Před Rafaelem Nadalem mám velký respekt, ale pro mě bude Roger Federer vždy největším šampionem všech dob: Lindsey Vonn

Roger Federer

Roger Federer

Legenda alpského lyžování Lindsey Vonnová nedávno jmenovala Rogera Federera největším šampionem všech dob v mužském tenise. Vonnová však přiznala, že má velký respekt i před Federerovým rivalem Rafaelem Nadalem.

Lindsey Vonnová je považována za jednu z nejlepších alpských lyžařek všech dob. Američanka ve své kariéře získala zlatou olympijskou medaili, dvě bronzové medaile, dvě zlaté medaile z mistrovství světa a čtyři celkové tituly Světového poháru.

Vonn se dobře zná s 20násobným grandslamovým šampionem Rogerem Federerem, který jí loni poslal blahopřání k odchodu do důchodu . Ti dva také hráli exhibiční tenisový zápas na ledovci Aletsch v roce 2014, aby podpořili otevření obchodu s čokoládou Lindt.

V nedávném rozhovoru , Byla Vonn dotázána na její myšlenky na Greatest of All Time (GOAT) v mužském tenise. A Američan odpověděl velmi otevřeně.

'Mám k Rafaelovi Nadalovi velký respekt,' řekl Vonn. 'To, co ukázal - zejména na antuce - je neuvěřitelné.' Ale fandil jsem a jsem fanouškem Rogera Federera až do konce. Pro mě bude Roger Federer vždy největším šampionem všech dob. Hraje s takovou milostí, je tak vyrovnaný. A je skvělý pro fanoušky i lidi. Těžko to zvládnete lépe než Roger Federer. '
Lindsey Vonnová

Lindsey Vonnová

Vonn dodal, že kromě statistik a čísel by GOAT měla mít i další vlastnosti, které přesahují samotný sport. A Američan věří, že Federer má všechny tyto vlastnosti a další.

'Záznamy jsou samozřejmě důležité,' řekla Vonn. „Často se říká, že ti s největším počtem výher jsou největší. Ale je tu něco, co musíte mít jinak. Překonat bariéry, které jdou nad rámec sportu, a přenést ho tam. Tito lidé jsou více než jen sportovci. Ne všichni jsou takoví - ale Roger určitě je. '

Roger Federer je důvod, proč sleduji tenis. Doufám, že se brzy vrátí: Lindsey Vonn

Roger Federer ve Wimbledonu

Roger Federer ve Wimbledonu

Devětatřicetiletý Roger Federer nehrál od lednového Australian Open, kvůli zranění kolena. Pro stejnou podstoupil dvě operace - jednu v únoru a druhou v červnu.

Švýcarská legenda je plánovaný návrat na kurt včas na Australian Open , a Vonn je jedním z mnoha, kteří se netrpělivě těší, až ho znovu uvidí v akci.

'Jsem si jistý, že Roger Federer se vrátí,' řekla Vonn. 'Je tak vášnivý pro tenis - proto hraje tak dlouho.' Sportu dává tolik. Roger Federer je důvod, proč sleduji tenis. Sport už bez něj není stejný. Doufám, že se brzy vrátí. '

Američan věří, že Roger Federer by chtěl v tenisu pokračovat, dokud to půjde, ale že vše závisí na tom, jak se jeho tělo udrží.

levné tenisové míčky
'Chce hrát tenis, dokud to půjde,' pokračovala Vonn. „Jako bych lyžoval. V určitém okamžiku však tělo může říci: „Ne, je toho příliš“. Nevím, kde Roger v tomto procesu stojí. '

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Poirier vs McGregor 3 na počítači, telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení.

Jak Mime. Mime je forma performance, kterou lze vysledovat až do starověkého Řecka a Říma, ačkoli je často spojována s francouzskou kulturou. Miming je forma tichého umění, která vyžaduje, aby umělec komunikoval prostřednictvím pohybu, ...

Jak vyrobit keramické lžíce. Keramické příbory mohou být zábavným, zemitým doplňkem vaší kuchyně nebo mohou sloužit jako dekorativní akcent ve vaší domácnosti. Pokud si chcete vyrobit vlastní keramický příbor, odměrky nebo servírovací potřeby, vyberte ...

Texty: Roger Federer, zlepšuješ se wunderkindAle nepřekážej mu v cestěY.

Zde je kompletní přehled o tom, jak sledovat hry Texans online bez kabelu v roce 2019.