ITF vyšetřuje Nastase po vyhození Fed Cupu a údajné komentáře Sereny Williamsové

IlieNastase - oříznuto

Rumunsko, kapitán Fed Cupu Ilie Nastase

Ilie Nastase je vyšetřován poté, co byl vyloučen z play-off rumunského Fed Cupu proti Velké Británii den poté, co Mezinárodní tenisová federace (ITF) slíbila, že se bude zabývat údajnými rasově necitlivými komentáři, které měl o těhotenství Sereny Williamsové.

Rumunský kapitán Nastase byl v sobotu odstraněn ze stadionu v Constanta a Johanna Kontaová v slzách odešla kvůli přerušení hry, ale vrátila se a získala druhou gumu.

ITF již uvedla, že zahájí vyšetřování poté, co byla Nastase obviněna ze spekulací o tom, jakou barvu bude mít Williamsovo nenarozené dítě jen několik dní poté, co legendární Američanka odhalila, že čeká své první dítě.

O den později dostalo Rumunsko varování před nesportovním chováním od rozhodčího Jaume Campistola ve hře tři druhého setu, přičemž Konta si zjevně stěžoval na něco, co bylo řečeno v davu.

Nastase byl poslán z postranní čáry a pryč z tribuny poté, co dostal druhé oficiální varování za své komentáře poté, co Sorana Cirstea vedla 2-1.

proč tenis boduje tak, jak je?

Poté byl vyveden z arény a mířil na tirádu na členy médií při jeho odchodu.

Emocionální Konta v následující hře upustila od podání a znovu promluvila s rozhodčím, než se v slzách vrátila na základní čáru, přičemž hra byla následně pozastavena.

Zdálo se, že Simona Halepová vyzvala vystřelené publikum, aby zůstalo v klidu, než Brit opustí dvůr po boku kapitánky Velké Británie Anne Keothavongové.

Halepová poté učinila další oznámení, aby vyzvala členy davu, aby „respektovali oba hráče a mluvili hezky“ a Konta byla jásána, když se vrátila na kurt.

tenisová pravidla pro začátečníky

Po krátké rozcvičce Konta vyhrál dalších pět her za sebou, aby dokončil vítězství 6-2 6-3 a vyrovnal stav nerozhodně na 1-1.

Populární Problémy

USWNT se ve čtvrtek utká s Anglií v prvním zápase SheBelieves Cupu 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online bez kabelu.

Jak hrát sami. Když jsou vaši obvyklí spoluhráči zaneprázdněni, může to vypadat jako konec světa. Jak můžete co nejlépe využít svůj volný čas, když jste sami? Není třeba se bát - při troše fantazie a kreativity ...

Jak zacházet s gangliovou cystou. Odborníci tvrdí, že gangliové cysty mohou samy zmizet, ale možná budete potřebovat lékařské ošetření, pokud je vaše cysta bolestivá nebo narušuje pohyby zápěstí. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/ganglion ...

Jak předcházet holenním dlahám při běhu. Pokud jste nedávno začali běhat nebo jste zvýšili intenzitu běžecké rutiny, pravděpodobně jste zažili holenní dlahy. Tento bolestivý stav se vyvíjí, když příliš zatěžujete ...

Jak si hrát s rybami Betta. Betta nebo siamská bojová ryba jsou pozoruhodně krásné, zvědavé a společenské ryby pocházející z jihovýchodní Asie. Protože Betta může žít v extrémně malých prostorách, žít v rýžových polích a odvodnění ...

Pro dvojici, která se vzala v roce 2015, to bude první dítě.