Patrick Mouratoglou připouští, že rozsah zranění Sereny Williamsové stále není znám, říká, že její odchod z Wimbledonu nyní „patří minulosti“

Serena Williamsová

Serena Williamsová

kdy přepínáte servery v tenise?

Nedávno s ním mluvil trenér Sereny Williamsové Patrick Mouratoglou Tenisoví majoři o předčasném odchodu Američana z wimbledonského mistrovství 2021. Williamsová, která už nějakou dobu stíhá rekordní bilanci Margaret Courtové na 24 grandslamových turnajů, byla kvůli zranění kolena nucena odejít ze svého otvíráku proti Aliaksandře Sasnovich.

Williams nedokázala skrýt své zklamání, že odjela z klubu All England Club takovým způsobem, a rozloučila se s davem se slzami stékajícími po tváři.

Když byl Mouratoglou dotázán na zranění třiadvacetinásobného Major vítěze, řekl, že se cítil tak spojený s Williamsem - kterého trénoval od roku 2012 -, že byl rozrušený, když viděl, jak se rozpadá.

„První emoce, které jsem cítil, byly její emoce. Jsem tak propojený se svými hráči, že cítím jejich emoce víc než já. Jinými slovy, moje emoce jsou jejich důsledky, “řekl Mouratoglou. 'Byl jsem zasažen plnou silou, protože Serena byla přemožena emocemi.'

Mouratoglou byl také požádán, aby osvětlil zranění Williamse. Francouz řekl, že rozsah problému stále není znám, ale prozradil, že Williams byl schopen chodit bez větších potíží.

'V tuto chvíli nevíme, očekáváme výsledek klinického hodnocení.' Manuální test nám poskytl představu o povaze zranění, ne o tom, jak vážné je. Chodí, což je dobré znamení, a vylučuje to velmi špatné možnosti, “řekl Mouratoglou.

Podle Mouratogloua se Williams odmítl zabývat zraněním a díval se již do budoucnosti.

'Tento odchod do důchodu patří minulosti,' řekl Mouratoglou. 'Musím říct, že Serena spontánně otočila stránku.' Vyrazili jsme ze stadionu jen my dva a její jedinou otázkou bylo, jak se odrazit. „Jaký je další krok? Kde bychom měli udělat MRI? atd.' Byla v režimu řešení. '

„Serena Williamsová od Wimbledonu hodně očekávala; v hlavě chtěla vyhrát trofej “ - Patrick Mouratoglou

Serena Williamsová uklouzla v pátém zápase svého úvodního zápasu proti Aliaksandře Sasnovichové a vypadalo to, že si poranila nohu, která už byla silně připoutaná.

Po ošetření se pokusila uhrát ještě několik bodů, ale znovu se zhroutila a zápas uznala.

velikost tenisových bot

Mouratoglou řekl, že on a zbytek Williamsova týmu zpočátku nevěděli o závažnosti situace. Podle Francouze si teprve poté, co Williamsová nezahájila její podání, uvědomili, že americký turnaj se chýlí ke konci.

'V krabici jsme nejprve nemohli rozumět všemu.' Neviděli jsme její pád, potřebovali jsme zpomalení, abychom na to přišli, “řekl Mouratoglou. 'V té době jsme právě viděli, jak Serena zastavuje.' Mysleli jsme si, že zmeškala střelu kvůli falešnému odrazu, nebo ji něco na povrchu vyrušilo. Nikdo nevěděl, jak vážné to bylo. '
'Pak jsme viděli, že slouží bez nohou a ani se nepokoušela hrát míče, které byly vzdálené jeden metr.' V tu chvíli jsme věděli, že je to tak zoufalé. Pokud to Serena Williamsová udělá, znamená to, že turnaj skončil. Ta emoce byla tak intenzivní, protože to věděla. '
Serena Williamsová utrpěla zranění kolena ve svém wimbledonském otvíráku

Serena Williamsová utrpěla zranění kolena ve svém wimbledonském otvíráku

Mouratoglou uvedla, že Williamsová byla na SW19 v mnohem lepší formě než na Roland Garros a jako taková měla vznešená očekávání na travnatém hřišti Major.

'Serena od Wimbledonu hodně očekávala.' V hlavě se chystala vyhrát trofej. Její příprava byla velmi dobrá. Byla připravená tenisově, fyzicky i duševně. V prvních rallye byla energie tak dobrá, mnohem lepší než Roland-Garros, “řekl Mouratoglou.

Francouz však připustil, že odchod z Wimbledonu byl pro devětatřicetiletého Williamse velkým překážkou, jejíž šance na vítězství na 24. Major každým rokem slábnou.

'Neví, kolik Wimbledonu bude v budoucnu hrát.' Pravděpodobně to není tolik, nemůžete si být jisti, že bude další. V její hlavě se v malém čase odehrává tolik pocitů. '

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní první semifinálový zápas Carabao Cupu mezi Manchesterem City a Man United, pokud jste ve Spojených státech.

Jak namapovat síťový disk. Tento wikiHow vás naučí, jak proměnit složku ve vaší počítačové síti na sdílený disk. Chcete -li to provést, musí být váš počítač ve stejné síti jako počítač, ve kterém je umístěna složka jednotky. Vy...

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat každý fotbal Washington Husky online v roce 2021.

Roger Federer vs Rafael Nadal byl poražen ikonickou rivalitou mezi Evertem a Navratilovou v seznamu Tennis Channel. Rivalita mezi Federerem a Djokovicem se překvapivě nedostala ani na seznam, zatímco Djokovič vs Nadal byl pokorný #10.

Pohled na pět nejmladších šampionů US Open v otevřené éře.

Andrew Harris zahájil ohromující kritiku Rogera Federera s tím, že se nestará o hráče s nižším umístěním. Harris tvrdí, že Federer lidem říká, co chtějí slyšet, ale hlasuje, aby si peníze nechali u hráčů s vyšším postavením.