Montreal 2021: Camila Giorgi vs Jessica Pegula náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

'/>

Camila Giorgi

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Camila Giorgi vs Jessica Pegula

Datum: 14. srpna 2021

Turnaj : National Bank Open 2021

Kolo : Semifinále

Místo : IGA Stadium, Montreal, Quebec

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 1 835 490 $

Načasování zápasu: Ne dříve než 18:00 místního času, 22:00 GMT, 3,30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Camila Giorgi vs Jessica Pegula

Camila Giorgi a Jessica Pegula prošly těžkými vítězstvími ve svém čtvrtfinále na National Bank Open 2021, aby v sobotu uspořádaly poslední čtyři schůzky.

Giorgi potřeboval hodinu a 39 minut na uzavření těsné výhry dvou setů nad Coco Gauffem. Ital, který již dříve v týdnu zaznamenal rozrušená vítězství nad Petrou Kvitovou a Elise Merternsovou, byl ve špičkové formě a nedovolil Gauffovi, aby během soutěže našel jakýkoli rytmus.

Jessica Pegula

Jessica Pegula

Pegula naopak potřeboval tři sety, aby odrazil výzvu od temperamentního Ons Jabeura. Američan udělal dobře, že se zotavil po zahození prvního setu 1-6; přestože se Pegula po celou dobu snažila podávat, dokázala ve velkých chvílích zvednout hru.

červené vysoké tenisky

Zápas byl čtvrtý v řadě, kdy byl Pegula tlačen do dálky. Tento týden již podobným způsobem porazila soupeře ve formě jako Anastasia Pavlyuchenkova a Danielle Collins.

Camila Giorgi vs Jessica Pegula proti sobě

Jessica Pegula vede Camila Giorgi v jejich současném vzájemném zápase s pohodlným okrajem 3-1. To znamená, že tito dva hráli pouze jednou od roku 2012, což je zápas ve Washingtonu v roce 2019, který Pegula pohodlně vyhrál.

Predikce Camila Giorgi vs Jessica Pegula

Camila Giorgi vypadala tento týden při podání obzvlášť silně.

Camila Giorgi vypadala tento týden při podání obzvlášť silně.

Jedná se o poměrně dobře vyvážený zápas; jak Camila Giorgi, tak Jessica Pegula předvedly tento týden svůj nejlepší tenis.

Giorgi velmi dobře útočí na míč, což bylo patrné z jejích jasných vítězství nad Kvitovou a Gauffem. Italská mocná hra střílela na všechny válce a také se jí podařilo udržet na uzdě počet nevynucených chyb.

Hlavní výzvou pro Peguly bude najít odpověď na Giorgiho pronikavé údery země. Američan si užívá, jak to vykukuje ze zadní části kurtu, ale bude muset hrát hodně agresivně, aby se vyhnul tomu, aby Girogi převzal kontrolu nad řízením.

Pegula byla v poslední době také zranitelná při podávání. A proti agresivní vracející se osobě v Giorgi by se její problém dvojchyby mohl znovu dostat do popředí.

Když vezmeme v úvahu všechny věci, tento zápas je Giorgiho. Pokud dokáže udržet takovou stabilní úroveň, jakou předváděla celý týden, měla by Italka odejít s vítězstvím.

Předpověď: Camila Girogi vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Dnes v noci se vysílá epizoda 3 sezóny 17 pro pořad „Keeping Up With the Kardashians“. Získejte informace o epizodě KUWTK a o tom, jak ji sledovat online, prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Andrey Rublev se v neděli v Petrohradě utká v zápase o titul s Bornou Coric. Ve třech předchozích setkáních proti Coricu Rublev neopustil ani set.

Teenageři a mladí dospělí mají tendenci se ve vztahu líbat. Existuje mnoho způsobů líbání, jako je francouzské líbání, ale někteří kluci prostě nevědí jak. Protože se nikdo nenarodil s vědomím, jak líbat, stačí se uvolnit, komunikovat a nechat tu chvíli ...

Zlaté glóby 2021 se konají v neděli večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

Wimbledon 2014: Ukázka čtvrtfinále mužské dvouhry.

Francisco Roig, jeden z trenérů Rafaela Nadala, věří, že Španěl odehrál svůj nejlepší tenis na Roland Garros, kdykoli dokázal udržet klid.