Jak postavit baseball

Baseball je jednou z nejoblíbenějších amerických zábav. Stále se však můžete naučit hrát bez ohledu na to, kde se na světě nacházíte! Naučit se správně nadhazovat vyžaduje odhodlání, porozumění mechanice nadhazování a lásku ke hře. Poznámka: Všechny pokyny platí pro džbán pro praváky. Pokud jste levák, postupujte podle stejných kroků, ale zrcadlete každou akci.

Část 1 ze 4: Učení rukojetí

 1. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 1

  1 Vyberte si úchop. Existuje mnoho různých způsobů, jak uchopit míč (viz níže). Při tom držte míč uvnitř rukavice a nezačínejte s pohybem, dokud nebudete mít pohodlný úchop. Různé úchopy je důležité se naučit, protože vám pomohou házet míč různými způsoby.
 2. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 2

  2 Zkuste to Fastball se čtyřmi švy. Tato hřiště jsou nejrychlejší v baseballu, v průměru kolem 153 km/h. Mírně roztáhněte prsty špičkami sotva přes tkaničky míčku.
 3. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 3

  3 Zkuste to Fastball ve dvou švech. Tato rozteč bude o něco pomalejší a méně přesná než u čtyřšvů, ale při dosažení těsta se také zakřivuje, takže je těžší zasáhnout. Chcete -li držet, uchopte míč podél švů ukazováčkem a prostředníkem.
 4. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 4

  4 Zkuste to Změna. Toto hřiště se ve vzduchu docela pohybuje. Položte palec a ukazováček do kruhu a poté pomocí dalších tří prstů vycentrujte baseball.
 5. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 5

  5 Zkuste to Curveball. Ukazovák a prostřední pravý držte těsně vedle sebe na švech. Házet jako obvykle, ale při házení křivky si luskněte zápěstí.
 6. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 6

  6 Zkuste to Jezdec. Jezdec vypadá jako rychlý míč až do poslední sekundy, kdy se zakřiví na jednu stranu. Uchopte ukazováček a prostředníček přes šev v nejširším místě.
 7. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 7

  7 Zkuste to Rozdělený prst. Toto hřiště se bude zdát jako fastball, ale jakmile se přiblíží k těstu, bude klesat, což ztěžuje zasažení. K efektivnímu házení tohoto hřiště potřebujete velké ruce. Držte míč, jako byste to dělali pro dvoušvový fastball. Otočte míč směrem k sobě, aby vaše prsty byly podél švu podkovy. Roztáhněte prsty na vnější stranu švů a palec položte přímo pod míč.
 8. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 8

  8 Zkuste to Forkball. Při dobrém hodu je tento míč téměř nemožné zasáhnout. Zasekněte míč mezi ukazováčkem a prostředníkem.
 9. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 9

  9 Zkuste to Knockleball. Tato koule se bude pohybovat směrem k těstu. Vykopněte nehty doprostřed švů. reklama

Část 2 ze 4: Pitching the Ball

 1. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 10

  1 Dostaňte se do navíjecí polohy. Umístěte obě chodidla na šířku ramen a postavte se rovně na vrchol kopce s prsty visícími vpředu a směřujte přímo k chytači, prsty směřují k němu a paty na gumě. Rukavici držte před hrudníkem s lokty položenými na obou stranách trupu. Někteří nadhazovači raději stojí s vykročenou nohou mírně za druhou nohou. Toto je volitelné a nemusí fungovat pro každého.
  • Pokud jsou na základnách běžci, měli byste začít v natažené poloze. Umístěte nohy tak, aby směřovaly ke třetí základně, pokud házíte pravou rukou, nebo první základně, pokud házíte levou rukou. Úsek je rychlejší způsob nadhazování a můžete udržovat větší rovnováhu, což má za následek větší kontrolu. Pravá noha by měla být umístěna proti gumě, druhá noha jeden až dva palce vpředu. To vám umožní získat plnou rotaci s boky, což vám způsobí těžší hod. Pokud začínáte s vykročenou nohou mírně dozadu, jednoduše přesuňte váhu na tuto zadní nohu.


