Jak se dívat na Yale vs Dartmouth Football OnlineGettyV sobotu bude fotbalový tým Dartmouth Big Green hostit Yale Bulldogs v zápase Ivy League.Hra (13:30 ET - čas zahájení) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních fotbalových her a dalších živých sportů každý týden, všech 30 dokumentů za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete Yale vs Dartmouth sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Yale vs Dartmouth

Dartmouth a Yale jsou dva ze tří týmů Ivy League, kteří jsou 3: 0 celkově a 1: 0 v konferenčních hrách, spolu s Princeton Tigers.Bude kolem toho velký humbuk-jsme dva špičkové týmy, řekl o sobotním zápase starší quarterback Big Green Jared Gerbino. Dartmouth . Bude to skvělá hra, ale musíme se soustředit. Jsme připraveni ukázat všem, jak jsme dobří.Minulý týden Dartmouth porazil Penn Quakers 28-15 v jejich otvíráku konferencí. Při druhé hře druhého držení Big Greena našel Gerbino druháka, který běžel zpět Zacku Bairovi pro 57 yardový touchdown pass. Jejich další držení vyústilo v punt, který Penn ztlumil, než ho Dartmouth pátý rok starší linebacker Jack Traynor vrátil 17 yardů za vedení 14-0.

Strany pak vyměnily devětkrát, 75 yardové přistávací jízdy za skóre 21-7 poločasu.Podle The Dartmouth je důležité nastavit tón pro zbytek hry, řekl Gerbino. Po těchto jízdách si Penn všiml, že jdeme na ně a přinášíme věci, které jsme v této sezóně neudělali. Jakmile jsme vyrazili, tok přestupku se opravdu zvýšil.Yale si na silnici teprve zahraje. Před dvěma týdny překonali Cornell Big Red 27-16 v otvíráku Ivy League, o týden později odstřelili Fordham Rams 48-24.

Bulldogs zaznamenali pět přistání a branku ze svých prvních šesti držení, poté zaznamenali výběr šest pro vstup do poločasu s výhodou 45-10.

V prvním poločase jsme udělali to, co jsme potřebovali, a dokázali jsme efektivně pohybovat míčem nahoru a dolů po hřišti, když jsme potřebovali, řekl hlavní trenér Yale Tony Reno. Yale Daily News . Naše obrana hrála dobře a měla několik dobrých zastávek, jak hra pokračovala.

jaká jsou pravidla pro raketbal

Starší rozehrávač Yale Kurt Rawlings dokončil 16 z 22 přihrávek za pár přistání a zachycení. Také běžel ve dvou bodech.

Vyšli jsme s dobrým rytmem, řekl Rawlings, podle Yale Daily News. Každý v tomto týmu důvěřuje klukům kolem sebe, že hrají, takže moje práce je stejně snadná jako prosté šíření míče. Ukazuje se, že máme spoustu kluků v útoku, kteří budou hrát s míčem v rukou. Máme před sebou pět skvělých kluků, kteří mi poskytnou čas, který potřebuji na práci. Nicméně, jak řekl trenér Reno, nejsme úplně tam, kde bychom měli být, abychom mohli pokračovat tam, kam chceme - vždy je na čem pracovat, ale bylo to zábavné odpoledne.


Populární Problémy

S fotbalovými míčky je zábava hrát, ale kreslení je neznámé. Tradiční fotbalový míč je vyroben ze dvou plochých tvarů, pětiúhelníků a šestiúhelníků. Pětiúhelník je samozřejmě pětistranný mnohoúhelník, zatímco šestiúhelník má šest stran. ...

Obě bývalé světové jedničky spojí své síly před French Open.

Vysoké teploty ztěžovaly Britovi tvrdší soutěž proti Marticovi.

Haas sestřelil Isnera a postoupil do finále ATP San Jose