Přímý přenos Louisville vs Notre Dame: Jak sledovat online zdarma

Hodinky Louisville vs Notre Dame

Getty QB Ian Book of Notre Dame Fighting IrishLouisville Cardinals 1–3 (0–3 ACC) bude mít práci o víkendu hotovou, když zamíří do South Bendu, aby se utkali s č.4 Notre Dame Fighting Irish (3: 0).Hra začíná ve 14:30. ET a budou vysílány na NBC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Louisville vs Notre Dame online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Louisville vs Notre Dame můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Louisville vs Notre Dame můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a dalších 35 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Louisville vs Notre Dame můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

bezplatný přímý přenos válečníků vs dravců

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Louisville vs Notre Dame

Irové vystupují a Výhra 42-26 nad Florida State minulý víkend. Pro Iry to byla pomalejší hra, protože se často snažili najít rytmus v ofenzívě, kdy šli jen 2: 8 na třetí místo.

Quarterback Ian Book hrál dobře, ale šel 16-25 na 201 yardů a dvě přistání. Book se také ucházel o skóre ve hře, ve které se řítící útok Notre Dame přemohl Seminoles. The Fighting Irish běžel na 353 yardů a čtyři skóre, v průměru 8,4 yardů na přenášení. Budou čelit týmu Louisville, který v prvních čtyřech zápasech vzdá v průměru 34,4 bodu.

Cardinals nedokázali minulý týden překonat Georgia Tech, když prohráli 46-27. Byla to jejich třetí prohra v řadě, ale pro Louisville bylo několik povzbudivých znamení.

Quarterback Malik Cunningham měl silný výlet v prohrávajícím úsilí, hodil na 229 yardů a dvě přistání, a zároveň běžel na dvě skóre. Jednalo se o první zápas v této sezóně, ve kterém Cunningham nezahazoval odposlech, ale přišlo to v době, kdy Louisvilleovi běžící záda nedokázali držet míč. Měli tři mumlání, což byl velký důvod, proč prohráli.

Hlavní trenér Cardinals Scott Satterfield ví, že jeho tým bude muset uklidit věci proti tomuto tvrdému týmu Notre Dame. Myslím si, že obraty a velké hry jsou dva největší rozdíly v útoku, které si myslím, že jsme měli, řekl. Musíme se starat o fotbal a musíme sejít ze hřiště. Pokud dosáhneme těch velkých her, získáme body ... tak budeme moci vyhrávat fotbalové zápasy.

Pokud jde o něj, hlavní trenér Notre Dame Brian Kelly neočekává, že by proti Louisville dostal dárek. Ví, že Cunningham odchází ze své nejlepší hry v sezóně, a přestože si Irové v prvních třech zápasech připsali průměr 13,0 bodů, Kelly je připravena na bitvu v zákopech.

Využijí všechny nástroje, které mají k dispozici, ale budeme muset být připraveni na možnost a běhy quarterbacků. Jsou týmem mimo zónu a jsou v tom opravdu dobří, Řekla Kelly a dodala : Tam to bude muset začít při obraně. Jejich bootovací hra je velmi, velmi dobrá a dostává míč do vesmíru k přijímačům. Jeho obrana z kapsy pro nás bude velkým problémem. Je velmi dobrý ve vytváření a to je pro nás stejně důležité jako cokoli jiného.

Obraty a spuštěná hra by tedy měly být klíčem k tomuto, ačkoli Notre Dame v současné době jsou oblíbené tři dotyky , a měl by hravě vyhrát.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hry Philadelphia Eagles online bez kabelu v roce 2019.

Ve středu se Sharks a Golden Knights setkají v odvetě play -off ve svém otvíráku pro rok 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu v USA.

Italský teenager Jannik Sinner dosáhl v pondělí nového kariérního žebříčku ATP na 19. místě.

Jak zastavit slinění. Nadměrné slinění nebo hypersalivace může být na obtíž. V závažných případech může mít zásadní dopad na kvalitu života. Chcete -li se vypořádat s menšími případy, zkuste se vyvarovat jídla a pachů, které stimulují slinění ....

Nejlepší střely v tenise - 2. Forhend

Basketbal Vanderbilt se vydává na cestu, aby se v úterý ujal Davidsona v klíčovém nekonferenčním zápase. Takto můžete hru sledovat, protože není v televizi.