Přímý přenos Knicks vs Lakers: Jak se dívat online bez kabelu

New York Knicks proti Los Angeles Lakers Watch

Getty LeBron James a Los Angeles Lakers v úterý večer hostí New York Knicks. (Foto: Jayne Kamin-Oncea/Getty Images)

Los Angeles Lakers (29-7) budou v úterý večer hostit New York Knicks (10-26) ve Staples Center.

Hra začíná ve 22:30. ET a bude vysílán na NBA TV (na národní úrovni), MSG Network (lokálně na trhu Knicks) a Spectrum SportsNet (lokálně na trhu Lakers). Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Poznámka: Spectrum SportsNet není zahrnut, ale hra bude také v televizi NBA na trhu Lakers

NBA TV a MSG (místní trhy) patří mezi Více než 95 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Knicks vs Lakers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Sling TV

Poznámka: MSG a Spectrum SportsNet nejsou zahrnuty, ale hra bude také v televizi NBA na trhu Knicks a Lakers

Televize NBA je součástí balíčku Sling Orange + Sports Extra (49 kanálů) nebo balíčku Sling Blue + Sports Extra (59 kanálů). Oba balíčky kanálů stojí první měsíc 30 $ (poté 40 $ měsíčně), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBA TV, pokud jej plánujete dlouhodobě udržovat:

Získejte Sling TV

cnn příběh pozdní noci

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, získáte zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Knicks vs Lakers naživo na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.


Náhled Knicks vs Lakers

The Lakers v neděli vyhrávají 106-99 nad Detroit Pistons. Anthony Davis vedl Los Angeles v bodování s 24 body, zatímco LeBron James zaznamenal další triple-double, s 21 body, 14 deskami a 11 asistencemi.

Los Angeles je v poslední době žhavé, když vyhrálo pět v řadě poté, co vypadlo čtyři rovně. Lakers však od Štědrého dne neprohráli a budou čelit Knicks tým které vypadly dva rovně. New York přichází s vysokou bodovou ztrátou 135-132 proti Clippers, přičemž Marcus Morris vede pro Knicks s 38 body. Morris vede Knicks v bodování s 19,1 body na zápas a od bývalého Laker Julius Randle se mu dostalo velké pomoci.

Randle odehrál své první čtyři sezóny s Lakers, než loni hrál s Pelikány. V jeho zápase proti jeho bývalému týmu v minulé sezóně klesl na Lakers 35 bodů. Randle nedávno řekl, že je šťastný tam, kde je, a že vůči svému bývalému týmu nemá žádnou zlou vůli.

Nebyla to správná situace, Randle řekl o odchodu Los Angeles před úterním zápasem. Přeji si, aby to dopadlo jinak? Nechápu, co-kdyby. Vyšlo to, jak to mělo. Jsem rád, kde jsem teď. Všechno v životě se děje z nějakého důvodu. Životní výšky a pády se dějí z nějakého důvodu. Díky tomu jsem člověkem, kterým jsem dnes, a jsem nesmírně šťastný, že jsem Knick. Jako člen Knicks hraje dobře a v týmu je druhý v bodování s 18,6 body na soutěž. Vede také tým v doskoku (9,1 na zápas) a asistuje (3,3).

Lakers jsou jednoznačně lepším týmem, i když v současné době procházejí trochou vnitřního dramatu, se zvěsti, že jsou ochotni vyměnit Kyle Kuzmu několik týdnů poté, co Kuzmův trenér hovořil o LeBronovi. Kuzma je třetím nejlepším střelcem týmu a v této sezóně byl klíčovým přispěvatelem, takže situaci Bears sleduje.

Knicks vyhráli osm z posledních 10 setkání mezi těmito dvěma týmy.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat zápasy Usman vs Burns a všechny zápasy UFC 258 na vašem PS4 nebo PS5.

White Air Force Ones jsou pravděpodobně jedny z nejikoničtějších tenisek všech dob. Jsou elegantní, elegantní a mohou dobře fungovat v podstatě s jakýmkoli oblečením. Bohužel jsou velmi náchylné ke špinění a jakékoli skvrny nebo oděrky budou ...

První rande může být o nervy, ale také může být opravdu zábava. Pokud jste se setkali s někým, koho máte opravdu rádi, budete chtít na první rande udělat skvělý dojem. Vše, co musíte udělat, abyste byli nezapomenutelní ...

Tento wikiHow vás naučí, jak nainstalovat kartu SD na Nintendo Switch. Jedním z největších problémů Nintendo Switch je, že má pouze 32 gigabajtů interního úložného prostoru. Toto není mnoho úložného prostoru, zvláště pokud ...

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat živý přenos Shevchenko vs Carmouche 2 a všechny boje Uruguay UFC Fight Night v USA.