včetně 4,0 milionu dětí ve věku 6–11 let. Zombies byla také vlastností #1 videa na vyžádání společnosti Disney Channel a byla titulem číslo 1 v aplikaci DisneyNOW pro rok 2018.

Jeho videa na DisneyMusicVEVO nasbírala přes 377 milionů zhlédnutí. The soundtrack k filmu debutovalo na 1. místě žebříčku Billboard Top Children, na 4. místě žebříčku Billboard Top Soundtrack, na 2. místě v žebříčku iTunes Soundtrack a na 3. místě v žebříčku alb iTunes.


Populární Problémy

Jak vyztužit kůži. Chcete -li vyztužit kůži, musíte změnit její strukturu na molekulární úrovni. To se obvykle provádí kombinací tepla s vodou nebo voskem, ale existuje několik různých způsobů, jak toho můžete dosáhnout. Namočte kůži do ...

'Run' je nová série HBO od společností Phoebe Waller-Bridge a Vicky Jones. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Tenis: Původ a vývoj tohoto sportu

Krátký pohled na 5 nejlepších hráčů na ATP World Tour v roce 2017.

Výběr správného oblečení se může zdát jako výzva, zvláště pokud zjišťujete svůj přesný styl. Není třeba si dělat starosti - snadno si rozmyslíte šatník a vytvoříte stylové oblečení, které vás skutečně reprezentuje. Zamyslete se nad svým ...

Rafael Nadal se utká s Davidem Goffinem, což slibuje vzrušující setkání ve třetím kole. .