Jak opravit krajkový skus hokejovými bruslemi

Scénář: Právě jste si koupili nějaké nové brusle. Perfektně sedí. Pekli jste je a pak v nich čtyři dny s velkým úspěchem bruslili, ale pak pátý den máte problém: příšerné kousnutí krajky na levé noze. Kousnutí krajky je ostrá bolest nebo tlak podél šlachy extensors hallucis longus, která probíhá od přední části bérce k základně palce. Pokračujte v čtení, abyste zjistili, jak tento bolestivý problém vyřešit.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Fix Lace Bite s hokejovými bruslemi Krok 1

  1 Zjistěte, zda má problém noha nebo chodidla. Jedna noha, která má problém, může znamenat zranění nebo odlišný střih chodidla k noze, který lze opravit. Opětovné seřízení může být provedeno řádně pomocí speciálních produktů a metod, které jsou k dispozici a usnadňují pečlivé opětovné zprostředkování vhodnosti každé obuvi v kvalifikovaných bruslařských obchodech.
 2. Obrázek s názvem Fix Lace Bite s hokejovými bruslemi Krok 2

  2 Zkuste uvolnit horní část brusle, ale ne do bodu, kdy se vaše noha může pohybovat uvnitř. Použijte tuto zkušební techniku ​​na pár párů bruslí. Zkuste první 3 oka pevně šněrovat boty, další 3 přiléhavé, ale ne příliš těsné, a jak se budete pohybovat směrem nahoru, kotník šněrujte, aby se pevně zafixoval v patě. Cílem je uvolnit tlak ze střední části chodidla a přitom zajistit patu na místě.
 3. Obrázek s názvem Fix Lace Bite s hokejovými bruslemi Krok 3

  3 Udělejte si výlet do místního obchodu s bruslemi: někde, kde se prodává pouze brusle/hokej/krasobruslařské vybavení, budou moci správně změnit vaši botu buď změkčením některých bot, nebo přidáním materiálu, jako je správně nainstalovaná stélka nebo polstrování.
  • Pokud obchod, který vám prodal vaše brusle, nemá specialitu na brusle, ale prodává také stany, pyžama a pneumatiky - je pravděpodobné, že osoba, která vám prodala vaše brusle, nevěděla přesně, co dělají. Mohlo by to mít za následek nesprávné uchycení a důvod, proč vás bolí nohy. Většina hokejových obchodů a specializovaných obchodů s bruslemi má stroj, který dokáže brusle zahřát a polstrování je poddajné a měkké. Brusli poté pevně přišněrujte a na 15 minut si posaďte běžce (čepel) naplocho na podlahu. Při tomto postupu byste se měli vyvarovat chůzi nebo ohýbání boty. Bota se přizpůsobí tvaru vaší nohy a zachová si paměť. Tento proces se nazývá Pečení a výrazně snižuje přestávky v čase.


  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Mnoho profesionálů nosí „bungo podložky“ nebo jiný silikonový výrobek, který pomůže snížit tlak a bolest na přední straně kotníku.
 • Přejděte do místního hokejového obchodu a vyměňte si jazyky za „dvojité plstěné jazyky“, což zajistí větší vycpávky
 • Vyhněte se pokusu vyřešit problém sami, abyste se vyhnuli nesprávnému uložení a důvodu, že vás bolí nohy. Pokud do brusle vložíte nějaký druh vycpávky, pouze to zničí přilnavost brusle a může to narušit její výkon.
 • Nebuď šmejd! Lámání v bruslích bolí. Možná se budete muset vrátit k prodejci a nechat je několikrát upravit, než budou správné a bez bolesti. Lidé měli brusle, na kterých se mohli zpočátku otužovat, aby na nich mohli stát, a jsou pohodlnější než tenisky, když se dobře rozbijí.
 • Vyhněte se gelovým vložkám, které jsou levným a rychlým způsobem, jak se pokusit „zbavit“ vaší bolesti, zatímco z dlouhodobého hlediska pravděpodobně ve skutečnosti způsobují více škody než užitku. Neposkytují dostatečnou oporu klenby a rychle se lámou, a proto nejsou určeny pro brusle. Mohou také zmrznout, což může způsobit, že nebudou správně fungovat. Pokud chcete pořádný nožní postel na brusle jich je pár. Jeden od Superfeet je opravdu dobrý a má podporu klenby a uzamkne vaši patu na místě. Další možností je Shock Doctor. Noha Shock Doctor je navržena pro hokejisty a nabízí dodatečnou oporu chodidlu při nárazu do spodní části skate boty.
 • Vyzkoušejte také „podložku Petera Forsberga“. Ve kterém měl obdélník vycpávky a vystřihl pás uprostřed, tímto způsobem, když ohne nohu, může šlacha proklouznout mezi proužek vypínací výplně, ale je stále dostatečně daleko od jazyka, takže ve skutečnosti nebude dotkni se toho. Něco jako vytvoření miniaturní bariéry. Podložka by měla vypadat takto: oblouk, pod kterým měl někdo projít. Nebo si ještě lépe představte zárubeň.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Zatímco nejlepší hráči bojují na Roland Garros, zbytek karavany cestuje tento týden do německého Stuttgartu na jednu z prvních akcí ladění před Wimbledonem.

'The Walking Dead' je zpět a pokračuje v sezóně 10. Zde je návod, jak můžete sledovat nejnovější epizodu streamovanou online, pokud nemáte kabel.

V průběhu let mohou vaše boty začít vypadat trochu hůře na opotřebení nebo se mohou hodit do zadní části skříně, aby byly zapomenuty. Než vyhodíte svou obuv do koše, zkuste prodloužit její životnost nahlédnutím do komunity ...

Pandemii, vylepšený systém hodnocení a zranění lýtka v polovině sezóny vytlačilo Simonu Halepovou z top 10 WTA.

Jak léčit separační úzkost u koček. Kočky si získaly pověst nezávislosti, téměř do té míry, že se málo zajímají o lidskou interakci. Kočky jsou však ve skutečnosti společenská stvoření, která si rádi vytvářejí blízká pouta ...

Leconte věří, že Novak Djokovič hledá něco víc než soupeři Federer a Nadal, kteří jsou populárnější. Francouz dále tvrdil, že i když se Djokovicovi může občas zdát trapný, je také neuvěřitelně velkorysý.