Linec Open 2020: Aryna Sabalenka vs Barbora Krejcikova náhled, head-to-head & prediction

Aryna SabalenkaPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Aryna Sabalenka vs Barbora Krejcikova

Datum: 14. listopadu 2020Turnaj : Upper Austria Ladies Linz Open 2020

Kolo : Semifinále

Místo : Linec, Rakouskoproč je skóre v tenise 15 30 40

Kategorie : WTA International

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna : 202 250 $Načasování zápasu: Cca 16.30 místního času, 21.00 IST

kde mohu sledovat mimozemšťana

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál

Aryna Sabalenka vs Barbora Krejcikova náhled

Barbora Krejčíková na French Open 2020

Nejlepší nasazená Aryna Sabalenka se v sobotu utká s Barborou Krejčíkovou o místo ve finále turnaje Ladies Linz Open v Horním Rakousku.

Sabalenka vstupuje do zápasu v pozadí bohaté žíly formy, po svém pozoruhodném triumfu na halových ostravských hřištích. Běloruska porazila na cestě k titulu v českém městě osobnosti jako Jennifer Brady a Victoria Azarenka a pokračovala ve své neuvěřitelné hře v Linci.

S její herní palbou na všechny válce, dvaadvacetiletá žena tento týden nevyhodila ani jednu sadu. Měla velmi malé potíže projít svými ranými koly proti Jasmine Paolini, Stefanie Voegele a Oceane Dodin.

Barbora Krejčíková je mezitím na působivém běhu. Ovládla Aliaksandru Sasnovich 6-3 6-1, aby připravila semifinálové střetnutí se Sabalenkou, a v neděli bude chtít získat svůj vůbec první singlový titul.

Sledujte panteři vs kardinálové online

Aryna Sabalenka vs Barbora Krejcikova hlava-nehlava

Setkání v Linci bude prvním mezi Arynou Sabalenkou a Barborou Krejčíkovou, takže vzájemný zápas momentálně stojí 0: 0. Sabalenka je v žebříčku WTA na 11. místě, výrazně nad svým soupeřem na čísle 74.

Predikce Aryna Sabalenka vs Barbora Krejčíková

Aryna Sabalenka na French Open 2020

Čerstvé z jejího ostravského vítězství je Aryna Sabalenka jednou z favoritů na titul v Linci. Není třeba říkat, že jde do semifinálového zápasu proti Barboře Krejčíkové s výrazným náskokem.

Tvrdá běloruská hra nabitá přesným prvním podáním a masivními údery země může být impozantní silou na jakémkoli povrchu. Ale je zvláště účinný na rychlém hardcourt, jako je ten v Linci.

Pokud se má Krejčíková v tomto zápase prosadit, bude muset předvést bezvadný obranný projev. Češka by se snažila narušit rytmus Sabalenky a zabránit jí převzít kontrolu nad shromážděními, ale to se vzhledem k běloruské formě mnohem snáze řekne, než udělá.

Předpověď : Aryna Sabalenka vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Nejčastějším vedlejším účinkem mrtvice je svalová slabost a snížená kontrola nad postiženou částí těla. V důsledku toho lidé, kteří přežili mozkovou mrtvici, často spolupracují s fyzickými terapeuty, aby obnovili kontrolu a sílu tím, že podstoupili ...

Může se to zdát jednoduché, ale jsou to delikátní nástroje a snadno se zmýlíte! Malé chyby mohou způsobit obrovské problémy a jejich oprava může být nákladná, proto je nejlepší se jim v první řadě vyvarovat. Najděte si dostatečně velkou koupel ...

Dominic Thiem hovořil o několika tématech při interakci s Barbarou Schett, včetně filmové hvězdy, kterou zbožňuje. Thiem také hovořil o jednom zápase, který by chtěl znovu hrát, a o jednom hráči v důchodu, se kterým by se rád utkal.

Jak otestovat svoji sílu. Zjistit, jak jste silní, je skvělý způsob, jak si stanovit fitness cíle. Může to být také zábavný způsob, jak zjistit, který z vašich přátel je nejsilnější! Existuje celá řada způsobů, jak určit ...