Živý přenos Jazz vs Blazers: Jak se dívat online bez kabeluGetty Bodový strážce Portland Trail Blazers Damian Lillard.

Portland Trail Blazers bude ve středu hostit Utah Jazz v Moda Center v otvíráku sezony 2020/21 každého týmu.

Hra začíná ve 22 hodin. ET a budou vysílány na NBC Sports Northwest (na trzích Blazers) a AT&T SportsNet Rocky Mountain (na trzích Jazz). Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Jazz vs Blazers online, podle toho, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Fanoušci na trzích Blazers: FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC Sports Northwest (na trzích Blazers) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Jazz vs Blazers naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Fans in the Blazers Markets: Hulu With Live TV

Můžete sledovat živý přenos NBC Sports Northwest (na trzích Blazers) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Jazz vs Blazers naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Fanoušci na jazzových trzích: AT&T TV nyní

Poznámka: Tato možnost není bezplatná a bohužel je to jediná streamovací služba s AT&T SportsNet Rocky Mountain

tenisky na bolest zad

Fanoušci na jazzovém trhu mohou sledovat AT&T SportsNet Rocky Mountain a Více než 100 dalších televizních kanálů na balíčku Xtra AT & T TV Now. Bohužel to stojí 124 $ za měsíc a dělá NE přijďte se zkušební verzí zdarma:

Získejte nyní televizi AT&T

Jakmile se zaregistrujete k balíčku AT&T TV Now Premier, můžete sledovat Jazz vs Blazers naživo v aplikaci AT&T TV Now , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now přichází s cloudovým úložištěm DVR.


Pokud je hra mimo váš trh

Kanál NBA League Pass Channel Amazon Prime

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na platformách Amazonu než na NBA, který měl v minulosti nějaké problémy se streamováním.

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat všechny out-of-market, non-celostátně televizní NBA hru na kanálu Amazon Prime League Pass . Můžete bezplatně vyzkoušet Amazon Prime i kanál League Pass s bezplatnou zkušební verzí zde:

NBA League Pass na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime League Pass, diváci mimo trh můžete sledovat živé přenosy Jazz vs Blazers v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .

NBA League Pass

Opět je to většinou stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, přičemž velkou odlišností je, že budete sledovat spíše digitální platformy NBA než Amazon. Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje také několik různých cenových možností (průkaz pro jeden tým, pro celý tým nebo pro celý tým, pro komerční použití). Všechny je najdete zde:

NBA League Pass

Jakmile se zaregistrujete do League Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Jazz vs Blazers naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBA na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4, iPhone, telefonu Android, iPadu, tabletu Android nebo jiném kompatibilním zařízení.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBA .


Náhled vs Jazz vs Blazers

Blazers zahájili těžký start v letech 2019-20, když prohráli 12 ze svých prvních 17 soutěží, ale shromáždili se, aby dohráli základní část se skóre 35-39 a zajistili osmý tým Západní konference v play-off.

Podlehli Los Angeles Lakers, eventuálním šampionům, v pěti zápasech v prvním kole.

V loňském roce skončil pětinásobný bodový strážce hvězd Damian Lillard s kariérními maximy v bodech na zápas (30), asistencích na zápas (8), 3 bodech za hru (4,1), volných hodech za hru (7) , procento brankového cíle (46,3) a procento 3 bodů (40,1).

Tentokrát bude třicetiletý hráč podpořen vylepšenou rotací vpřed. Blazers získali Roberta Covingtona, který se stal all-defenzivním prvním týmem roku 2018, z Houston Rockets výměnou za kolegu útočníka Trevora Arizu a dvojici chráněných tipů v prvním kole.

Také namalovali 23letého Derricka Jonese mladšího, který v minulé sezóně reprezentoval Miami Heat ve finále NBA, na dvouletý pakt v hodnotě 19 milionů dolarů.

Očekává se, že Jones i Covington se připojí k Lillardovi, strážci C.J. McCollumovi a středisku Jusufa Nurkica v základní sestavě, přičemž Carmela Anthonyho odsunou na lavičku. Desetinásobný All-Star, který se v offseasu na rok znovu upsal na 2,6 milionu dolarů, začal ve všech 58 zápasech, ve kterých se před rokem objevil za Portland.

živý stream Panthers vs Raiders

To je to, co funguje pro tento tým, co pro tento tým potřebujeme, řekl Anthony o své nové roli ESPN . Není to tak, jestli mám začít nebo ne. Nemyslím si, že to je otázka, nemyslím si, že by někdo [to] zpochybňoval. To rozhodně nezpochybňuji. Ale to je právě ta nejlepší situace pro tým, aby fungovala pro všechny strany.

Utah získal v letech 2019-20 šesté semeno Západu se známkou 44-28. V prvním kole se také vyhnuli z play -off a v sedmi zápasech spadli do Denver Nuggets.

Jazz přes offseason nezměnil jejich sestavu tak drasticky. Derrick Favors-který reprezentoval Jazz v letech 2011 až 2019-je jejich jediným hlavním přírůstkem a připojuje se k tříleté dohodě za 29,2 milionu dolarů.

Centr Utah Rudy Gobert na prodloužení smlouvy o pět let, která začne po nadcházející sezóně a zaplatí dvojnásobnému defenzivnímu hráči roku 205 milionů dolarů. Také znovu podepsali strážného Jordana Clarksona se čtyřletou smlouvou na 51,5 milionu dolarů.

Nyní je na nás, abychom se dostali do druhého kola, ale cílem je dostat se dál a dostat se do finále, řekl Gobert podle NBA.com . Doufejme, že dostaneme šanci vyhrát mistrovství. Letos máme skvělou příležitost a mám z toho docela dobrý pocit.


Populární Problémy

„Emergency Call“, nová show ABC, kterou pořádá Luke Wilson, má premiéru v pondělí. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Stefanos Tsitsipas dohnal Nicka Kyrgia v krátkém videochatu na Instagramu. Tsitsipas nedávno sdílel Kyrgiovo číslo na platformě sociálních médií a tento žert v rozhovoru dominoval.

Jak trávit čas venku s přáteli. Příchod sociálních médií a televize vedl mnohé ke stále usedlejšímu životu. Ačkoli existuje mnoho aktivit, které můžete dělat uvnitř, které jsou zábavné, poznávání přírody venku může ...

Tento wikiHow vás naučí, jak si z aplikace PlayStation Store stáhnout bezplatnou demo verzi plné hry. Zapněte konzolu. Chcete -li to provést, můžete buď stisknout tlačítko „Zapnout“ na přední straně konzoly, nebo stisknout tlačítko PS ...

Dnes se Kongres sejde na společném zasedání, aby certifikoval hlasy volební koleje. Zde se dozvíte více o procesu certifikace a sledujte živé přenosy.

Jak odstranit tekutý obvaz. Tekutý obvaz je lepidlo, které lze použít k uzavření drobné povrchové rány (například tržné rány nebo odřeniny), aby byla čistá a zastavila minimální krvácení. Jak naznačuje název, tekuté obvazy ...