Jak se dívat na „Vice“ sezónu 7 online bez kabelu

Vice sezóna 7

Zobrazit časDokumentární zpravodajský program oceněný cenou Emmy Svěrák se vrací v neděli 29. března ve 20 hodin ET/PT, ale pro svou sedmou sezónu přešlo z HBO na Showtime.Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat nové Svěrák epizody naživo nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime Online

Nejsnadnější způsob sledování je skrz Vlastní streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý živý obsah a obsah Showtime na vyžádání. Součástí je 30denní zkušební verze zdarma:

Zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat Svěrák živě nebo na vyžádání na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.Showtime kanál Amazon Prime

Pro ty, kteří rádi sledují digitální platformy Amazonu, je to nakonec stejné jako výše uvedená možnost, pouze prostřednictvím Amazonu. Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime „Můžete sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím kanálu Showtime Channel, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

michigan vs ohio state live stream zdarma

Zkušební verze Amazon Prime Showtime zdarmaJakmile jsi přihlásil se na kanál Amazon Prime i na Showtime , pak se můžete dívat Svěrák buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk k hlavnímu 95kanálovému balíčku FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete buď sledovat Svěrák naživo, nebo jej můžete kdykoli sledovat na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí:

Získejte Hulu

jak hrát tenis youtube

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku Showtime, můžete sledovat Svěrák žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „Vice“ sezóny 7Hrát si

VICE v SHOWTIME | Oficiální upoutávka | Neděle 29. března ve 20 hodin Dokumentární seriál oceněný Emmy® přichází do SHOWTIME a přináší pohlcující reportáže z frontových linií globálních konfliktů, občanských povstání i mimo ně a řeší nevýslovné a složité geopolitické příběhy ze všech koutů světa. Sledujte VICE na SHOWTIME ne, 29. března ve 20:00 ET/PT. Další informace najdete na sho.com/order. #VICEonSHO Twitter: twitter.com/SHOWTIME Facebook: facebook.com/SHOWTIME Instagram: instagram.com/SHOWTIME Zkontrolovat… 2020-03-17T21: 01: 28.000Z

Svěrák je dokumentární zpravodajský program vytvořený novinářem Shanem Smithem a produkovaný ve spolupráci s politickým komentátorem Billem Maherem a novinářem CNN Fareedem Zakariem. Jeho prvních šest sezón vysílalo od roku 2013 do roku 2018 na HBO a za svou druhou sezónu si v roce 2014 vysloužilo Cenu Emmy za vynikající informační sérii nebo speciální, ale Svěrák byl zrušen v únoru 2019.

V září 2019 se Showtime rozhodl vyzvednout sérii na sedmé období a v tiskové zprávě uvedl, že Svěrák přinesla zásadní hloubkovou žurnalistiku z předních linií globálního konfliktu, včetně občanských povstání v Iráku, Sýrii, Jemenu a mimo ni, a poskytla pohled na některá z nejnaléhavějších problémů světa, od práv LGBTQ a klimatické krize po imigraci a zbraně řízení. Maher již není výkonným producentem, když se show přesunula do Showtime.

Na zimním tiskovém turné Asociace televizních kritiků 2020 oznámil Gary Levine, prezident Entertainment, Showtime Networks Inc., datum premiéry 29. března a panel producentů a korespondentů uvedl, že jsou neuvěřitelně nadšení, že si vyzvedli v Showtime a nová sezóna bude vyprávět příběhy po celém světě.Hrát si

Chovatelé chalífátu | VICE na SHO ISIS už možná nemá baštu, ale jeho ideologie vytrvá v desítkách tisíc žen a dětí, které kdysi žily pod Islámským státem a nyní jsou drženy v Camp al-Hol. Jak se situace v táboře vymkla kontrole, brigády radikalizovaných žen ISIS se začaly přeskupovat. Korespondent VICE… 2020-03-26T16: 46: 46 000Z

Pravdou je, že jdeme kamkoli, řekl výkonný producent a showrunner Subrata De. Budeme vyprávět příběhy po celém světě. Myslím tím, že pokud jde o stanovení priorit, svět je právě teď bláznivým místem. Očividně tedy děláme mnoho hlášení o konfliktech a po konfliktech. Seb strávil v Sýrii hodně času. Isobel strávila hodně času v Číně a informovala o útlaku etnických menšin. Paola také učinila totéž. Je na cestě do Nigérie. Opíráme se o mezinárodní reporting.

Korespondent Seb Walker dodal: Jdeme na místa, kde mnoho jiných lidí ne. Trávíme tam více času. Typy zpětné vazby a odezvy, které dostáváme od našich diváků, jsou, že toho chtějí vidět více, a my budeme i nadále stavět na pokrytí, které jsme dosud dělali, a s touto show to posunout na novou úroveň. Je to pro nás opravdu vzrušující příležitost jít do toho hlouběji, dělat více vyšetřovací práce s delším formátem.

Tým také hovořil o rizicích spojených s druhem hlášení, které dělají, zvláště pokud se jedná o utajení. De říká, že provádějí přísné hodnocení rizik pro každé zadání, které [dělají].Hrát si

Jak by Island mohl mít klíč k porozumění koronaviru V roce 2013, málo známá genetická společnost na Islandu, zveřejnila mezinárodní titulky, když vyvinula Islendiga-App (App of Icelanders '), aplikaci, která by upozorňovala uživatele, pokud by byli ve vzájemném vztahu. Cílem bylo zabránit náhodnému incestu na malé islandské seznamovací scéně. Jen se neptejte Dr. Kári Stefánssona, generálního ředitele deCODE… 2020-03-20T18: 21: 47 000Z

Nebudu lhát. Hlášení z některých z těchto regionů přináší obrovské riziko, uvedla korespondentka Isobel Yeung. Stejně jako minulý rok jsem spal se skrytou kamerou v posteli, když jsem byl v Číně. A chytit se za to je obviněno ze špionáže, což je extrémně nepříjemné. Předloni jsem byl dvakrát evakuován z Jemenu kvůli různým hrozbám únosu.

Víte, s některými z těchto míst je spojeno riziko. Ale ano, máme zavedené bezpečnostní protokoly, které jsou schopny tato rizika do určité míry zmírnit. A zbytek tohoto rizika je na vás a na tom, co vám vyhovuje.

Svěrák sezóna sedm premiér v neděli 29. března ve 20 hodin ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

Jak si nechat vlasy super dlouhé. Dlouhé vlasy jsou skvělý, klasický a všestranný vzhled. Získání super dlouhých vlasů není vždy možné a závisí na délce vašeho cyklu růstu vlasů, který má 3 fáze: růst, odpočinek a vypadávání. Li...

Bývalý olympijský vítěz ve dvouhře Marc Rosset věří, že Roger Federer si zaslouží vyjít si podle svých představ, vzhledem k druhu kariéry, kterou švýcarská legenda má.

Jak vyrobit Malpua. Malpua je sladká palačinková pochoutka, která je populární v Bangladéši a Indii. Malpua se často podává jako chutný dezert, sladké občerstvení a během festivalů jako Diwali a Holi. Existuje mnoho regionálních ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos miniseries History ve Washingtonu online bez kabelu. Vysílá přes tři noci 16., 17. a 18. února ve 20 hodin. ET/PT.