Hungarian Open 2021: Danielle Collins vs Martina Di Giuseppe náhled, head-to-head & prediction

Danielle Collins

Danielle Collins

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Danielle Collins vs Martina Di Giuseppe

Datum: 13. července 2021

Turnaj : Hungarian Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Bukurešť, Maďarsko

Kategorie : WTA 250

Povrch : Jíl

Odměna : 235 238 $

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál

Náhled Danielle Collins vs Martina Di Giuseppe

Druhá nasazená Danielle Collinsová zahájí v úterý svoji kampaň na maďarské Open 2021 proti italské šťastné poražené Martině di Giuseppe.

Collinsová vstupuje do turnaje čerstvě po čtvrtfinále na German Open a bude se snažit udržet svůj běh v dobré formě. Američan by mohl čelit určitému odporu Di Giuseppeho, který už pár zápasů v Budapešti odehrál.

Martina Di Giuseppe

Martina Di Giuseppe

Di Giuseppe odstartoval maratónským vítězstvím ve třech setech nad brazilskou Carolinou Meligeni Alves. A zatímco ve svém dalším zápase proti Jaqueline Cristian přišla krátká, Italka stále dokázala protlačit svou soupeřku až do třetího setu tiebreaker.

Když vstoupila do hlavního slosování jako šťastná poražená, bude se snažit tuto příležitost co nejlépe využít a rozrušit.

Danielle Collins vs Martina Di Giuseppe tváří v tvář

Toto bude první setkání kariéry mezi Danielle Collins a Martinou Di Giuseppe, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Danielle Collins vs Martina Di Giuseppe

Collins se bude snažit převzít kontrolu nad základními burzami.

Collins se bude snažit převzít kontrolu nad základními burzami.

Vzhledem k obrovské propasti v žebříčku a zkušenostech se Danille Collins zúčastní této soutěže jako pevný favorit. Američan si však bude muset dávat pozor na houževnatou hru Martiny Di Giuseppe.

Italka je extrémně pohodlná na antuce, na povrchu, kde dosáhla 14 finále na úrovni ITF. Di Giuseppe spoléhá na konzistentní údery země a hbitou práci nohou, aby prodloužila rally a obtěžovala své protivníky. V minulosti trápila mnohem výše postavené hráče jako Iga Swiatek a Margarita Gasparyan.

otevřené dveře auta s tenisovým míčkem

Collins mezitím hraje agresivní značku základního tenisu a bude se snažit převzít kontrolu nad zápasem od začátku. I když hlína není její oblíbený povrch, přesto na ní dosáhla značného úspěchu.

Di Giuseppe by mohla svým důsledným úderem způsobit Collinsovi několik problémů, ale pokud si Američanka dokáže udržet soustředění a kontrolovat nevynucené chyby, měla by být schopná překonat italskou soupeřku.

Předpověď: Danielle Collinsová zvítězila ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Vánoční břidlice NBA je zvýrazněna bitvou LA mezi Clippers a Lakers. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Brooklyn Nets se v pátek utkají s brazilským klubem Francou v přípravné exhibiční hře. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Elise Mertens a Magda Linette se ve středu setkají ve druhém kole Italian Open v Římě. Mertensová vede proti své soupeřce hlavou 2: 0.

Zde je návod, jak streamovat novou minisérii History Channel 'America: Our Defining Hours' online bez kabelu.

Jak držet klíče pro sebeobranu. Sebeobrana je něco, o čem většina lidí doufá, že se nikdy nebude muset uchýlit. Je to také něco, co by měl každý vědět, jak to použít, pokud na to přijde. Když jdete sami k autu nebo ...

Jak jíst mušle. Při pokusu zjistit, jak jíst mušle, je snadné se nechat omráčit. Vzhledem k tomu, že jsou tak často podávány ve skořápce, necháváme se přemýšlet, jak dostat jedlou část do úst a co dělat s prázdnou skořápkou. Tak jako...