Jak se dívat na Virginia vs VA Tech Basketball online zdarma

Hodinky Virginia vs Virginia Tech

Getty Sam Hauser z Virginie Cavaliers.

Č. 8 Virginie Cavaliers (11-2) zamíří do Cassell Coliseum, kde se v sobotu utká s č. 20 Virginia Tech Hokies (12-3).

Hra začíná v 18 hodin. ET a budou vysílány v síti ACC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat online stream Virginia vs Virginia Tech:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, obojí může být součástí vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Virginia vs Virginia Tech naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází také s cloudovým prostorem DVR.

kreslení tenisek

Sling TV

Živý přenos sítě ACC a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange Sling TV plus Sports Extra od Sling TV. Je to nejlevnější streamovací služba se sítí ACC, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Virginia vs Virginia Tech naživo v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , který můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Virginia vs Virginia Tech naživo v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

jak se skóruje tenis

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Virginia vs Virginia Tech naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Virginia vs Virginia Tech Preview

Virginie v pondělí čeká vítězství 81: 58 nad Syrakusami. Útočníci Jay Huff a Sam Hauser vedli s 21 body za kus. Trey Murphy III také dosáhl 16 bodů, zatímco strážce Reece Beekman přidal 10 bodů za vítězství.

Myslím, že lépe hlídáme míč. Myslím, že Reese Beekman odvedla opravdu dobrou práci. Opravdu střežil několik skvělých ofenzivních hráčů, řekl po vítězství trenér Cavs Tony Bennett: prostřednictvím 247 Sports . Očividně si nemůžu stěžovat a myslel jsem si, že když děláš údery, které pomáhají, ale líbilo se mi náš pohyb, jak jsme sdíleli míč, vzali hodně trojek a hodně (trojek).

Cavaliers vyhráli 14-31 z centra a celkově stříleli jen něco málo přes 49 procent. Vyhráli sedmkrát za sebou, přičemž poslední prohru měli s Gonzagou 26. prosince, a nastoupí proti skupině Virginia Tech, která vyhrála čtyři z posledních pěti zápasů.

Hokies právě předal Notre Dame ve středu ztrátu 62-51. Strážný Nahiem Alleyne vedl s 15 body, útočníci Keve Aluma a Justyn Mutts předváděli působivé výkony a ve vítězství dosáhli dvojnásobné čtyřhry. Mutts měl 14 bodů a 11 doskoků, zatímco Aluma přidal 14 bodů a 12 týmových špiček.

Týmu se podařilo vyhrát, přestože byl bez zahajovací stráže Tyrece Radforda, který odrazil Iry o 10 desek a zároveň zablokoval sedm střel a chytil osm krádeží.

Nějaké věci poskakují, trochu nejistota a trochu se vám klepou špendlíky, ale nic nezpomalujeme, řekl hlavní trenér Virginie Tech Mike Young: podle Washington Post , po výhře. Odejít odtud s další ligovou výhrou, která nás dovede k tomu, čím jsme, to poráží alternativu.

Virginia Tech má v průměru 72,5 bodu na zápas a odevzdává 64,7 bodu na soutěž a v této sezóně jde zatím o celkové skupinové úsilí.

Máme skupinu kluků, kteří rádi hrají jako celek, řekl Mutts. Když máte kluky, kteří nejsou sobečtí a chtějí se vidět navzájem úspěšní, vždy si budete navzájem pomáhat. Kromě toho máme opravdu dobré sportovce a opravdu dobré základní basketbalisty, kteří umí skvěle hrát v obraně.

ramenní popruh pro tenisový loket

Populární Problémy

Jak otestovat čas svého stálého zůstatku. Rovnováha je důležitou součástí udržování zdravého životního stylu. Časem a s traumatem nebo určitým zdravotním stavem můžete ztratit schopnost zůstat vyrovnaný ve stoje nebo při chůzi. Pro...

Podívejte se na živé video přenosy ze zákulisí DWTS All-Access pro 24. sezónu seriálu Dancing With the Stars.

V blockbusteru ve čtvrtém kole se druhá nasazená Simona Halepová postaví oblíbenému davu Venus Williamsové.

Navzdory své nedávné špatné formě je Muguruza osvědčenou hráčkou velkého zápasu a rozhodně má na to, aby způsobila rozrušení.

„Tiger“, nový dvoudílný dokument od HBO, má premiéru s 1. částí v neděli 10. ledna. Zde je návod, jak můžete dokument Tigera Woodse sledovat online.