Pokud by Rafael Nadal trénoval s francouzskou federací, změnili by všechno na jeho hře: Gilles Simon

Rafael Nadal se svou trofejí na French OpenGilles Simon je dlouhodobě jedním z nejhlasitějších hráčů mužského turné a vyjadřuje se k celé řadě témat - se zvláštním zaměřením na Rogera Federera, Rafaela Nadala, Novaka Djokoviče a Francouzskou tenisovou federaci. Francouz teď udělal krok vpřed a napsal celou knihu dokumentující jeho život a myšlenky z turné.

Zatímco samotná kniha je naplánována na 28. října, v úryvku, který byl vydán, Simon vidí kritiku Francouzské tenisové federace a použití příkladu Rafaela Nadala k prokázání svého tvrzení.Tento konkrétní výňatek byl vydán WeLoveTennis.fr u příležitosti Rafael Nadal vyhrál svůj 13. titul na Roland Garros. V úryvku Gilles Simon poskytuje kritickou analýzu fungování Francouzské tenisové federace a zároveň přináší nesmírnou chválu na Rafaela Nadala.

Nejméně můžeme říci, že kariéra Rafaela Nadala je fenomenální: Gilles Simon

Rafael Nadal má na Roland Garros 13 titulůRafael Nadal za posledních deset let a půl zcela zastínil své francouzské protějšky ve vlastní zemi. Španěl vyhrál 13 z posledních 16 nabízených titulů v Paříži, což nejen ukazuje jeho dominanci, ale také vykresluje poněkud bezútěšný obraz Francouzské tenisové federace.

Naposledy Francouz zvedl titul na Roland Garros v roce 1983, kdy zvítězil Yannick Noah. Od té doby jen jedno další finále představovalo Francouze - Henri Leconte v roce 1988.

Gilles Simon z toho viní zavedený tréninkový systém. Poukázal na to, že i někdo tak skvělý jako Rafael Nadal by byl nucen změnit svůj herní styl, kdyby ho trénoval Federace.Do doby tohoto psaní Rafael Nadal vyhrál 12 Roland Garros návratem osm metrů za základní čáru a se zaoblenými trajektoriemi, napsal Simon. Pokud by prošel francouzskou federální strukturou, pravděpodobně bychom ho změnili všude.

Gilles Simon

Neochota bránit ze zadní části kurtu je možná tím, co vysvětluje špatný nedávný rekord mužských francouzských hráčů na antuce, zejména na jejich domácím grandslamu. I když si vedou lépe na rychlejších površích, jejich hra není zvlášť vhodná pro požadavky antukového tenisu.

pravidla podávání badmintonu

Ve většině zařízení ve Francii absolvují hráči úvodní školení na hardcourt. Rafael Nadal naopak ve svých formativních letech intenzivně trénoval na antuce, vzhledem k dominanci povrchu ve Španělsku.

Rafael Nadal

Gilles Simon zněl vděčně, že kariéra Rafaela Nadala dopadla tak, jak dopadla, a nazval ji „fenomenální“.

Určitě by se mi dalo namítnout, že by se to změnilo k lepšímu, to nikdo nemůže vědět, “pokračoval Simon. `` Ale řekněme, že jak to tak je, nejméně můžeme říci, že jeho kariéra je fenomenální, že?

Populární Problémy

Jak otestovat motor ventilátoru výparníku. Pokud se vaše mraznička přestane chladit, ale slyšíte, jak funguje motor kondenzátoru v chladničce, je velká šance, že problém je v motoru ventilátoru výparníku. Ventilátor výparníku najdete ...

Gonzaga a Arizona se setkají v sobotu večer v Tusconu a čeká je obrovská bitva. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Tým NFL 100 All-Time bude odhalen v šesti epizodách v síti NFL. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Rafael Nadal si v pondělí připsal vítězství ve dvou setech nad Fabiem Fogninim, aby postoupil do čtvrtfinále Australian Open, kde se setká s řeckým Stefanosem Tsistipasem.

Jak vyrobit paličkovanou krajku. Paličkovaná krajka je tradiční technikou výroby krajek se širokou škálou stylů a provedení. Vyžaduje práci na papírovém vzoru s mnoha malými cívkami (cívkami) nití a špendlíků, se kterými pracujete ...

Miloš Raonic porazil Vaska Pospisila a získal titul Citi Open.