 2. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Step 11

  2 Udělejte malý krok levou nohou doleva. Přesuňte váhu na levou nohu, což vám umožní zvednout pravou nohu a umístit ji vedle gumy (nebo otočit pravou nohu do této polohy, podle toho, co je pohodlnější) tak, aby pravá strana pravé nohy tlačila na kopeček.
 3. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 12

  3 Zvedněte levou nohu do bodu, kde se stehno stane rovnoběžně se zemí nebo výše. V předchozím kroku se vaše tělo mělo začít hýbat pravou nohou a na konci tohoto kroku by vaše tělo mělo směřovat ke třetí základně místo domácí desky.
 4. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 13

  4 Zlomte ruce půlkruhovým pohybem směrem dolů. Přední paže by měla zůstat zavřená a přední loket by měl být v pohodlném úhlu (45–90 stupňů). Vaše vrhací paže by měla zasáhnout to, čemu se říká „sladké místo“, což je bod, ve kterém vrháte paži během pohybu v nejnižším bodě. Normálně je to v místě, kde je vaše paže téměř kolmá k zemi, s mírným ohybem v lokti. Tímto krokem zajistěte, aby vaše tělo zůstalo tváří v tvář třetí základně a abyste zasáhli své sladké místo, než budete pokračovat dalším krokem.
 5. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Step 14

  5 Spusťte nohu co nejblíže zemi, aniž byste se jí dotkli, a poté vykročte směrem ven. Udělejte to současně s pohybem paží (předchozí krok). Chcete -li nohu spustit, pokrčte pravé koleno, dokud se levá noha nepřiblíží k zemi, aniž byste se dotkli země. Nevykračujte ven, dokud úplně nespustíte levou nohu, nebo neztratíte značnou sílu. Vaše přední noha by měla mít zakřivený oblouk dolů a ven směrem domů. Když to děláte, začněte zvedat vrhací paži ze sladkého místa tak, aby byla rovnoběžná se zemí, aniž byste loktem klesli k vašemu boku.
 6. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 15

  6 Dopřejte přední nohu v uzavřeném úhlu. Jinými slovy, pokud je vaše noha namířená na talíř v úhlu 90 stupňů, přistaňte s nohou směřující v úhlu 75 stupňů. Tím se vaše tělo dostane do silové polohy. Vaše pozice síly je poloha, kdy jsou vaše nohy plně natažené s boky a pažemi stále zavřenými, připraveni vrhnout paži směrem k talíři.
 7. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Step 16

  7 Zatlačte zadní nohou ven z polohy síly. Vytáhněte přední nohu dopředu otočením z tohoto úhlu 75 stupňů do úhlu 90 stupňů. Před otevřením horní části těla a tažením levé paže směrem k první základně zajistěte, aby byl tento čep. Brzké otáčení vám umožňuje generovat sílu v bocích a vytvářet více akce bičem pro vaši pravou paži. V tomto kroku by měl být váš vrhací loket zarovnán s rameny (samozřejmě horizontálně).
  • Nejčastější chybou, kterou nadhazovači dělají, je otevření paží před boky, což jim odebírá energii generovanou z nohou, což způsobuje, že mají nadhazovače menší rychlost a zvyšují napětí působící na jejich paže.
 8. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Step 17

  8 Natáhněte paži, jak jen můžete, a nechte míč sklouznout z vašeho zápěstí. Netrhejte zápěstí, protože by to mohlo způsobit zranění. Vaše zápěstí by nemělo vést míč, ale míč vede vaše zápěstí.
  • Během pohybu je prospěšné vědět o svém zápěstí. Při pohybu paží ze sladkého místa byste měli zápěstí stáhnout a napnout míč do ruky. Poté, když míč uvolníte, by se měl sklouznout z vašeho zápěstí a končit s plně ohnutým zápěstím.
 9. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 18

  9 Dokončit. Natáhněte paži tak daleko, jak jen můžete, a nechte zadní nohu zvednout se z přední hybnosti a položte ji na kopec, abyste se dostali do pole. reklama

Část 3 ze 4: Další základy rozteče

 1. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 19

  1 Nezapomeňte zůstat vyrovnaní. Pitching je opravdu série pohybů, které nadhazovač dělá bez přemýšlení. Klíčem ke skvělému hřišti je rovnováha-bez rovnováhy bude váš hod více než pravděpodobný, že bude zcela mimo.
 2. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 20

  2 Zkuste být důslední. Abyste byli co nejefektivnější, snažte se udržovat konzistentní úhel náhozu pro všechna vaše hřiště. Někteří nadhazovači házejí více házením zakřivenou koulí nebo ponořením do postranní paže při házení jezdce. I když vám to může poskytnout lepší kontrolu nebo velení nebo vaše hřiště, může snadno odhalit těsto, jaké hřiště hodíte. Díky konzistentnímu úhlu paže těsto hádá.
 3. Obrázek s názvem Pitch a Baseball Krok 21

