John Isner vynechá French Open, protože zranění nohy se stále hojí

John Isner

John Isner

John Isner vynechá French Open poté, co se včas nezotavil ze zranění nohy pro Roland Garros.Američan se rozhodl sedět v Paříži, protože ho stále sužuje problém, který se vyskytl během finále Miami Open.Isner na Twitteru uvedl, že hlášená stresová zlomenina se „zcela nezhojila a neexistuje žádný způsob, jak bych mohl případně soutěžit na antuce v Paříži“.

Dodal: `` Přestože chybějící grandslamy nejsou něco, na co bych byl zvyklý, měl jsem to štěstí, že jsem měl po celou svou kariéru tak čistý zdravotní stav.'To je boule na silnici a jsem si jistý, že se úplně uzdravím.' Doufám, že se uvidíme ve Wimbledonu! 'Čtyřiatřicetiletý hráč nehrál od pádu 6-1 6: 4 na Rogera Federera v Miami, přeskočil Masters 1000 akcí na antuce v Monte Carlu, Madridu a Římě.Isner hrál v 37 z předchozích 38 velkých společností z roku 2009 na US Open, kde seděl pouze na Australian Open 2013 kvůli nepříjemnému zranění kolena.Populární Problémy

Pokud máte nerovnoměrné pasti nebo trapézové svaly, pak jste si pravděpodobně všimli, že jedno z vašich ramen je vyšší než druhé. To vám může způsobit bolest nebo nepohodlí a navíc se vám nemusí líbit, jak to vypadá. Přirozeně si můžete myslet ...

Victoria Azarenka - Nikdo není oblíbený

Dokument HBO „Weight of Gold“ má premiéru ve středu večer. Zde je návod, jak jej streamovat online, pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO.

Ohio State a Michigan State se setkávají v zásadním finále Velké desítky v základní části v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Pacers vs Celtics Game 2 online bez kabelu.

Chelsea nastoupí ve středu do přípravného klubu RB Salzburg. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste ve Spojených státech.