Jak nosit hodinky

Hodinky přicházejí v mnoha různých stylech a velikostech a mohou je nosit jako funkční doplněk nebo stylový šperk muži i ženy. I když je přijatelné nosit hodinky téměř při každé příležitosti a nastavení, existuje několik základních pokynů, jak si vybrat správné hodinky. Tyto pokyny se zaměřují na to, jaké druhy hodinek jsou nejvhodnější pro různé situace a nastavení, jak sladit hodinky s oblečením a jak je správně nosit.

pravidla hry stolního tenisu

Metoda 1 ze 3: Správné nošení náramkových hodinek

 1. Obrázek s názvem Noste hodinky Krok 1

  1 Nenoste hodinky s příliš velkým obličejem. Ciferníky jsou měřeny v milimetrech. Pánské hodinky mají průměr mezi 34 mm-50 mm, i když mohou být větší. Nikdy byste neměli nosit hodinky větší než 50 mm, ale 34 mm-40 mm je standardní a ideální pro muže i ženy.
 2. Obrázek s názvem Noste hodinky Krok 2

  2 Rozhodněte se, na kterém zápěstí chcete hodinky nosit. Neexistuje žádná „správná“ strana. Vyberte si zápěstí, které je nejpohodlnější a kde vám hodinky nebudou překážet v pohybu. Obvykle se jedná o nedominantní ruku, protože psaní s hodinkami pod zápěstím může být nepohodlné.
 3. Obrázek s názvem Noste hodinky Krok 3

  3 Noste hodinky vedle zápěstní kosti. Ujistěte se, že obličej sedí těsně vedle kosti na vnější straně zápěstí (ulna). Když stojíte, pod manžetou košile by měly být vidět malé nebo žádné hodinky. Při nošení košile s dlouhým rukávem by vaše hodinky měly být plně viditelné pouze tehdy, když máte paži pokrčenou. Nikdy nenoste hodinky na manžetě košile.
 4. Obrázek s názvem Noste hodinky Krok 4

  4 Noste vhodnou kapelu. Hodinky by měly vypadat pohodlně, přirozeně a rozhodně by neměly být nedbalé. Může být nutné jej upravit podle potřeby, aby se přizpůsobily přirozeným výkyvům velikosti zápěstí.
  • Některé hodinky, jako jsou šaty a sportovní hodinky, mají hrotový a zářezový systém, který vám umožní snadno posunout hrot nahoru nebo dolů o zářez a utáhnout nebo povolit.
  • Neformální nebo formální hodinky mohou mít složitější systém zapínání, který od vás vyžaduje upravit velikost přidáním nebo odebráním odkazů. Přečtěte si návod k použití nebo požádejte svého klenotníka o pomoc nebo radu upravování délka vašich hodinek.
  • Muž by nikdy neměl nosit náramkové hodinky volně kolem zápěstí. Při pohybu by se měl pohybovat asi o palec nahoru a dolů po vašem zápěstí. Ciferník hodinek by neměl klouzat na stranu zápěstí. Obecně platí, že byste měli mít možnost pohodlně vložit prst mezi zápěstí a pásek hodinek.
  • Náramkové hodinky by neměly být nošeny příliš těsně. Pokud hodinky zanechají na vašem zápěstí otisk, jsou příliš těsné a měly by být uvolněny.
  • Dámské hodinky lze nosit pohodlně nebo volně kolem zápěstí jako náramek.


  reklama

Metoda 2 ze 3: Výběr správných náramkových hodinek pro příležitost

 1. Obrázek s názvem Noste hodinky Krok 5

  1 Přizpůsobte si hodinky k botám. Obecně platí, že nosíte společenskou obuv, hodily by se šaty. Pokud nosíte tenisky, pak by byly vhodné sportovní hodinky. Pokud jste někde mezi tím, jako jsou boty, lodní boty nebo žabky, jsou pro vás nejlepší každodenní hodinkové hodinky.
 2. Obrázek s názvem Noste hodinky Krok 6

  2 Vyberte si každodenní hodinky, které lze nosit s neformálním oblečením. Vaše každodenní hodinky by měly být neutrální a trvanlivé, protože jsou určeny k nošení při každodenních činnostech, včetně práce, příležitostných sociálních funkcí a pochůzek. Nerezová ocel je oblíbenou volbou, protože je vhodná jak pro neutrální, tak pro robustní hodinky, ale možnosti zahrnují základní hodinky vyrobené ze všech druhů různých materiálů, včetně plastu a gumy.
 3. Obrázek s názvem Noste hodinky Krok 7

