Jak sledovat film ID The West Memphis Three online bez kabelu

The West Memphis Three

ID

Investigation Discovery debutuje tříhodinovou akci o tomto víkendu s názvem The West Memphis Three: ID Murder Mystery „Jedná se o trojnásobnou vraždu tří mladých chlapců z roku 1993 ve West Memphisu v Arkansasu. Premiéru má v neděli 5. dubna ve 21 hodin. ET/PT na ID kanálu.Pokud nemáte kabel, můžete streamovat ID a sledovat jej takto The West Memphis Three žít online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak se dívat na film „The West Memphis Three“ online bez kabelu

Sledujte ID na Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně Investigation Discovery (ID). Navíc jako speciální nabídka, která dnes končí, můžete získat 14denní bezplatnou zkušební verzi a k ​​registraci nepotřebujete kreditní kartu (pouze e-mailovou adresu):

Sling TV na 14 dní zdarmaJakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat The West Memphis Three živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte ID na televizi Philo

Investigation Discovery (ID) je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma:tendonitida ortéza na loket

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, můžete sledovat The West Memphis Three žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sledujte ID na FuboTV

Investigation Discovery (ID) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat The West Memphis Three žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů do tří dnů od jejich skončení, i když ne zaznamenat je.

Náhled „The West Memphis Three“Hrát si

Sneak Peek: The West Memphis Three: ID Murder Mystery Poté, co byli ve West Memphisu strašně zavražděni tři osmiletí chlapci, komunita zoufale toužila po spravedlnosti. Skutečně to udělali tři údajní satanští teenageři, nebo bylo jejich přesvědčení produktem strachu? Přihlaste se k odběru ID: youtube.com/subscription_center?add_user=investigationdiscovery Připojte se k nám na Facebooku: facebook.com/InvestigationDiscovery Sledujte nás na Twitteru: twitter.com/DiscoveryID ID na Instagramu! instagram.com/investigationdiscovery/ 2020-03-26T14: 00: 27.000Z

5. května 1993 si rodiče tří 8letých chlapců uvědomili, že jejich synové-Steve Branch, Michael Moore a Christopher Byers-chybí. Následující den policie odhalila děsivou trojnásobnou vraždu. Podle tiskového webu Investigation Discovery se případ stává jedním z nejchladnějších případů v nedávné historii.

Policie objevuje těla na místě, které vypadá jako rituální vražedná scéna, a když se rýsuje démonická přítomnost, obyvatelé West Memphisu mají podezření, že mezi nimi žije zlo. Vyšetřovatelé rychle chytili tři podezřelé mladistvé, o nichž se domnívají, že jsou satanisty. Trojice, později přezdívaná „West Memphis Three“, vypadá jako zjevní podezřelí, ale bez důkazů, které by je spojovaly s vraždami podobnými kultu, jsou skutečně vinni, nebo se jen snadno zaměřují na cizí lidi? Podrobně jsou popsány vraždy v malém městě, které se promění v desetiletí trvající globální ságu The West Memphis Three: ID Murder Mystery .

Titulní West Memphis Three je skupina přátel jménem Damien Echols, Jason Baldwin a Jessie Misskelley, kteří byli označeni jako goth a byli ve škole vyhnanci. Misskelley se přiznává a vypadá to, že případ bude rychle uzavřen ... dokud se před soudem neobjeví chybějící důkaz, který případ ochromí, což přiměje veřejnost k otázce, zda jsou West Memphis Three skutečně vinni, nebo zda jsou zaměřeny pouze na nošení černé a poslech heavy metalové hudby.

Prostřednictvím osobních rozhovorů s těmi, kteří byli k případu nejblíže, včetně rozhovoru s jedním z obžalovaných Jasonem Baldwinem, tento speciál odhaluje, jak byli tři mladiství odsouzeni a později propuštěni. Se záběry ze soudní síně, audiokazetami výslechové místnosti a emocionálními rozhovory s rodinnými příslušníky, The West Memphis Three: ID Murder Mystery dívá se na případ ze všech úhlů a osvětluje celosvětové hnutí, které se zvedlo v naději na osvobození trojice, a pokládá otázku: pokud to neudělala trojka West Memphis, kdo to udělal?Hrát si

True Crime with Aphrodite Jones- Arresting the West Memphis Three Nalaďte si: čtvrtek 29. dubna ve 22:00 e/p nebo navštivte šetření.discovery.com/tv/true-crime | Policie nakonec případ rozdělila na vraždy tří mladých chlapců ve West Memphisu. Podezřelé vrahy však nemohou zatknout, dokud nedojde k šokujícímu přiznání. - - True Crime Files by Investigation Discovery Přidat stovky kriminálních show… 2011-05-05T15: 07: 56 000Z

Dokonce i nyní případ West Memphis Three stále přetrvává, protože mnoho otázek zůstává nezodpovězeno, a kolem záhady, která rozpoutala americkou satanskou paniku, se rýsuje zmatek, řekl Henry Schleiff, prezident skupiny pro Investigation Discovery, Travel Channel, American Heroes Channel a Destination America . Jelikož spekulace stále pronásledují případ, tato splátka franšízy ID Murder Mystery poskytuje pohled dovnitř do rozšířené paniky, aktivismu celebrit a šokujících procesů, které vedou k překvapivému závěru.

Průkazy Vražedné tajemství franšíza také prověřila případy Susan Powellové, Aarona Hernandeze, Chrise Watse a Roberta Dursta. The West Memphis Three epizoda se koná v neděli 5. dubna od 21 hodin do půlnoci ET/PT na ID. Znovu se vysílá bezprostředně po úvodním tříhodinovém vysílání.


Populární Problémy

Ženský tenis: Největší rivalita

Anglie a Belgie se v neděli setkají v obrovském zápase Ligy národů UEFA. Zde se můžete na hru podívat, pokud jste v USA.

Deontay Wilder a Tyson Fury se v sobotu setkají na velmi očekávané odvetě. Zde je návod, jak koupit PPV online.

Jak cvičit na klavír bez klavíru. Může se to zdát neintuitivní, ale ve skutečnosti je prospěšné cvičit na klavír mimo svůj nástroj. Procvičujte prsty poklepáním na desku stolu, jako byste udeřili do kláves. Když vás...

Třetí sezóna seriálu Svět tance má premiéru dnes večer. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého přenosu.

Jak být trochu zdravější a přitom zůstat líní. Být zdravější může být obrovská výzva, zvláště pokud nemáte čas ani energii. Existují však malé změny, které můžete ve svém životě provést, kde můžete zlepšit své zdraví ...