Pro některé je těžké si představit, že by Rafael Nadal mohl být lepší než Roger Federer: Gilles Simon

Vítěz French Open 2020 Rafael Nadal

Vítěz French Open 2020 Rafael Nadal

Gilles Simon nedávno napsal knihu o svých zkušenostech ve světě tenisu a bylo z něj mnoho úryvků při procházení sociálních médií. Francouz napsal kapitoly o osobách Rogera Federera, Rafael Nadal a Novak Djokovic, s některými docela zajímavými pohledy na ně.

Očekává se, že se kniha objeví na pultech příští týden, a nyní z ní vyrostl segment, kde Gilles Simon vyjadřuje svůj obdiv vůči Rafaelovi Nadalovi. Francouz také vyjádřil svou zlost nad dopingovými hláškami, které jsou občas spojené se Španělem.

Simon použil protiklad Rogera Federera k obraně Rafaela Nadala a také k rozptýlení obvinění z dopingu. Pětatřicetiletý hráč má pocit, že pro některé lidi je těžké se smířit s tím, že by Španěl mohl být lepší než Švýcar.

Je těžké si představit (pro některé), že pokud jde o hru, Rafa by mohl být lepší než Roger, napsal Simon.

Rafael Nadal nezapadá do dopingového rámce: Gilles Simon

2019 French Open - Den patnáctý

2019 French Open - Den patnáctý

Rafael Nadal má jeden z nejčistších obrazů ve světě sportu. Ale v minulosti došlo k určitým případům, kdy byl Španěl na konci dopingových obvinění.

Gilles Simon však pevně věří, že Rafael Nadal do ‚rámce‘ ošklivého světa dopingu vůbec nezapadá. Zdálo se, že Francouz naznačuje, že obvinění vznikla jen proto, že někteří lidé jsou odhodláni srazit Nadala.

'Dokonce jsme na jeho účet šířili zvěsti o dopingu,' napsal Simon. Nadal nezapadá do rámce.
Rafael Nadal slaví bod

Rafael Nadal slaví bod

Schopnost Rafaela Nadala běhat donekonečna na hřišti mnohdy tvrdila, že je nejschopnějším hráčem, kterého tenis kdy viděl. Ale na druhou stranu, Nadalova tělesnost je tak neskutečná, že malá část lidí mylně předpokládá, že musel těžit z účinku léků zvyšujících výkon.

V roce 2006 kvůli spojení Rafaela Nadala s nechvalně známým doktorem Eufemianem Fuentesem byla zpochybněna jeho bezúhonnost. Španělský lékař byl obviněn z toho, že byl součástí velkého dopingového kruhu ve Španělsku, a protože byl spojen s Nadalem během prvních let Mallorcan na turné, reflektor se přirozeně rozsvítil na 20násobného grandslamového šampiona.

Ale ode dneška byl Fuentes zbaven všech obvinění - a tím zničil jakékoli narážky na provinění ze strany Nadala.

Rafael Nadal a Roger Federer během Laver Cupu

Rafael Nadal a Roger Federer během Laver Cupu

Gilles Simon dále navrhl, že nejvyšší kondice Rogera Federera v jeho věku nebyla nikdy zpochybňována tak, jak byla Nadalova. Francouz zvláště zmínil vítězství Federera na Australian Open v roce 2017, kterého dosáhl navzdory tomu, že mu bylo 35 let.

'Navíc zde zdůrazňuji, že nikdy nemluvíme o postavě Federera, kterému Nadal jen máloco může závidět,' vysvětlil Simon. `` To, že jde na pět setů na 35, jako to, co udělal v Austrálii v roce 2017, je mimořádné. Ale nikdo si toho nevšiml. '

Populární Problémy

Jak správně nosit kovbojský klobouk. Kovbojské klobouky mají dlouhou tradici, a to jak pro funkční účely při práci, tak i jako módní doplněk. I když to vypadá tak jednoduše, jako nasadit si klobouk na hlavu a věnovat se svému podnikání, ...

18. března 2016; Indian Wells, CA, USA; Serena Williamsová (USA) během svého semifinálového zápasu proti Agnieszce Radwanské (POL) v BNP Paribas Open v t.

Premiéra 6. série seriálu Impérium dnes v noci. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého přenosu.

Přivedení psa do vašeho domova je dlouhodobý závazek. V závislosti na psu to může být také potenciálně nákladná, ale užitečná investice. Možná přemýšlíte o novém psu pro svůj domov a zvažujete pomeranian. Jako...

Jak získat rychlost a sílu v bojových uměních. Jste válečný umělec nebo průměrný Joe, který chce vědět, jak můžete zvýšit své reflexy a získat sílu ve svých pohybech? Tento článek vám s tím pomůže. Dýchejte. Všimli jste si někdy ...