  3 Na akce, které vyžadují formální oblečení, noste společenské hodinky. To zahrnuje svatby, křtiny, pohřby, formální večeře, operní a divadelní představení a další formální akce. Formální hodinky dotvářejí dobře vyleštěný outfit.
  • Formální hodinky jsou obvykle vyrobeny z drahých kovů (stříbro, zlato nebo platina) a v závislosti na značce a materiálu mohou být neuvěřitelně drahé.
  • Mnoho lidí dává přednost formálním hodinkám, které jsou vyrobeny ze stejného kovového tónu jako zbytek jejich šperků nebo doplňků. Například žena, která nosí platinový náhrdelník, může dávat přednost platinovým, stříbrným nebo bílým zlatým hodinkám, zatímco muž, který nosí zlaté manžetové knoflíčky, obvykle raději nosí zlaté hodinky.
  • Formální hodinky mohou být neuvěřitelně drahé a jsou mezi muži považovány za symbol postavení. Pokud ve vašem rozpočtu nejsou drahé formální hodinky, zvažte jejich úplné opuštění; levné hodinky mohou nést negativní vnímání, zatímco z toho, že při těchto příležitostech nenosíte hodinky, nevyplývají žádné důsledky.
 4. Obrázek s názvem Noste hodinky Krok 8

  4 Noste sportovní hodinky. Můžete je nosit jako každodenní hodinky nebo jako funkční nástroj pro běh nebo cvičení. Sportovní hodinky mohou být vyrobeny z gumových, plastových nebo dokonce textilních pásků, které mají být trvanlivé, odolné vůči potu a často i vodě. Věnujte velkou pozornost pokynům dodaným s hodinkami - řeknou vám, jak daleko pod vodou mohou vaše hodinky bezpečně zajít.
  • Noste své sportovní hodinky, když potřebujete zachovat čas, změřit hloubku nebo rychlost, poradit se s kompasem nebo když budete používat další speciální funkce.
  • Mimo atletické snahy můžete na příležitostné akce nosit sportovní hodinky s tričkem s dlouhým rukávem nebo dokonce kravatu.
  • K obleku nikdy nenoste sportovní hodinky - to je módní ekvivalent nošení tenisek ke smokingu! Má se za to, že má špatnou chuť.
 5. Obrázek s názvem Noste hodinky Krok 9

  5 K obchodním šatům nebo na běžné nošení noste hodinky. To by bylo vhodné s něčím trochu více oblečeným než khaki a pólem, jako je košile a sako. Oděvní hodinky jsou obvykle jednodušší a jednodušší než formální hodinky a obecně nebudou mít stejnou úroveň ozdob, jaké mohou mít formální hodinky.
  • Vyberte si tenkou černou nebo hnědou koženou pásku, kterou budete nosit na akcích, které vyžadují poloformální oblečení, obchodní oblečení pro profesionály nebo dokonce i pro běžné nošení, včetně blejzrů s kalhotami nebo džíny, šatů a kalhot s pěknou halenkou nebo sakem.
  • Slaďte si boty a pásek s páskem hodinek. Pokud jsou vaše boty černé, nenoste hodinky s hnědým páskem.
  • Kupte si k hodinkám více pásků, abyste mohli hodinky snadno a levně sladit s botami a páskem. Nebo se podívejte po pásmu, který je mixem hnědé a černé.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Správné nošení kapesních hodinek

 1. Obrázek s názvem Noste hodinky Krok 10

  1 Vyberte si kapesní hodinky, pokud vyhovují vašemu osobnímu stylu. Kapesní hodinky byly kdysi normou, ale staly se spíše novinkou. Při správném nošení vypadají výrazně a mohou vašemu vzhledu dodat hodně charakteru. Kapesní hodinky se často dědí po rodinách a dědí se, takže mohou mít také sentimentální hodnotu.
 2. Obrázek s názvem Noste hodinky Krok 11

