Lyon Open 2021: Richard Gasquet vs Karen Khachanov náhled, souboj a předpověď

Richard Gasquet

Richard Gasquet

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Richard Gasquet vs (8) Karen Khachanov

datum : 21. května 2021

Turnaj : Lyon Open 2021

Kolo : Čtvrtfinále

Místo : Lyon, Francie

Kategorie : ATP 250

Povrch : Červený jíl

Odměna : 419 470 EUR

Načasování zápasu: Cca. 14.30 místního času, 12.30 GMT, 8.30 EST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Eurosport

Náhled Richard Gasquet vs Karen Khachanov

Richard Gasquet si zajistil místo ve svém prvním čtvrtfinále v sezóně vítězstvím ve dvou setech nad třetím nasazeným Diegem Schwartzmanem. Na Francouze v poslední osmičce čeká Ruska Karen Chačanovová, která se po vítězství nad Kamilem Majchrzakem uklidnila na rovné sety.

Karen Chačanov

Karen Chačanov

Zdá se, že Chačanov po těžkém začátku sezony v antuce dosáhl v Lyonu svého kroku. Rusovi se podařilo projít několika těžkými zápasy a bude se snažit tuto dynamiku přenést do obchodního konce turnaje.

Richard Gasquet vs Karen Khachanov hlava-nehlava

Richard Gasquet bude hrát své první čtvrtfinále v sezóně.

Richard Gasquet bude hrát své první čtvrtfinále v sezóně.

Toto bude první setkání kariéry mezi Richardem Gasquetem a Karen Khachanovem, takže jejich současný vzájemný stav je 0: 0.

Predikce Richard Gasquet vs Karen Khachanov

Jak Richard Gasquet, tak Karen Khachanov se snažili najít svůj nejlepší tenis v této sezóně a zápas se mohl zvrtnout ve prospěch hráče, který drží nevynucené chyby na uzdě.

Gasquet, když najde svou drážku, může obtěžovat nejlepší hráče čistým úderem míče - zejména mimo bekhendové křídlo.

Je nepravděpodobné, že by zápas obsahoval příliš mnoho dlouhých rally, protože oba hráči se budou snažit převzít kontrolu nad body hned od začátku.

Gasquetův relativní nedostatek tréninkových postupů směřujících do pátečního střetu by se nakonec mohl ukázat jako rozhodující faktor, pokud se věci dostanou dolů.

Předpověď: Karen Khachanov vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Roger Federer: Bůh tenisu se stal smrtelným

Dědeček Naomi Osaky nedávno hovořil s japonským deníkem The Mainichi, kde prozradil, že 23letá dívka oznámila svůj záměr vyhrát Australian Open 2021 ještě před turnajem

Ginataang bilo bilo je oblíbený filipínský dezert vyrobený z lepivých rýžových kuliček a kokosového mléka. Obvykle obsahuje ságo a jackfruit; chovatelské verze budou také obsahovat sladké brambory a jitrocel. Pokrm se obvykle podává v ...

Světová jednička Rafael Nadal vzešla ze setu, když v semifinále US Open rozebral Juana Martina del Potra.

Ve středu večer má premiéru SÁZKA „American Justice: The Fight for Police Reform“, BET special. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Jak provádět přímé řezy kotoučovou pilou. Dokonce i odborníci potřebují zvláštní pomoc při provádění kvalitních řezů kotoučovou pilou. Pokud potřebujete udělat přímý řez po délce dřeva, nehádejte se. Místo toho vytvořte vodítko pomocí pravítka nebo vodítka ...