Jak se dívat na UTSA vs UTEP Football OnlineGetty

V sobotu bude fotbalové mužstvo UTEP Miners hostit hru UTSA Roadrunners in Conference USA.

koupit pádla na stolní tenis

Hra (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde prostřednictvím ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která zahrnuje většinu fotbalových zápasů v USA každý týden, spoustu dalších školních fotbalu a živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně .

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat UTSA vs UTEP v přímém přenosu na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


UTSA vs UTEP Preview

Miners prohráli tři zápasy od začátku sezóny vítězstvím 36-34 nad Houston Baptist Huskies.

Minulý týden upustili od otvíráku Conference USA, když na silnici spadli na Golden Miss Eagles 31-13.

Je to důležitá hra, celý týden jsem říkal, jak je pro nás důležitá, řekla o setkání s UTSA hlavní trenérka UTEP Dana Dimel. El Paso Times . To nám dává šanci dostat se zpět v rámci jedné hry .500, což pro nás znamená velký rozdíl. Rekordně, hraní státního soupeře-všechny tyto věci z nás dělají velkou míčovou hru.

Široký přijímač Devaughn Cooper měl svou nejproduktivnější hru od přestupu na UTEP z Arizona Wildcats, což znamenalo čtyři úlovky na 51 yardů.

Začal se učit útok lépe a lépe každý týden, řekl Dimel El Paso Times . Jeho příprava je každým týdnem lepší a lepší. Se vším, co k tomu přichází, ho používám více v útoku a co děláme. Doufáme, že se to bude opakovat tento týden.

Dodal: Má opravdu dobrou rychlost, rychlost, solidní chytání míčů a schopnost rozšířit pole pro nás.

Cooper vedl Wildcats v yardech na úlovek v minulé sezóně. V létě absolvoval sedm kurzů v Arizoně, aby mohl promovat a přestoupit, aniž by vynechal sezónu.

Celý proces byl docela proces, řekl Dimel podle listu El Paso Times. Letos v létě absolvoval sedm kurzů, aby získal nárok na absolvování Arizony. [Trenér přijímačů Arizony Theron Aych] je můj dobrý přítel, pomohl nám s Coopem. Coop promoval a chtěl dostat šanci na nový začátek, byla to pro něj dobrá příležitost.

Roadrunners jsou také 1-3 celkově a 0-1 na konferenci. Chystají se na shledanou, když je před dvěma týdny v Texas Denton praštili 45-3 North Mean Mean Green.

Čelíme nepřízni osudu. Spadli jsme 1: 3, nezačínáme tak, jak bychom chtěli, ale jsme prostě odolní, řekl v úterý obranný konec UTSA Eric Banks. San Antonio Express-News . Zamknutí a soustředění ještě více. Stále ovládáme svůj osud, opravdu. Není konec. Není to příliš daleko od rovnováhy. Stále to máme.

UTSA od porážky upravila své postupy, postavila svůj první útok a obranu proti sobě v segmentech, které dříve zahrnovaly skautské týmy.

Očekávali byste, že po dvou nebo třech ztrátách to bude trochu dolů, ale dnes to byl přesný opak, řekl ofenzivní postup UTSA Josh Dunlop, podle Express-News. Stříleli jsme za míčem, jen jsme se snažili dostat velké příležitosti na obou stranách. Servisovat si navzájem, takže náš útok zlepšuje naši obranu a naopak. Dnes jsme měli opravdu skvělý trénink. Opravdu jsme si to tam užili.


Populární Problémy

Boise State a San Jose State se setkávají v sobotu na 2020 Mountain West Championship. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry zdarma.

Jak zacházet s golfovým loktem. Golfův loket nebo mediální epikondylitida je zranění, které postihuje vnitřní stranu předloktí poblíž lokte. Je to způsobeno opakovaným nadužíváním svalů předloktí, které postupně vede k malým slzám v ...

Zde je návod, jak sledovat hry Blazers online bez kabelu v letech 2019-20, ať už žijete na trhu nebo mimo trh.

Zde je návod, jak sledovat sobotní gymnastiku UCLA vs Arizona State online, pokud nemáte kabel nebo síť Pac-12.

Jak zůstat aktivní s psoriatickou artritidou. Zůstat aktivní při psoriatické artritidě je nejen skvělý způsob, jak si udržet skvělé zdraví a zmírnit příznaky, ale také si zachovat pozitivní mentální přístup. Tento stav způsobuje ...

Váš průvodce streamováním Disney's Frozen online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.