Jak nosit těsné kalhoty

Těsné kalhoty jsou super univerzální možností, kterou můžete mít ve svém šatníku. K vašemu outfitu lze přidat úzké džíny, cigaretové kalhoty, kalhoty na jógu nebo cokoli mezi tím a vytvořit tak elegantní siluetu, která může vypadat ležérně nebo elegantně. Ujistěte se, že vám kalhoty dobře padnou, a poté si je zkuste upravit pomocí několika různých topů, kabátů a bot, abyste zjistili, co se vám ve vašem šatníku nejvíce líbí.

Metoda 1 ze 3: Nalezení správné shody

 1. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty Krok 1

  1 Vyberte si kalhoty, které si můžete bez námahy obléknout, zapnout na zip a zapnout. Natáhněte si kalhoty přes obě nohy a vytáhněte je nahoru k pasu za poutka na opasek. Pokud potřebujete, několikrát skočte nebo skočte. Pokud vám zapínání a zapínání džínů trvá déle než několik minut, jsou pravděpodobně příliš těsné.
  • Přestože si čas na oblékání džín jednou nevypadá jako velký problém, pravděpodobně to bude nepříjemné, pokud to budete muset dělat každý den.


 2. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty Krok 2

  2 Ujistěte se, že můžete pohodlně sedět a pohybovat nohama v džínách. Nasaďte si džíny a knoflík nebo je zapněte na zip. Procvičte si sednutí na židli a zvedání nohou nahoru pod úhlem 90 stupňů. Pokud je těžké sedět nebo máte pocit, že se vám roztrhnou kalhoty, vaše džíny mohou být příliš těsné.

  Spropitné: Pokud vám kalhoty sklouznou na zádech a odhalí spodní prádlo, když sedíte, mohou být také příliš malé.

 3. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty Krok 3

  3 Najděte si kalhoty, které vám zasáhnou kolem kotníků. Příliš krátké kalhoty mohou způsobit, že vaše nohy vypadají kratší, než ve skutečnosti jsou. Ujistěte se, že vaše kalhoty zasáhnou zhruba po kotníky, pokud je neplánujete spoutat.
  • Pokud jsou vaše džíny příliš dlouhé, přeložte je jednou nebo dvakrát, dokud vám nezasáhnou kotníky.
 4. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty Krok 4

  4 Vyhněte se pasům, které stlačují vaši střední část a vytvářejí přelévání. Úzké kalhoty mohou být někdy tak těsné, že obkreslují oblasti vašeho těla, které nechcete, aby se zobrazovaly. Podívejte se do zrcadla, když máte kalhoty, a všimněte si, jestli vám příliš nepřilnou k přední nebo zadní části těla. Pokud ano, vyzkoušejte si o číslo větší džíny.
  • Nejen, že to naruší vaši hladkou siluetu, ale také není zdravé takto sevřovat pas na několik hodin.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Spárování topů s úzkými kalhotami

 1. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty Krok 5

  1 Pro ležérní vzhled si oblékněte splývavý top. Úzké kalhoty, ať už jde o úzké džíny, kalhoty na jógu nebo cigaretové kalhoty, všechny vypadají skvěle, když jsou spárovány s lehkým topem, který zasáhne těsně pod váš pas. Nasaďte si splývavý vršek, abyste vytvořili pěkný kontrast s vaší těsnou spodní polovinou.
  • Spojte bílý splývavý top s černými úzkými džíny ke klasickému outfitu, který vypadá skvěle kdykoli.
  • Pro pohodlné oblečení si vezměte jednobarevný splývavý top s kalhotami na jógu.
 2. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty Krok 6

  2 Přidejte tvarované tílko, abyste v létě zůstali v pohodě. Jakékoli těsné kalhoty vypadají skvěle, když jsou spárovány s užším tričkem. Oblečte si krajkovou košilku nebo těsné tílko se silnými pásky a vytvořte s úzkými kalhotami pěknou siluetu.
  • Přidejte tílko se silnými pásky k cigaretovým kalhotám, abyste získali ležérní a propracovaný letní vzhled.
  • Oblečte si tílko se špagetovým páskem a jógovými kalhotami, abyste měli pohodlné a snadné oblečení.
 3. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty Krok 7

