John Tomic se odehrává mezi sportovními zlými otci

SYDNEY (AFP) -tendonitis loketní ortézy
Tenista Thomas Drouet opouští 6. května 2013 madridskou soudní budovu s obvazem a výstřihem na krk

Tenista Thomas Drouet, tréninkový partner Bernarda Tomiče, opouští madridskou soudní budovu s obvazem a výstřihem na krku 6. května 2013. Tomicův otec John popřel obvinění z pondělního napadení Droueta ve rvačce před hotelem, kde hráči v Madridu Mistři zůstali.Otec Bernarda Tomiče může uniknout usvědčení z obvinění z napadení ve Španělsku, ale ať už to dopadne jakkoli, má jistotu, že upevní své místo v klubu nechvalně známých tenisových rodičů.Australan John Tomic odmítl obvinění z pondělního útoku na cvičného partnera svého syna Thomase Droueta při rvačce před hotelem, kde pobývali hráči madridského mistrovství.

Necítím se provinile. Neudělal jsem nic špatného, ​​řekl John Tomic novinářům a tvrdil, že jednal v sebeobraně, když headbutoval hráče.Drouet z Monaka se objevil před soudem v nákrčníku s bílou náplastí přes nos.Soud odročil jednání na 14. května, ale ať se stane cokoli dál, Tomic již zaujal své místo po boku dalších notoricky známých tenisových rodičů, včetně Jima Pierce, Damira Dokica a Stefana Capriatiho.

John Tomic, Bernard Tomic

John Tomic, otec a trenér Bernarda Tomica, je zobrazen během zápasu Miami Masters na Floridě 24. března 2012. Necítím se provinile. Neudělal jsem nic špatného, ​​řekl Tomic a tvrdil, že jednal v sebeobraně, když headsetoval Thomase Droueta.Tomic, bývalý taxikář, se dříve dvořil kontroverzi, když jednou nařídil svému synovi mimo hřiště v Perthu, aby obtěžoval rozhodčího, který tvrdil, že nepotrestal soupeřova hráče.Na Australian Open 2010 se postavil proti funkcionářům, kteří naplánovali jeho synovi noční hraní. A loni Bernard požádal rozhodčího v Miami, aby vyhodil jeho otce ze stadionu za rušivé chování.

Tomic není jediným neukázněným rodičem tohoto sportu, přičemž Pierce jednou během zápasu křičel, aby jeho dcera Mary zabila tu fenu. Francouzská hvězda nakonec proti němu vznesla soudní zákaz uprostřed obvinění z napadení.

Dokic, otec Jeleny, to ale dostal do nového extrému. Srb poprvé upozornil, když byl v roce 2000 vyloučen z US Open za zneužívání personálu ohledně ceny lososového oběda.

Poté tvrdil, že losování na Australian Open 2001 bylo zmanipulováno proti jeho dceři.

Bernard Tomic je zobrazen během zápasu Miami Masters proti Andy Murray na Floridě 23. března 2013

Bernard Tomic je vyobrazen během zápasu Miami Masters proti Andy Murray na Floridě 23. března 2013. V Austrálii sílí výzvy, aby Bernard sekl svého otce jako svého trenéra a úřady mu zakázaly hru.

A když Jelena změnila věrnost Austrálii, tvrdil, že australské úřady s pomocí Chorvatska a Vatikánu vymyly mozek mé dceři a dokonce vyhrožovaly zabitím Australanů z pomsty.

Stejně jako Pierce byl zakázán Ženskou tenisovou asociací (WTA). V roce 2009 byl uvězněn za vyhrožování bombardováním australského velvyslance v Bělehradě ručním granátem.

Grandslamová šampionka a bývalá světová jednička Jennifer Capriati byla další hvězdou s panovačným rodičem. Otec Stefano byl obviněn z vykořisťování své dcery a jejího používání jako svého osobního stravního lístku.

Problémová Američanka byla vedena tak tvrdě, že ve čtrnácti letech patřila mezi 10 nejlepších na světě, než nakonec vyhořela a byla obviněna z krádeže v obchodě a držení marihuany. V roce 2010 přežila předávkování léky na předpis.

Peter Graf, otec jedné z největších ženských hráček Steffi, je další, která se hodí k účtu.

tenisová wiki

Německou Grafovou, která získala 22 grandslamových titulů ve dvouhře, ovládal její otec, který si vysloužil přezdívku Papa Merciless za to, jak tvrdě ji odmalička tlačil.

V roce 1997 byl odsouzen ke třem letům a devíti měsícům vězení za obcházení milionů dolarů na daních z příjmů své dcery.

S problémem se potýká také Francouzka Aravane Rezaiová, která v roce 2011 po konfrontaci na Australian Open vyhodila svého otce Arsalana jako trenéra. Později ho obvinila z obtěžování a vyhrožování smrtí.

Přestože Tomicův osud bude znám až příští týden, v Austrálii sílí volání po jeho synovi Bernardovi, špičkovém tenistovi v zemi, aby ho označil za trenéra a úřady mu zakázaly hru.

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete sledovat premiéru 14. série seriálu Sister Wives ze seriálu TLC bez reality.

V pátek večer se koná speciální 20. výročí SpongeBob s názvem „SpongeBob's Big Birthday Blowout“. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Po čtrnáctidenní vysoce oktanové tenisové akci v Paříži se turné WTA přesouvá do Berlína na bett1open 2021. Akce WTA 500 se vrací na turné poprvé od roku 2008.

Jak uvařit mletí a zelenou papriku. Pikantní a chutné jídlo z mletého masa a pepře, které lze jíst nebo podávat s rýží, chlebem, houskami nebo obyčejnými těstovinami. Mleté pokrmy jsou relativně snadné na přípravu a vyžadují malé úsilí. Plátek...

Jak cvičit, abyste se stali lepším plavcem. Plavání je aerobní cvičení s nízkým dopadem, které také posiluje důležité svalové skupiny, jako jsou ramena, záda, nohy, boky, břicho a hýždě. Http://www.medicinenet.com/swimming/page4.htm ...