  3 Aby vás nadhazovací paže příliš nebolí. Začněte pomalu. Zabalte si led kolem paže a hrudníku, abyste zpomalili hromadění kyseliny mléčné (nahromadění kyseliny mléčné způsobuje bolest).
  • Po nadhazování běžte 30 minut. Vaše krev bude cirkulovat a pomůže vytlačit kyselinu mléčnou, která se může tvořit ve vaší paži.
  reklama

Část 4 ze 4: Baseballové gripy

Obrázek s názvem BaseballGrips

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co způsobuje klouzání hřiště? Donagan Nejlepší odpovídač Jakékoli lámání hřiště - například jezdec - mění svoji trajektorii v důsledku roztočení, které nadhazovač na míč dává, když jej uvolňuje. Je to doslova tření o vzduch a „vztlak“, který vytváří, který způsobí pohyb míče doleva, doprava, nahoru nebo dolů, když se blíží k domácí metě.
 • Otázka Nějaké tipy na to, aby se v ní nedostalo příliš daleko ven nebo dovnitř? Musíte jen cvičit. Jakmile budete pořád házet znovu a znovu, zvyknete si vypustit míč ve správný čas.
 • Otázka Kolik směn nebo celkových hřišť bych měl v průběhu hry postavit? Donagan Nejlepší odpovídač Mládežnické ligy mají pravidla upravující, kolik hřišť mohou mladí nadhazovači za den hodit a kolik dní odpočinku musí absolvovat mezi vycházkami.
 • Otázka Co je to rychlý míč? Donagan Top Answerer Je to fastball, který se chová trochu jako křivka. Viz článek wikiHow „Jak hodit řezanou koulí“.
 • Otázka Dobře hraji bez těsta, ale když přijde těsto, nemůžu házet rovně. Existuje způsob, jak tomu zabránit? Donagan Nejlepší odpovídač Necháte se rozptýlit přítomností těsta. Soustřeďte se na zónu úderu. Pokud víte, že konkrétní pálkař má problém zasáhnout hřiště do určité části útočné zóny, zaměřte se na tuto část. Pokud máte pochybnosti, zamiřte do spodního vnějšího rohu zóny.
 • Otázka Bude to fungovat i pro nadhazování softballu? Ne, softball je větší než baseball a je postaven jinak.
 • Otázka Na co se mám zaměřit při nadhazování? Kaden Kurten Zaměřte se na zónu úderu. To je oblast bezprostředně nad domácí deskou mezi koleny a podpaží těsta. To je obvyklá definice zóny úderu, ale rozhodčí mají při výkladu tohoto pravidla naprostou diskrétnost. Jakmile se ve hře nadhazujete, budete se chtít soustředit na to, abyste udrželi míč mimo těsto a na úrovni kolen.
 • Otázka Jak mohu zvýšit nebo snížit výšku tónu? Použijte delší než obvyklý krok, aby stoupal výš, a kratší krok, aby byl nižší.
 • Otázka Musím při zatáčení zakřivené koule zatočit zápěstím? Ne. Čím více angličtiny nebo „roztočení“ vložíte na míč, tím větší křivku získáte. Dávejte si pozor na to, jak točíte zápěstím, protože zkroucením v místě odtržení můžete způsobit více škody. Navrhoval bych, abyste zkusili metodu snap back ve špičce bodu odtržení, což způsobí mnohem efektivnější roztočení míče, čímž dojde k silnému zakřivení dráhy vašeho hřiště.
 • Otázka Může mít džbán něco na zápěstí? Donagan Nejlepší odpovídači Hráči mají obvykle omezeno nošení pouze toho, co je součástí týmové uniformy. Pokud máte na mysli něco jako potní kapelu, může to být povoleno, pokud rozhodčí neuvěří, že to odvádí pozornost útočníků nebo jinak představuje nefér výhodu nadhazovače.

Populární Problémy

Steelers a Titans se setkají v obrovské bitvě 7. týdne neporažených týmů. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Přestože jsou dny oblékání na oslavy vydání knih o Harrym Potterovi dávno pryč, nikdy nevíte, kdy budete muset vypadat jako kouzelník nejlépe! Můžete snadno vypadat jako Hermiona Grangerová se správným oblečením, typickými vlasy a minimem ...

Chcete se podívat na film Rodman: Lepší nebo horší 30 za 30? Zde je přehled toho, jak sledovat online přenos dokumentu Dennise Rodmana.

Pokud vyrábíte nebo opravujete náušnici, budete ke své práci potřebovat funkční háček na náušnici. Při práci s neobručovými náušnicemi použijte kleště s kulatým nebo jehlovým nosem k otevření a zavření malé kovové smyčky připevněné k ...