  3 Pro větší pohodlí si oblékněte zkrácenou mikinu. Zvýrazněte pas pomocí mikiny, která se zastaví těsně nad vašimi boky. Můžete to spárovat s kalhotami na jógu pro vzhled připraveným do tělocvičny, nebo použít úzké džíny, abyste zůstali roztomilé a pohodlné.
  • Zkuste zkombinovat jednobarevnou zkrácenou mikinu s úzkými úzkými džíny a kozačkami pro roztomilý zimní outfit.
  • Přidejte zkrácenou mikinu pod dlouhý kabát, abyste získali módní výhled.

  Spropitné: Vytvořte si vlastní oříznutou mikinu tak, že si pas označíte na mikině normální velikosti a poté spodní část odstřihnete ostrými nůžkami.

 4. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty, krok 8

  4 Vytvořte pěknou siluetu s vypasovanou košilí. Oblečte si přiléhavé tričko nebo tílko a vytvořte líbivou siluetu, která skvěle vypadá s většinou outfitu. Zapojte košili do kalhot a vytvořte zeštíhlující efekt.
  • Crop topy mají tendenci vypadat více ležérně, když jsou spárovány s těsnými kalhotami, takže se držte delších košil, které můžete zastrčit, abyste získali elegantnější vzhled.
 5. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty, krok 9

  5 Pro vyvážený outfit noste ozdobenou blůzu. Vyberte si halenku s volánky nebo volánky, která vašemu outfitu dodá zábavný design. Ozdoby na blůze vyrovnávají těsný střih kalhot.
  • V létě jděte na blůzu přes rameno s černými úzkými džíny a velkým páskem.
  • Přidejte k cigaretovým kalhotám halenku s volánky na rameni a nějaké podpatky pro profesionální oblečení, které byste si mohli vzít do práce.
 6. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty Krok 10

  6 Přidejte strukturovaný sako, které vyváží váš outfit. Blejzr může každému outfitu dodat punc sofistikovanosti. Nasaďte si jeden, abyste dodali nádech profesionality a drželi se více přizpůsobené siluety.
  • Vyberte si úplně černý outfit spárováním černé blůzy, černých cigaretových kalhot a černého blejzru. Přidejte popovou barvu s pálením nebo krémovými podpatky.
  • Promíchejte svou barevnou paletu tím, že na sobě máte černý sako s modrými úzkými džíny a barevnými podpatky.
 7. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty Krok 11

  7 Pro sofistikovaný vzhled si nahoďte dlouhý kabát. Vyberte si kabát, který zasáhne pod kolena, abyste vypadali módně dopředu. Pro snadné spárování si vyberte neutrální kabát, nebo se odvážně oblékněte do velbloudího nebo světle růžového kabátu.
  • Pro snadný vzhled spárujte modré úzké džíny, bílou halenku, pálené podpatky a kabát velbloudí barvy.
  • Noste černé jógové kalhoty, vysoké boty, černé tílko a bledě růžový kabát, aby váš outfit zaujal.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Nošení bot s těsnými kalhotami

 1. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty, krok 12

  1 Noste jógové kalhoty s tenisovými botami, abyste zůstali připraveni na cvičení. Jógové kalhoty lze nosit k relaxaci, ale jsou skvělé i do posilovny. K nohavicím si obujte tenisky, abyste byli po celý den v pohodlí a připraveni na cvičení.

  Spropitné: Před cvičením si oblékněte těsné tílko a džínové tlačítko, abyste vypadali ležérně a roztomile.

