Losování mužů US Open 2023: Carlos Alcaraz, čtvrtfinále Jannik Sinner ve hře

Ostatní předpokládané čtvrtfinále mají také známý vzhled: Medveděv-Rublev, Ruud-Rune a Djokovič-Tsitsipas.Jsou Carlos Alcaraz a Jannik Sinner připraveni to vrátit zpět pozdní noční pokračování na US Open?

Po přehrání jednoho z — pokud ne mužský zápas sezóny 2022 ve Flushing Meadows – Alcaraz a Sinner opět přistáli ve stejné čtvrti newyorského majoru, což bylo odhalení těsně poté, co oba ve čtvrtek spolu trénovali na stadionu Arthura Ashe. Před rokem Alcaraz zachránil zápasový bod na cestě ke svržení svého současníka ve 2:50, což je poslední dokončení v historii US Open. Tehdy 19letý hráč získal titul pro svůj první major a stal se nejmladším číslem 1 v historii ATP.Ti dva si od té doby vyměnili schůzky na tvrdém hřišti na letošním Sunshine Double, přičemž Alcaraz vyhrál v Indian Wells a Sinner otočil výsledek v Miami. Ital získává svůj první titul na Masters 1000 v Torontu, zatímco Alcaraz přidal do svého životopisu titul wimbledonského šampiona.

První úkol: každý projde čtyřmi koly, aby byl druhý akt životaschopný. Alcaraz začíná levákem Dominikem Koepferem a jako potenciální překážky má nasazeného č. 16 Camerona Norrieho, nasazeného č. 24 Tallona Griekspoora a nasazeného č. 26 Dana Evanse, který vyhrál ATP 500 ve Washingtonu, D.C.

Sinner a Alcaraz se loni utkali ve čtvrtfinále věků 5 hodin a 15 minut.at&t nyní roku

Sinnerova cesta do osmifinále se zdá být ještě těžší, protože začíná s Yannickem Hanfmannem, zatímco jeho prvním možným nasazeným hráčem je 30. Tomáš Martin Etcheverry, krajana Lorenza Sonega by mohlo čekat druhé kolo a střet mezi šampionem z roku 2016 v prvním kole. Stan Wawrinka a Yoshihito Nishioka by mohli pro Sinnera poskytnout zajímavého soupeře ve třetím kole. V 16. kole jsou v mixu finalista z roku 2020 Alexander Zverev (nasazený č. 12), semifinalista z roku 2019 Grigor Dimitrov (nasazený č. 19) a držitel titulu z roku 2012 Andy Murray (nenasazený).

čisté bílé tenisky

Další předpokládané čtvrtfinále obsahují některé až příliš známé zápasy:  • Druhé čtvrtletí: nasazený č. 3 Daniil Medveděv vs. nasazený č. 8 Andrey Rublev
  • Třetí čtvrtletí: semeno č. 5 Casper Ruud vs. semeno č. 4 Holger Rune
  • Čtvrté čtvrtletí: Nasazený č. 6 Stefanos Tsitsipas vs. č. 2 nasazený Novak Djokovič

Djokovič se vrátil do Queensu poprvé od roku 2021, kdy mu chyběl jeden zápas za kalendářním rokem 2021 grandslamovým turnajem. Vítěz Australian Open a Roland Garros v této sezóně Djokovič bude znovu usilovat o vítězství v rekordním 24. majoru, poté, co ho ve Wimbledonu porazil Alcaraz v pětisetovém thrilleru.

Tři Američané jsou nasazeni v Top 16 a všichni přistáli ve stejné polovině. Devátý nasazený Taylor Fritz začíná vítězem soutěže USTA Wild Card Challenge Stevem Johnsonem; 10 nasazená Frances Tiafoe, semifinalistka v roce 2022, čelí šampionovi USTA Boys do 18 let Learner Tien; a nasazený č. 14 Tommy Paul zahajuje svou kampaň proti kvalifikantovi.

Tsitsipas vytáhl Milose Raonice do toho, co by mohlo být pro Kanaďana posledním grandslamovým turnajem jeho kariéry. Jeden hráč, který oznámil US Open je jeho labutí píseň , John Isner, se v prvním kole střetne s Facundem Diazem Acostou.

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete sledovat online období „Supernatural“ v polovině sezóny s názvem „Náš otec, kteří nejsou v nebi“ online, bez kabelu.

Průvodce, jak sledovat předsezónní hru Lions vs Steelers online, pokud nemáte kabel, s možnostmi pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi a mimo trh.

Jak pracovat na kontejnerové lodi. Kontejnerové lodě hrají zásadní roli v globálním obchodu a pomáhají společnostem přepravovat náklad po hlavních vodních cestách po celém světě. Pokračující expanze mezinárodního obchodu přináší zvýšenou poptávku po ...

Ať už jste našli zraněného divokého králíka, nebo se zranil váš vlastní vzácný králíček, je důležité nepokoušet se toto zranění léčit sami. U divokých zajíčků byste s nimi měli zacházet co nejméně, zatímco je vezmete do ...