5 nejlepších aplikací pro Wimbledon 2014

128. ročník wimbledonského mistrovství již začal a navzdory šílenství světového poháru, které zachvátilo jednoho a všechny, se tenisoví nadšenci upírají na nejprestižnější tenis roku.Zatímco mnozí doufali, že Nadal prodlouží svůj vysněný běh, domácí dav by chtěl, aby Murray obhájil titul. Jinde bude skupina, která bude Federerovi fandit, aby získal 18. grandslamový titul. V ženské sekci by Serena Williams jako obvykle začínala jako oblíbená a přidala se také Maria Sharapova. Fanoušci po celém světě by určitě rádi sledovali všechny akce, které se vyvíjejí, a můžete to udělat s pomocí některých z těchto aplikací.Mistrovství

náramek na zánět šlach

Tato aplikace je oficiální wimbledonskou aplikací a budete mít možnost sledovat aktuální skóre, výsledky, pořadí hry, losování, novinky a také se budete moci podívat na profily hráčů. Pokud jste také diváci, budete schopni umístit zařízení kolem země.Tuto aplikaci si budete moci stáhnout z iTunes store a Google Play obchod .

Tenisová matematika

jak skórovat tenis pro figuríny

Pomocí této aplikace můžete sledovat skóre a všechny statistiky. Také vám poskytuje možnost sdílet zprávu o zápase na webu a mezi zařízeními. Došlo k aktualizacím, kvůli kterým jsou k dispozici překlady do francouzštiny, španělštiny a ruštiny.Tuto aplikaci lze stáhnout z tady .

Wimbledon Tennis Live Scores +

Novinky, výsledky, live výsledky, to vše najdete zde v této aplikaci. Má také možnost, kde si můžete hrát se svými přáteli. Pořadí WTA a ATP se neustále aktualizuje.

jak hraješ badminton

Chcete -li si stáhnout tuto aplikaci, klikněte na tady .

BBC Sport

na jakém kanálu je dnes večer hra cleveland indians

BBC Sport má vlastní oficiální aplikaci, kterou mohou fanoušci využít k sledování turnaje. Budete si moci číst články, zprávy, přistupovat k live skóre a nechybí ani sloupek drbů. Můžete nastavit oznámení pro svého oblíbeného hráče a tato aplikace pokrývá všechny hlavní sporty na celém světě.

Aplikaci si můžete stáhnout z iTunes a Google App Store .

Eurosport.com

Tato aplikace má nový HD design a novou sekci pro videa. Kromě živých výsledků zde najdete také živé komentáře a možnost chatovat s hráči a odborníky. Stejně jako BBC Sport to platí i pro všechny hlavní sporty.

Stáhněte si tuto aplikaci z iTunes a Google App Store .

Populární Problémy

Dominic Thiem nedávno jmenoval svých pět největších sportovců všech dob, což je seznam, ve kterém je Roger Federer na vrcholu. Thiem si také vybral mezi fotbalovými superhvězdami Lionelem Messim a Cristianem Ronaldem.

Pokud se váš křeček rozhodne mít trochu větší svobodu, zůstaňte v klidu a řiďte se těmito jednoduchými doporučeními. Doufejme, že s trochou trpělivosti bude váš křeček šťastný a zdravý jako nikdy předtím. Zůstaňte ve střehu! Zůstat v klidu. Pravděpodobně,...

Jak zlepšit své vytažení. Pull-upy jsou náročné a efektivní cvičení horní části těla, které může posílit vaši sílu a vytrvalost. Klíčem ke zlepšení vašich přítahů je praxe a vytrvalost! Jakmile zvládnete základy a ...

V roce 2012 vstoupila 16letá Donna Vekic do svého vůbec prvního hlavního losování WTA-a nakonec se dostala do finále.

Póza Cobra, používaná v józe, je jednoduchý manévr, který vám může pomoci protáhnout břišní svaly a posílit svaly dolní části zad. V menší míře cvičení procvičuje také svaly paží, ramen, zadku a zad ...