Jak se dívat na „Vice“ sezónu 7 online bez kabelu

Vice sezóna 7

Zobrazit čas

Dokumentární zpravodajský program oceněný cenou Emmy Svěrák se vrací v neděli 29. března ve 20 hodin ET/PT, ale pro svou sedmou sezónu přešlo z HBO na Showtime.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat nové Svěrák epizody naživo nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime Online

Nejsnadnější způsob sledování je skrz Vlastní streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý živý obsah a obsah Showtime na vyžádání. Součástí je 30denní zkušební verze zdarma:

Zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat Svěrák živě nebo na vyžádání na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.

Showtime kanál Amazon Prime

Pro ty, kteří rádi sledují digitální platformy Amazonu, je to nakonec stejné jako výše uvedená možnost, pouze prostřednictvím Amazonu. Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime „Můžete sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím kanálu Showtime Channel, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

bellator 214 jak se dívat

Zkušební verze Amazon Prime Showtime zdarma

Jakmile jsi přihlásil se na kanál Amazon Prime i na Showtime , pak se můžete dívat Svěrák buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk k hlavnímu 95kanálovému balíčku FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete buď sledovat Svěrák naživo, nebo jej můžete kdykoli sledovat na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí:

Získejte Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku Showtime, můžete sledovat Svěrák žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „Vice“ sezóny 7Hrát si

VICE v SHOWTIME | Oficiální upoutávka | Neděle 29. března ve 20 hodin Dokumentární seriál oceněný Emmy® přichází do SHOWTIME a přináší pohlcující reportáže z frontových linií globálních konfliktů, občanských povstání i mimo ně a řeší nevýslovné a složité geopolitické příběhy ze všech koutů světa. Sledujte VICE na SHOWTIME ne, 29. března ve 20:00 ET/PT. Další informace najdete na sho.com/order. #VICEonSHO Twitter: twitter.com/SHOWTIME Facebook: facebook.com/SHOWTIME Instagram: instagram.com/SHOWTIME Zkontrolovat… 2020-03-17T21: 01: 28.000Z

Svěrák je dokumentární zpravodajský program vytvořený novinářem Shanem Smithem a produkovaný ve spolupráci s politickým komentátorem Billem Maherem a novinářem CNN Fareedem Zakariem. Jeho prvních šest sezón vysílalo od roku 2013 do roku 2018 na HBO a za svou druhou sezónu si v roce 2014 vysloužilo Cenu Emmy za vynikající informační sérii nebo speciální, ale Svěrák byl zrušen v únoru 2019.

V září 2019 se Showtime rozhodl vyzvednout sérii na sedmé období a v tiskové zprávě uvedl, že Svěrák přinesla zásadní hloubkovou žurnalistiku z předních linií globálního konfliktu, včetně občanských povstání v Iráku, Sýrii, Jemenu a mimo ni, a poskytla pohled na některá z nejnaléhavějších problémů světa, od práv LGBTQ a klimatické krize po imigraci a zbraně řízení. Maher již není výkonným producentem, když se show přesunula do Showtime.

Na zimním tiskovém turné Asociace televizních kritiků 2020 oznámil Gary Levine, prezident Entertainment, Showtime Networks Inc., datum premiéry 29. března a panel producentů a korespondentů uvedl, že jsou neuvěřitelně nadšení, že si vyzvedli v Showtime a nová sezóna bude vyprávět příběhy po celém světě.

návod na stolní tenis


Hrát si

Chovatelé chalífátu | VICE na SHO ISIS už možná nemá baštu, ale jeho ideologie vytrvá v desítkách tisíc žen a dětí, které kdysi žily pod Islámským státem a nyní jsou drženy v Camp al-Hol. Jak se situace v táboře vymkla kontrole, brigády radikalizovaných žen ISIS se začaly přeskupovat. Korespondent VICE… 2020-03-26T16: 46: 46 000Z

Pravdou je, že jdeme kamkoli, řekl výkonný producent a showrunner Subrata De. Budeme vyprávět příběhy po celém světě. Myslím tím, že pokud jde o stanovení priorit, svět je právě teď bláznivým místem. Očividně tedy děláme mnoho hlášení o konfliktech a po konfliktech. Seb strávil v Sýrii hodně času. Isobel strávila hodně času v Číně a informovala o útlaku etnických menšin. Paola také učinila totéž. Je na cestě do Nigérie. Opíráme se o mezinárodní reporting.

Korespondent Seb Walker dodal: Jdeme na místa, kde mnoho jiných lidí ne. Trávíme tam více času. Typy zpětné vazby a odezvy, které dostáváme od našich diváků, jsou, že toho chtějí vidět více, a my budeme i nadále stavět na pokrytí, které jsme dosud dělali, a s touto show to posunout na novou úroveň. Je to pro nás opravdu vzrušující příležitost jít do toho hlouběji, dělat více vyšetřovací práce s delším formátem.

Tým také hovořil o rizicích spojených s druhem hlášení, které dělají, zvláště pokud se jedná o utajení. De říká, že provádějí přísné hodnocení rizik pro každé zadání, které [dělají].Hrát si

Jak by Island mohl mít klíč k porozumění koronaviru V roce 2013, málo známá genetická společnost na Islandu, zveřejnila mezinárodní titulky, když vyvinula Islendiga-App (App of Icelanders '), aplikaci, která by upozorňovala uživatele, pokud by byli ve vzájemném vztahu. Cílem bylo zabránit náhodnému incestu na malé islandské seznamovací scéně. Jen se neptejte Dr. Kári Stefánssona, generálního ředitele deCODE… 2020-03-20T18: 21: 47 000Z

Nebudu lhát. Hlášení z některých z těchto regionů přináší obrovské riziko, uvedla korespondentka Isobel Yeung. Stejně jako minulý rok jsem spal se skrytou kamerou v posteli, když jsem byl v Číně. A chytit se za to je obviněno ze špionáže, což je extrémně nepříjemné. Předloni jsem byl dvakrát evakuován z Jemenu kvůli různým hrozbám únosu.

Víte, s některými z těchto míst je spojeno riziko. Ale ano, máme zavedené bezpečnostní protokoly, které jsou schopny tato rizika do určité míry zmírnit. A zbytek tohoto rizika je na vás a na tom, co vám vyhovuje.

Svěrák sezóna sedm premiér v neděli 29. března ve 20 hodin ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

Dnes večer je premiéra 2. série seriálu The Rookie. Získejte přehled o tom, jak sledovat všechny nové epizody online prostřednictvím živého přenosu, s kabelem nebo bez něj.

Prožijte znovu zlaté okamžiky French Open. Seznam obsahuje zápas, který je považován za začátek rivality Nadal-Federer. .

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Colts vs Dolphins online bez kabelu, ať už jste v Indianapolis, Miami nebo mimo trh.

US Open uložila Mikeovi Bryanovi pokutu za nesportovní chování po gestu, které podle něj mělo být hravé.

Pokud plánujete stavbu vlastního akvária, možná zvažujete, že se místo skla rozhodnete pro akrylát. Akryl je nejen lehčí než sklo a je méně pravděpodobné, že se rozbije, ale také se snadno tvaruje, takže je ideální volbou pro ...

V neděli večer má premiéru nová série Starz „Hightown“. Zde je návod, jak sledovat epizody online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Starz.