Jak Chris Eubanks prodlužuje debut ve Wimbledonu do 2. týdne, Tommy Paul připadá na Jiřího Lehečku

Eubanks vyhrál tři tie-breaky a v sobotu porazil O'Connella, zatímco Paul prohrál s Čechem v pěti.Kdo bude posledním Američanem stojícím ve Wimbledonu?

Klidně by to mohl být Christopher Eubanks, který se prosadil jako bona fide kandidát tím, že prodloužil svůj průlomový debut až do sobotního osmifinále.27letý hráč využil každou unci svého podání, aby našel ty nejtenčí výhody v překonání Christophera O’Connella, 7-6 (5), 7-6 (3), 7-6 (2). Oba hráči inkasovali v zápase jen jeden útěk, ale 23 es od Eubankse a vyšší úspěšnost při prvním i druhém podání dokázaly rozdíl v zabalení vítězství po dvou hodinách a 52 minutách.

'Jsem velmi, velmi spokojený s tím, jak jsem hrál. Je to vždy těžké mít začátek a konec s deštěm,' řekl Eubanks na své tiskové konferenci. 'Myslel jsem si, že tam dokážu mentálně zůstat. Začal jsem dobře. Myslím, že jsem v prvním měl brzkou přestávku, nebyl jsem schopen se zkonsolidovat, zlomil jsem si záda. Ale od té chvíle jsem si myslel, že podával výjimečně dobře, hrál dobře velké body, dobře jsem se vrátil pozdě ve třetině.“

Eubanks nyní v sezóně vlastní 15 turnajových vítězství.Eubanks nyní vyhrál osm zápasů na trávě v řadě. Bývalý vynikající hráč Georgia Tech získal svou první trofej ATP na Mallorce, když v semifinále vyhrál nad Lloydem Harrisem tři mečboly. V pátek Eubanks zajistil to, co charakterizoval jako „největší vítězství v mé kariéře“, když porazil britského č. 1 Camerona Norrieho ve čtyřech setech na kurtu č. 1.

Předpokládá se, že se dostane do Top 40 v důsledku dosažení druhého týdne, Eubanks jako další dostane trhlinu na 5. místě Stefanos Tstisipas. Dvojnásobný grandslamový finalista porazil Srba Laslo Djereho 6:4, 7:6 (5), 6:4.tenisové termíny ve španělštině

'Snažil jsem se dostat na těch 110 do Top 100, kontroloval jsem žebříček jako blázen. Teď si to tak nějak užívám a bavím se,' přemítal Eubanks. 'Kde je pořadí. V tuto chvíli mě to příliš neznepokojuje.'

Jediným dalším Američanem, který zůstal v poli kromě Eubankse, je nasazená desítka Frances Tiafoe, který prohrál dva sety s 21. nasazeným Grigorem Dimitrovem a na podání ve třetím, když byla hra na vnějších kurtech pro daný den zrušena kvůli dešti. .

Lehecká se poprvé utká s Medveděvem.

Přestože ve svém střetu ve třetím kole obdržel nečekané záchranné lano, 12. nasazený Tommy Paul je nedokázal použít v rozhodujícím pátém setu.

Jiří Lehecká se vyhnul srdceryvnému kolapsu, přežil 6-2, 7-6 (2), 6-7 (5), 6-7 (9), 6-2, po čtyřech hodinách a čtyřech minutách. Zatímco si Čech nechal v tiebreaku třetího setu uklouznout vedení 4-1 a 5-3, jeho duševní odhodlání prověřilo to, co se stalo na konci čtvrté sady.

Lehecka smazal manko 2-6 v tomto breakeru a nakonec dosáhl zápasu poprvé za stavu 8-7. Ale rozhodnutí zastavit bod a napadnout, že Paulův výstřel byl mimo, se ukázalo jako drahé. 21letý hráč to úspěšně zablokoval a Paulova odpověď zachytila ​​síť, přesto žádost o kontrolu a nesprávná indikace znamenalo, že skóre je nyní opět vyrovnané.

Paul brzy vyrovnal set, aby si vynutil rozhodnutí, než se Lehecka přeskupil a získal poslední čtyři hry soutěže. Třetí nasazený Daniil Medveděv stojí mezi ním a druhým velkým čtvrtfinálovým vystoupením v tomto roce po jeho útěku na Australian Open.

slouží stolní tenis

Medveděv porazil Martona Fucsovicse 4-6, 6-3, 6-4, 6-4 a vyrovnal tak svůj nejlepší předchozí výsledek v All England Clubu.

Populární Problémy

Argentina a Chile se v sobotu setkají v zápase Copa America o třetí místo. Zde je návod, jak sledovat hru v USA.

„Chapelwaite“, nová hororová série Epix podle povídky Stephena Kinga, má premiéru dnes večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Tenisové bratrstvo - a Hollywood - reagovaly na historický titul Andyho Murraye.

Jak běžet, abych zhubla. Běh může být dobrým způsobem, jak zhubnout, zvláště pokud v průběhu času zvyšujete vzdálenost, intenzitu, rychlost a frekvenci. Začlenění silového tréninku vám také pomůže spálit více kalorií a ...