Jak sledovat online finále 2. série „Velké malé lži“

Jak sledovat velké malé lži online

© 2019 Fox Media LLC. Fotografický kredit: Adam Rose

Dnes večer je finále 2. sezóny Velké malé lži , který se koná ve 21 hodin ET/PT a 20:00 CT, v síti HBO, ale nebojte se, pokud nemáte HBO. Pro ty, kteří nemají kanál HBO v kabelovém balíčku nebo vůbec nemají kabelové předplatné, stále existují možnosti sledování pořadu během jeho plánovaného vysílání dnes večer. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos HBO na svém počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

jak změnit tenisový grip

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO „Potom můžete show sledovat buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.


Pro ty, kteří sledovali tuto sezónu, jsou obeznámeni s hvězdným obsazením, které tvoří Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Laura Dern, Shailene Woodley, Zoe Kravitz, Adam Scott a James Tupper. Meryl Streep se také v této sezóně připojila k show jako Mary Louise, matka zesnulé postavy Perryho. Vzhledem k tomu, že je zapojeno tolik velkých jmen, je těžké dát dohromady jejich plány, takže je velká šance, že sezóna 3 nebude. Koneckonců původně měla být pouze sezóna 1. Prezident HBO Casey Bloys řekl TV linka „Realita je taková, že jsou jedny z nejrušnějších hereček pracujících v Hollywoodu. Jen si myslím, že to není realistické ... Druhá sezóna byla šancí pro všechny zúčastněné ukončit [franšízu] způsobem, který je uspokojivý.

Na konci minulé sezóny uzavřela skupina Monterey Five smlouvu, která měla utajit pravdu o Celestině manželovi Perrym. Když Bonnie přiměla Perryho k smrti, bojovala s tím, aby si to nechala pro sebe. Bude nakonec odhaleno, že Perry neklouzal a nespadl? Půjde Monterey Five do vězení?

Ve finální epizodě seriálu bude Celeste u soudu vyslýchat svoji tchyni, která bojuje o opatrovnictví. Ztratí Celeste své děti kvůli babičce? Má Mary Louise děti? Ztratí obě ženy děti? Podle Vyzvánění Mohou být vzneseny otázky týkající se smrti Perryho bratra Raymonda Wrighta, protože o podrobnostech jeho smrti se nemluvilo. Raymond zemřel, když mu bylo pouhých 5 let.

Dnešní epizoda má název Chci to vědět a popisuje se děj zápletky finále, Celeste se ptá Mary Louise na tragickou událost z Perryho dětství; Madeline se obává, že jejich lež roztrhá Monterey Five na kusy.

Další otázkou, kterou je třeba ve finále zodpovědět, je, zda Ed a Madeline zůstanou spolu. Po její nevěře a poradenství se Ed konečně minulý týden začal ohřívat zpět ke své ženě. Madeline ale před svým manželem tajila skandál smrti s Perrym a snaží se ve svém vztahu zapracovat na poctivosti. Zjistí tedy Ed pravdu a opustí Madeline? Řekne mu Madeline, co se skutečně stalo?

Zde jsou všechny naše otázky, na které doufáme, že budou zodpovězeny v dnešním finále:

1. Zůstanou Ed a Madeline spolu?

2. Ztrácí Celeste péči o své děti?

3. Přizná se Bonnie k Perryho zabití?

4. Rozejde se Monterey Five?

5. Opustí Renata svého manžela?

6. Bude odhalena pravda o Perryho smrti?

7. Může Jane věřit Coreymu poté, co promluvil s policií?


Populární Problémy

Nicolas Mahut věří, že Novak Djokovic je z hlediska počtu největším hráčem všech dob. Počítá ale s tím, že Srbovi se Roger Federer vlivu na sport nikdy nevyrovná.

Bývalý šampion French Open Adriano Panatta napsal k 40. narozeninám Švýcarska upřímný dopis Rogerovi Federerovi.

Rozkročení na rozkročení je také známé jako střední rozdělení a může být velmi obtížné ho dosáhnout. Vyžaduje hodně flexibility vašich nohou, které lze dosáhnout pouze cvičením. Nezapomeňte vždy zahřát své tělo a využít výhod ...

Jak přeložit s Alexou. Tento wikiHow vás naučí, jak požádat Alexu, aby vám přeložila krátké věty. V současné době Alexa umí vyslovit pouze omezený počet jazyků. Pro jazyky, které ještě neumí vyslovit, Alexa pošle ...

Podrobnosti od Jamieho Murraye a Johna Peersa o ukončení jejich partnerství ve čtyřhře po finále World Tour.

Švýcarský maestro se bude snažit získat v Madridu svůj 4. titul.