Lexington 2020: Může nebojácná Coco Gauff pokračovat ve snu?

Coco Gauff si v úvodním kole připsala silnou výhru proti krajance Catherine Dolehideové.

Coco Gauff si v úvodním kole připsala silnou výhru proti krajance Catherine Dolehideové.

co je to hra v tenise

Coco Gauff to udělal znovu. Mladá Američanka si připsala další ze svých odvážných vítězství zezadu proti krajance Catherine Dolehideové v úvodním kole 2020 Top Seed Open v Lexingtonu.

Mladá Američanka má čas a znovu ukázala svůj talent vyhazovat výhry, i když jí všechno nejde. A to také udělala včera.

Nebude však mít čas radovat se z výhry, protože na ni čeká ještě silnější soupeřka v podobě druhé nasazené Aryny Sabalenky.

Aryna Sabalenka hraje velmi agresivní základní hru

Aryna Sabalenka hraje velmi agresivní základní hru

osoba hrající tenis

Sabalenka se také během prvního zápasu v Lexingtonu musela vyhrabat z díry, protože čelila velmi tvrdému odporu další talentované americké hvězdy - Madison Brengle.

Běloruska si připsala třísetovou výhru a poté znovu vyšla hrát těžký čtyřhru později v noci. Čas navíc strávený na kurtu jí musel pomoci aklimatizovat se na podmínky a dostat se z prvních nervů.

Volně útočná Aryna Sabalenka bude určitě obrovskou hrozbou pro celé hřiště v Lexingtonu. Její údery se začaly důsledněji spojovat v závěrečné sadě jejího otvíráku, a to nevěstí nic dobrého pro její odpor.

Coco Gauff a teenagerský pohádkový příběh

Coco Gauff se bude snažit předvést další velké rozrušení před domácími fanoušky.

Coco Gauff se bude snažit předvést další velké rozrušení před domácími fanoušky.

Půjde o první kariérní setkání obou žen. A i když nevidíte, že 22letá Aryna Sabalenka je starší hráčkou mnoha zápasů, proti šestnáctileté Coco Gauffové je rozhodně zkušenější.

Hulu se oženil na první pohled

Bude zajímavé sledovat, jak se Běloruska s tímto tlakem vypořádá, zvláště když vezmeme v úvahu vkus její soupeřky pro velkou scénu. Coco Gauff se proslavila povýšením některých zvučných jmen a bude to pro ni další příležitost.

Američanka měla průlom v roce 2019, kdy šokovala řadu velkých jmen, a pokračovala v pohádkovém běhu na Australian Open na začátku tohoto roku, kde se prosadila jako obhájkyně titulu Naomi Osaka. Coco Gauff ještě není dost stará na to, aby mohla hrát celý rozvrh WTA, ale už dokázala, že je nebojácná zabijačka obrů.

Obě ženy mají hry orientované na základní linii, ale Sabalenka je z těch dvou rozhodně agresivnější. Běloruska vypadá, že chce předčasně dokončit body, zatímco Američanka je ráda protáhne a do hry zapojí svoji atletiku a rychlost nohou.

Sdílejí také solidní podání a proti prvnímu podání jednoho z hráčů pravděpodobně neuvidíme příliš mnoho bodů.

rakety vs válečníci live stream zdarma

Pak to přijde k vytváření příležitostí smícháním věcí a tam má Gauff mírný náskok. Pokud se jí podaří v klíčových okamžicích odvést svou nejlepší hru, může být další šoková výhra na spadnutí.

Zdá se, že vysněný start Coco Gauffové do její kariéry se každým měsícem zlepšuje. Pokud také projde testem Sabalenka, pravděpodobně by byla považována za jednoho ze uchazečů o titul i při důkladně naskládaném losování Lexingtonu.

Populární Problémy

Roger Federer ve středu ve čtvrtfinále Wimbledonu utrpěl drtivou porážku 6: 3, 7: 6 (4) a 6: 0 z rukou Huberta Hurkacze.

Jak opékat housky. Perfektně opečené bochánky jsou zvenčí křupavé a uvnitř měkké. Můžete opéct téměř jakýkoli typ housky pomocí různých metod. Žemle můžete péct nebo péct v troubě nebo toustovači, grilovat na rozpáleném grilu, ...

Pokud žijete v USA, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat moderní pětiboj olympijských her mužů a žen.

Zde je návod, jak sledovat Utah vs Washington ve hře Pac-12 Championship 2018 online bez kabelu

Používání invalidního vozíku je v posledních 2 desetiletích na vzestupu. plný a ...