 2. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty, krok 13

  2 Přidejte do svého outfitu pár páskových sandálů, abyste v létě vypadali roztomile. Úzké džíny nebo kalhoty na jógu vypadají skvěle v kombinaci s tenkými, páskovými sandály. Vyhoďte je na procházku do parku nebo se odpoledne setkejte s přítelem na oběd.
  • Pro snadný a roztomilý vzhled si oblékněte bomberu a kalhoty na jógu s páskovými sandály.
  • Přidejte si k cigaretovým kalhotám sandály a košili s dlouhým rukávem pro chladný jarní den.
 3. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty Krok 14

  3 Noste pár tenkých podpatků, které zvýrazní váš outfit. Úzké kalhoty vypadají skvěle s úzkými podpatky, protože zůstávají u tvarově přizpůsobeného tématu. Nasaďte si jehlové podpatky, které vám pomohou vyrazit do města.
  • K večernímu outfitu si oblékněte modré podpatky, černé cigaretové kalhoty, nadměrný svetr a náhrdelník.
 4. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty, krok 15

  4 Přidejte k džínům robustní podpatky a dopřejte jim módní doplněk. Boty s tlustými podpatky nebo robustními podpatky zvýrazňují váš celkový vzhled. Hoďte pár těchto na kontrast s těsným střihem kalhot.
  • Oblečte si hnědé botičky na podpatku, černé úzké džíny, pruhovanou blůzu a svetr pro roztomilý outfit, který můžete nosit na brunch se svými přáteli.
  • Přidejte pár robustních černých podpatků k některým kostkovaným cigaretovým kalhotám a bílou blůzu pro výjimečný vzhled.
 5. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty, krok 16

  5 Zastrčte si kalhoty do bot po kolena. Držte se zeštíhlující siluety těsných kalhot tím, že si na vnější stranu kalhot obujete boty po kolena. Uhlaďte kalhoty do bot, aby nedošlo k vráskám nebo záhybům.
  • Můžete si vybrat kozačky nad kolena s podpatky pro elegantnější vzhled, nebo ploché pro ležérnější outfit.
 6. Obrázek s názvem Noste těsné kalhoty Krok 17

  6 Vyhněte se robustním nebo nadměrným teniskám. Těsné kalhoty vytvářejí chladnou a elegantní siluetu, která pokrývá celé vaše tělo. Mohutné tenisky tento vzor rozrušují a mohou vaše nohy vypadat větší, než jaké jsou. Držte se daleko od velkých nebo nadměrných tenisek, když si obléknete těsné kalhoty, a držte se běžeckých bot, sandálů nebo podpatků.
  • Vysoké tenisky vypadají skvěle k úzkým kalhotám, protože zdůrazňují vysoký a hubený vzhled vašeho outfitu.
  ODBORNÁ TIP

  Erin Micklow

  Profesionální stylistka Erin Micklow je nezávislá stylistka šatníku a image konzultantka se sídlem v Los Angeles, Kalifornie. V hereckém, kosmetickém a stylistickém průmyslu pracuje více než 10 let. Pracovala pro klienty, jako jsou Hot Topic, Steady Clothing a Unique Vintage, a její práce byla uvedena v časopisech The Hollywood Reporter, Variety a Millionaire Matchmaker. Erin Micklow
  Profesionální stylista

  Expertní trik: V teplejších měsících noste boty, které ukážou vaše kotníky, nebo by těsná bota podobná ponožce vypadala skvěle. Smyslem zkrácených kalhot je zvýraznit kotníky.

  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vyzkoušejte své oblečení v zrcadle plné délky, abyste dosáhli plného účinku.

reklama

Populární Problémy

Iowa a Michigan se v sobotu setkají v bitvě Top 20 Big Ten. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Gilles Simon zaregistroval tři vítězství v klusu na Sofia Open 2020. Francouz zamkne rohy s Johnem Millmanem o postup do čtvrtfinále.

Ohlédnutí za všemi výhrami Federera na Australian Open, počínaje rokem 2004.

Stát se rozhodčím Národní fotbalové ligy není nemožné, ale není to ani snadné. Ať už rozhodujete delší dobu nebo teprve začínáte, pokud se chcete stát rozhodčím NFL, budete potřebovat obětavost, zkušenosti, ...

Warriors a Lakers se střetnou v markýzovém zápase Štědrého dne. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Jak vyrobit hliněnou prasátko. Prasátka existují už mnoho let, ale začalo to v patnáctém století, kdy bylo slovo „prasátko“ označováno jako oranžová hlína. Tato hlína se používala na zavařování sklenic a nádobí. V ...