Lexington 2020: Amanda Anisimova vs CiCi Bellis náhled, head-to-head & prediction | Top Seed Open

Amanda Anisimova na French Open 2019Po několika exhibičních vystoupeních během výluky se 18letá zázračná dívka Amanda Anisimova bude snažit znovu nastartovat sezónu 2020, když v prvním kole WTA Top Seed Open nastoupí s Catherine 'CiCi' Bellis.

Navzdory těmto nejistým dobám má Lexington silnou sestavu plnou velkých jmen, jako jsou Serena Williams, Venus Williams, Cori Gauff, Sloane Stephens a Aryna Sabalenka. Top Seed Open bude zásadní pro přípravu všech účastníků před americkou hardcourtovou sezónou, o kterou se bude tento měsíc bojovat v New Yorku.Amanda Anisimova loni prorazila na turné a stala se nejmladší hráčkou, která od roku 2006 postoupila do semifinále French Open, nakonec prohrála s případnou šampionkou a aktuální světovou jedničkou Ashleigh Bartyovou. Světová jednička 28 porazila jak Arynu Sabalenku, tak obhájkyni titulu Simonu Halepovou na cestě do semifinále v Paříži.

Její soupeřkou v Lexingtonu, CiCi Bellis, je sama mladá a talentovaná americká hráčka. Bellis se bude snažit udělat známku tím, že by rozrušila svou krajanku a využila příležitosti, která se jí během zablokování nabídla.

Navzdory tomu, že není nejzkušenějším hráčem na turné, není CiCi Bellis na velké scéně žádným cizincem. V roce 2014 se Bellis stal nejmladším hráčem, který vyhrál zápas na US Open od roku 1996, když porazil bývalou vicemistryni Australian Open Dominiku Cibulkovou v pouhých 17 letech.Aktualizace: Anisimova se stáhla z Lexingtonu kvůli zranění a její místo v losování obsadila Francesca di Loren

Amanda Anisimova vs CiCi Bellis proti sobě

Catherine 'CiCi' Bellis na Australian Open 2020

Setkání v Lexingtonu bude první mezi Amandou Anisimovou a CiCi Bellis a soutěž by měla být zábavná. Přestože žádný z hráčů nemá spolehlivé podání, mají velmi kontrastní styly hry.Anisimova se spoléhá na svou vynikající zpětnou hru a klopný bekhend, zatímco Bellis je spíše hráčkou všech hřišť, která se nebojí přiblížit síť a dokončit body.

Zápas se však pravděpodobně projeví Bellisovým podáním. Bude muset podávat ze své kůže, aby odolala návratové schopnosti své krajanky, která v osmi letošních zápasech získala neuvěřitelných 60% bodů za druhé podání.

Predikce Amanda Anisimova vs CiCi Bellis

Amanda Anisimova na UTR Pro Match Series 2020

Vzhledem k jejich příslušnému hodnocení bude Amanda Anisimova představovat své šance proti své krajance v tomto raném kole v Lexingtonu. Ale CiCi Bellis, která je bývalou světovou jedničkou č. 35, ví, co je potřeba, aby to způsobilo rozruch na jejím preferovaném tvrdém povrchu.

Aby to dokázala, Bellis bude muset nejen dobře sloužit - což je aspekt její hry, který nepřinesl nejpozitivnější výsledky -, ale také bude muset získat kontrolu nad většinou shromáždění. Bude muset využít relativně slabou obranu Anisimovy tím, že ji bude tlačit ze strany na stranu, ale to se snadněji řekne, než udělá.

Předpověď : Amanda Anisimova vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Vypořádání se s bolestí zápěstí může ztěžovat dodržování pravidelných aktivit. Naštěstí si možná dokážete ulevit od bolesti a uvolnit zápěstí jejich prasknutím. Nejbezpečnější způsob, jak si popraskat zápěstí, je natáhnout nebo masírovat ...

Být preppy je mnohem víc než lidé, se kterými se potloukáte. Je to oblečení, které nosíte, věci, které děláte, ale co je důležitější, jak se chováte, jak se chováte ke všem ve škole, vaše způsoby a vaše etiketa. Pokud na to máte, můžete ...

Otec Novaka Djokoviče Srdjan Djokovič během let učinil několik přímých a kritických poznámek o soupeřích a odpůrcích svého syna.

Super Bowl Sunday znamená, že je také čas na Puppy Bowl 2021. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Jak si obléknout kompresní punčochy. Kompresní punčochy jsou elastické punčochy nebo hadice, které se nosí ke snížení otoku nohou (edému), zlepšení krevního oběhu a pomoci při problémových křečových žilách. Tyto punčochy obvykle nabízejí ...