Kei Nishikori se ve finále Citi Open utká s Johnem IsneremKei Nishikori hraje bekhend při své výhře nad Marinem Cilicem v semifinále

Druhý nasazený Kei Nishikori porazil v semifinále Citi Open Marin Cilic 3: 6, 6: 1, 6: 4.

Japonci oplatili jeho ztrátu Chorvatovi ve finále US Open 2014, které Cilic vyhrál ve dvou setech. Byl to Cilic, který se brzy dostal z bloků, aby proměnil příležitost osamělého bodu zlomu, aby využil úvodní sadu. Nishikori měl několik vlastních šancí na brejkbol, které nedokázal proměnit.

raketa velikost přilnavosti rakety

Cilic zasáhl 5 es a v první sadě získal 77% svých servisních bodů.

Nishikori ve druhém setu vyvinul větší tlak na Cilicovo podání, což vedlo ke dvěma přestávkám podání pro světovou č. 5. Cilicovi se podařilo získat pouhých 42% bodů za podání a nedokázal využít čtyři příležitosti v brejkbodu.

Ve třetím setu Nishikori leedl 3-1 a 4-2, než Cilic vyrovnal na 4: 4. Semeno č. 2 znovu zlomilo Cilic, aby vyhrál další dvě hry a zajistilo si místo v nedělním finále.

Byly to těžké tři sety, ale předvedl jsem dobrý tenis, řekl Nishikori Washington Post . Bylo skvělé se dnes pomstít a doufám, že zítra to dokážu udržet.

Cilic cítil, že mu Nishikori vzal zápas z druhého setu.

jak čistit bílé kožené tenisky

První set byl velmi podobný zápasu, který jsme hráli loni, a to byla moje představa, jak hrát, řekl Cilic. Od druhého setu to byla jiná hra.Nishikori se ve finále utká s Američanem Johnem Isnerem. Isner porazil svého krajana Steva Johnsona 6-3, 3-6, 7-6 (9).

Isner udeřil 9 es a získal 75% bodů za své podání v první sadě. Johnson ve druhém setu otočil tabulky a získal 80% bodů za své podání, a co je důležitější, proměnil svou jedinou příležitost k bodu zlomu, aby vyrovnal zápas na jednu sadu za kus.

Třetí set byl velmi těsný, bez přestávek podání. Isner dosáhl 17 es a získal 81% svých servisních bodů, zatímco Johnson získal 82% za své podání. Nedělní finalistu musel rozhodnout tie-break. Byl to Johnson, kdo za stavu 6: 4 v jističi vychytal dva mečboly. Zmeškal své první podání, což Isnerovi umožnilo vyhrát rally na 15 ran a uložit mečbol.

jak koupit tenisovou raketu pro začátečníky

Isner poté trefil eso, aby při střídání dokonce skóroval na 6: 6. V 10: 9 na jističi Isner zasáhl nevratné seve, aby postoupil do svého třetího finále Citi Open. Isner ve Washingtonu nezískal titul.

Byl jsem rád, že zmeškal první podání za stavu 6: 4 a dovolil mi dostat se do bodu, řekl Isner Washington Post. Bylo to pravděpodobně jedno z nejdelších shromáždění, jaké jsme kdy měli, a dokázal jsem to vyhrát a pak, bum, trefil jsem eso přesně tam, kam jsem chtěl, přímo na čáru. A pak . . . od 4-6 nebo 5-6 dál se mé podání nikdy nevrátilo.

Isner vyhrál jediné setkání s Nishikori na Miami Masters na začátku tohoto roku. Pokud Nishikori dále vyhraje Citi Open, vyšplhá se až na 4. místo žebříčku ATP.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos premiéry The 100 Season 6 online, i když nemáte kabel.

Real Madrid a Barcelona se střetly o třetí El Clasico za poslední měsíc. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online ve Spojených státech.

Vytvořila historii tím, že se stala vůbec první Indkou, která vyhrála finále WTA Tour ve čtyřhře se svou partnerkou Carou Blackovou a zakončila rok světovým hodnocením 6 ve čtyřhře. V roce 2013 toho hodně dobyla a pro Mirzu to byl fenomenální rok.

Abyste mohli správně podat intradermální injekci, budete si muset nejprve připravit léky a umýt si ruce. Před zavedením jehly vytáhněte kůži napnutou a jehlu řádně nakloňte. Zatímco jsi ...

Sledujte událost 40. výročí A Capitol Fourth online právě zde.

Raiders si v neděli proti Patriots odnesli rekord 2: 0. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.