Lexington 2020: Sloane Stephens vs Leylah Fernandez náhled, head-to-head & prediction | Top Seed Open

Sloane Stephensová

Sloane Stephensová

Sloane Stephensová prožila na Lexington Open bouřlivou sezónu a půl. Američanka, která se umístila na 37. místě na světě, v poslední době nevyhovovala svému potenciálu a na Grand Slamech prodělala řadu předčasných výjezdů - nejšokujícíjší z toho byla její porážka v prvním kole US Open v kvalifikaci Anny Kalinské poslední. rok.

Noční můra Sloane Stephensové pokračovala v roce 2020, když v úvodním kole Australian Open viděla, jak prohrává s nenasazenou Zhang Shuai. Než se tenis zastavil kvůli pandemii COVID-19, Stephens odehrál ještě několik turnajů, ale v raných fázích byl opět vyřazen. Bývalý šampion US Open prohrál v úvodním kole Mexican Open s Renatou Zarazuou a v Monterrey Open s Leylah Fernandez.

rychlá úleva od tenisového lokte

Zajímavé je, že Stephens je připraven znovu čelit Fernandezovi, v prvním kole Top Seed Open v Lexingtonu.

Leylah Fernandez se bude snažit pokračovat ve své dobré bilanci proti Sloane Stephensové

Leylah Fernandez se bude snažit pokračovat ve své dobré bilanci proti Sloane Stephensové

Forma a pokrok Leylah Fernandez v posledních několika letech vykresluje úplně jiný obraz než Stephens. Sedmnáctiletá dívka loni zaznamenala nárůst o téměř 200 míst v žebříčku WTA, kde také získala juniorský titul French Open.

Mladá Kanaďanka pokračovala ve skvělé formě i v roce 2020, když zaregistrovala dvě z největších vítězství své kariéry, když v kvalifikaci Fed Cupu porazila Belindu Bencic a Sloane Stephens v Monterrey.

Sloane Stephens vs Leylah Fernandez proti sobě

Sloane Stephensová se bude snažit zlepšit svou vypjatou formu

Sloane Stephensová se bude snažit zlepšit svou vypjatou formu

Leylah Fernandez v jejich zatím jediném střetnutí zvítězil nad Sloane Stephensovou. Duo se proti sobě postavilo letos v březnu, kdy světová jednička 120 zvítězila o skóre 6: 7 (4), 6: 3, 6: 3.

loketní opěrná síla

Sloane Stephensová se letos může pochlubit skličujícím rekordem 4-8 vítězství a ztrát a bude si na svého takticky zdravého soupeře extrémně dávat pozor. Leylah Fernandez je známá tím, že skvěle využívá své široké podání, aby vyřadila praváky z pozice a otevře hřiště pro další střelu. Její údery se mohou shodovat s kýmkoli na turné, protože často mají velkou přesnost a úhly k poutání soupeře.

Stephens z její strany se bude snažit využít své hluboké údery země ke zrušení Fernandezovy slabosti - její obrany. V této věci by jí mohla pomoci i vynikající net-play Američanky.

umístění elektrod desítky tenisových loktů

Oba hráči mají vesměs solidní podání, což by mohlo učinit servisní hry docela zásadní. Nebylo by špatné tvrdit, že jediná přestávka podání v každém setu může diktovat výsledek zápasu.

Predikce Sloane Stephens vs. Leylah Fernandez

Díky zkušenostem a špičkovým schopnostem by měl být Sloane Stephens drtivým favoritem tohoto střetu. Když však přijdou na řadu faktory, jako je forma, herní styl a sebevědomí, odvážná jižní tlapa z Kanady se také ukáže jako solidní volba.

Stephens by se snažila pomstít svou předchozí ztrátu Fernandezovi, ale její kvalita a sebevědomí ji dokázaly prosadit.

Předpověď: Leylah Fernandez vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Hallmarkova svatba Každý víkend bude zahrnovat první svatbu osob stejného pohlaví na Hallmark Channel. Zde je návod, jak sledovat online.

Pokud se o ně správně staráte, můžete mít své opálené kožené boty mnoho let. Aby vaše boty zůstaly ve špičkovém stavu, provádějte pravidelnou údržbu a čistěte je, kdykoli se zašpiní. Dbejte také na jejich skladování v chladu a suchu ...

Chtěli jste někdy vědět, jak Cristiano Ronaldo tak rychle vykračuje? Nebo jak to dělá Joe Cole? Jste aspirující fotbalová hvězda? Díky těmto jednoduchým pokynům budete moci udělat tradiční krok ve spánku. Když...

Zde je návod, jak sledovat sobotní hru Jazz vs Thunder online, pokud nemáte kabel nebo nemáte ESPN.

V pondělí má v USA premiéru nový britský seriál „Roky a roky“. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

V roce 2018 byly korunovány tři nové grandslamové šampiony!