Juniorské tenisové tituly pro Subash Paramasivam, Chandrika Joshi

Tenis

Bengaluru, 3. července (IANS)

Nenasazená Chandrika Joshi z Karnataky zde v pátek oslavila 13. narozeniny panenským triumfem v tenisovém turnaji juniorské série do 14 let a porazila třetí dívku P. Shruthi z Tamil Nadu 7-6 (2), 6-2, v dívkách 'finále dvouhry.

Ve finále dvouhry chlapců All-Tamil Nadu přišel kvalifikant Subash Paramasivam zezadu, aby svrhl top seed Rajesh Kannan, který je na 32. místě v All-Tennis Tennis Association (AITA) do 14 let, 2-6, 6-4, 6 -4.

Chandrika po pomalém začátku odehrála pozitivní hru. V prvním setu získala převahu Shruthi, která vedla 5-3. Chandrika se shromáždila, aby získala 5-all, a pokračovala v setu v tie-breaku.

Chandrika ve druhé sadě vyšla ze své obranné ulity a šla na své střely. Silně útočila forhendem, vedla do vedení 4: 0 a uzavřela set a zápas na vysoké úrovni za stavu 6: 2.

V napjatě vybojovaném finále Rajesh, který pochází z Tiruchi, v první sadě překonal Chennai's Subash. Ve druhém měl Rajesh velkou kontrolu a také předtím, než v osmém promrhal dva herní body a upustil podání (4-4).

Subash se chopil šance a při svém podání dosáhl skóre 5: 4 a připsal si další přestávku, aby vzal set za stavu 6: 4. Při rozhodování vedl Subash 2: 0 s přestávkou ve druhé hře, než ve třetí hře Rajesh vrátil úder.

Subash, který hrál s mnohem větší jistotou a vytrvalostí, se udržel a v 10. hře znovu zlomil Rajeshe, aby získal sadu a titul.

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete online streamovat předběžnou soutěž Miss Universe 2019 online bez kabelu.

Zde je deset případů, kdy hráč vyhrál grandslamové finále, přestože v něm byl v rohlíku.

Nationals and Dodgers se setkají ve čtvrtek na Hře 1 NLDS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak používat Mozilla Firefox. Navzdory velké konkurenci, která zahrnuje prohlížeče Chrome, Safari a Internet Explorer, zůstává Mozilla Firefox jedním z nejúčinnějších a nejpopulárnějších prohlížečů na trhu - a je zdarma. Známý svou rychlostí a ...

Šéf ATP Kermode jmenován do druhého funkčního období, zaměřte se na integritu

Jak hrát sami. Když jsou vaši obvyklí spoluhráči zaneprázdněni, může to vypadat jako konec světa. Jak můžete co nejlépe využít svůj volný čas, když jste sami? Není třeba se bát - při troše fantazie a kreativity ...