Jak sledovat USC vs Notre Dame Football Online bez kabelu

Getty Kniha Notre Dame QB Ian.Clay Helton a trojští koně z USC touží po vítězství v podpisu, když se vydají do South Bendu, aby se utkali s Notre Dame v historickém 91. setkání mezi dlouholetými rivaly.

Začátek hry je naplánován na 19:30. ET a budou vysílány na národní úrovni na NBC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živé přenosy USC vs Notre Dame prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:FuboTV

NBC (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos USC vs Notre Dame na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

tenisová soutěž

Hulu s živou televizí

NBC (živě na vybraných trzích) je jedním ze 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je také dodáván s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos USC vs Notre Dame na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

NBC (živé na vybraných trzích) je součástí balíčku Sling Blue Sling TV, který je dodáván se 40 a více živými televizními kanály.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos USC vs Notre Dame na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

nejlepší podání raketbalu

USC vs Notre Dame Preview

Je to nadužívané, ale když se setkají USC a Notre Dame, vyhoďte záznamy a žebříčky. Mezi týmy je příliš mnoho historie na to, abychom to vzali v úvahu.

Není to jen další hra, řekl trenér USC Clay Helton. Je to speciální hra. V historii má zvláštní místo.

Notre Dame vede historickou sérii 48-37-5. První schůzka proběhla v roce 1926, kdy Notre Dame vyhrálo 13-12 v LA

Pro USC to byl jiný druh sezóny, kdy byla jeho hloubka rozehrávky testována díky spoustě zranění. Nováček quarterback Kedon Slovis však bude poprvé v centru proti Fighting Irish.

Není toho mnohem víc, než si můžete přát, řekl Slovis. Je to Notre Dame-USC.

Než Slovis sestoupil s otřesem mozku, dokončil 77,9% jeho povolení na 732 yardů a pět přistání

Jsme rádi, že ho máme zpátky, řekl Helton. Myslím, že jednou z největších věcí pro nás bude ochrana zadáka.

USC 20. září doma silně rozrušilo Utah. Tato výhra je však spojena se ztrátami BYU a Washingtonu. Někteří se domnívají, že Helton je na horkém křesle, ale prozatímní sportovní ředitel Dave Roberts si myslí, že pokud by trojské koně mohly soutěžit o titul Pac-12, Helton by se mohl udržet.

Pokud má úspěšnou sezónu, myslím, že bude v dobrém stavu, řekl Roberts Los Angeles Times.

Heltonovi je 35-19 let s 12 vítězstvími nad 25 nejlepšími týmy během jeho působení na USC. Proti Notre Dame je však jen 1-3.

Máme na řadě konferenční mistrovství, řekl Helton. Tento týden si zahrajeme soupeře top 10. V tomto sedmizápasovém úseku je několik skvělých příležitostí.

21. září Notre Dame těsně prohrálo s Georgií č. 3, ale stále mají v mysli místo v play -off College Football. A pokud věci do sebe zapadnou, je to určitě možnost. Irové od prohry přesvědčivě porazili Virginii a Bowling Green. Protože znají historii, neberou trojské koně na lehkou váhu.

(Helton’s) odvedl skvělou práci, když udržel svůj tým v lovu, řekl agentuře AP hlavní trenér Notre Dame Brian Kelly. Je to nebezpečný tým.

The Fighting Irish jsou favoritem 10,5 bodu pro hru, která má celkem 59 bodů.


Populární Problémy

Jak zastavit kousací zvyk králíka. Králíci mohou být láskyplná stvoření, ale strach nebo agresivní instinkty mohou způsobit, že i ten nejsladší králík kousne. Pokud vychováváte králíka a máte problémy s chováním, možná jste ...

Jak nosit čelenku s krátkými vlasy. Mít krátké vlasy může být skvělé, ale někdy možná budete muset být trochu kreativní, abyste změnili svůj vzhled. Pokud chcete své krátké vlasy doplnit roztomilou čelenkou, ...

Chcete streamovat Kim Possible právě teď? Máme pro vás podrobné informace o tom, kam ji streamovat, obsazení, tvůrce a zábavná fakta o sérii.

Zde je návod, jak sledovat každou hru Raiders online, pokud nemáte kabel.