  2 Noste kapesní hodinky s vestou. Hodinky byste měli vložit do kapsy, která vám nejvíce vyhovuje, poté provléknout řetízek přes knoflíkovou dírku vesty a vložit kapsu do kapsy na druhé straně. To vám poskytne jemný vzhled propracovanosti a přitom zůstane funkční.
 3. Obrázek s názvem Noste hodinky Krok 12

  3 Noste kapesní hodinky s khaki nebo džíny. Jednoduše vložte hodinky do kapsy, která je nejpohodlnější, provlékněte řetízek přes poutko na opasek a připněte hodinky k poutku na opasek a nechejte fob odhalený. Tím budou hodinky chráněny a jejich kontrola bude rychlá a snadná.
 4. Obrázek s názvem Noste hodinky Krok 13

  4 Nebojte se nosit kapesní hodinky jako žena. I když je ženy běžně nenosí, kapesní hodinky mohou dát ženám skvělý vintage vzhled. Noste ho kolem krku na dlouhém řetízku nebo připevněte na protahování nebo špendlík, který chcete připevnit na košili. Pokud jsou vaše dámské kapesní hodinky propracované a vysoce dekorativní, nechte další příslušenství minimální. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kdy poznám, že hodinky dobře sedí? Pokud se hodinky nepohybují nepřetržitě a ani vám nestiskají zápěstí, máte na sobě správný střih.
 • Otázka Mohu nosit společenské hodinky s ležérními košilemi a každodenním oblečením? S košilí s límečkem a khaki nebo pěknými džíny ano, ale pravděpodobně vynikne s čímkoli ležérnějším, než je toto.
 • Otázka Může žena nosit hodinky na pravém zápěstí? Ano, neexistuje pravidlo pro muže/ženu, na kterém zápěstí si hodinky dát, je to prostě osobní preference.
 • Otázka Na jaké ruce mám hodinky nosit? Záleží na tom, co je pro vás nejpohodlnější, i když se obvykle nosí na nedominantní ruce, takže se vám při psaní nezaryje do zápěstí.
 • Otázka Mohu nosit automatické hodinky stále stejně jako křemenné hodinky? V automatických hodinkách je mechanismus spojky, který jim brání v přetáčení, takže je můžete nosit, kolik chcete, jen nezapomeňte hodinky pravidelně servisovat. Intervaly údržby závisí na hodinkách a mohou být od 3 let do 20 let.
 • Otázka Může žena nosit mužské hodinky? Na tom nezáleží. Kdokoli může nosit hodinky, které se mu líbí, pokud je baví, jak to vypadá.
 • Otázka Kdy mám nosit hodinky z nerezové oceli? Kdykoli budete chtít. Nenoste ve vodě, pokud není voděodolný.
 • Otázka Pokud mi hodinky trochu stisknou stranu zápěstí, jsou stále považovány za správné? Ne, pokud je něco příliš těsné - byť jen trochu -, není to vhodné.
 • Otázka Jak mám nosit dvoubarevné hodinky Rolex s jubilejním náramkem? Mělo by být těsné nebo volné? Měl by sedět, aby se cítil pohodlně, aniž by spadl.
 • Otázka Proč musím nosit hodinky? Nemusíte nosit hodinky, je to jen módní doplněk a snadný způsob, jak rychle zjistit čas.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

V sobotu porazil Alexander Zverev Stefanose Tsitsipase 6: 4, 7: 6, aby zvedl trofej Abierto Mexicano Telcel Open v mexickém Acapulcu.

Po vítězství Rogera Federera na Australian Open 2018 se internetoví trollové snaží ze všech sil zdiskreditovat úspěch Švýcarů.

Jak nakládat Calamari. Nakládané kalamáry jsou chobotnice, které byly ochuceny solí, uvařeny a nechány několik dní marinovat v octovém roztoku. Ostatní koření a bylinky jsou obvykle obsaženy v marinádě, aby přidaly další hloubku a ...

Od roku 2003 odpočítávání všech osmi wimbledonských titulů Rogera Federera.

Jak si vyrobit DIY kancelářské zbraně. Jste uprostřed kancelářské války? Nebo je vám špatně z toho, že si s vámi pohrávají přátelé vašich velkých bratrů? Pokud ano, připravte se chránit sebe pomocí mini zbraní. Budete potřebovat.

WTA Fes - Kuznetsova nucena odejít do důchodu kvůli zranění stehna