Přímý přenos Macy’s 4th of July Fireworks 2019: Jak se dívat na show online

Macy

Getty Lidé sledují každoroční ohňostroj Macyho 4. července z Queensu v New Yorku 4. července 2017.

Macy’s 4th of July Fireworks Spectacular vysílá živě dnes večer od 8 do 22 hodin ET v síti NBC, s doprovodnou prezentací ohňostroje vysílaného bezprostředně po show. Letošní každoroční akce se přesouvá do centra města, počínaje East River, přes NYC, a pro ty, kteří chtějí sledovat výstavu, stejně jako velkou koncertní událost, existuje spousta možností. Ke sledování pořadu nemusíte mít televizi. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos NBC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje NBC (na většině trhů živě).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

podání bekhendu badmintonu

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují NBC (živé na většině trhů).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos NBC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Sling TV

NBC (živé na vybraných trzích) je součástí balíčku Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat NBC v přímém přenosu na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení přes Sling Televizní aplikace.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.Přečtěte si více od Heavy

4. července Místa NYC Fireworks 2019: Kde sledovat show

Derek Hough a Ciara jsou letošními hostiteli a podle Macy’s , skutečný ohňostroj bude zahájen ve 21:20. ET a obvykle trvají přibližně 25 minut. Podle toho bude k dispozici více než 100 odpalovacích míst a 70 000 odpalovacích granátů Fox Business . Dojde také k výbuchu vodopádu o délce 1600 stop.

Šest počítačů ovládá ohňostroj, jehož nastavení trvá 12 dní. Podle NBC New York „Plánování a sestavování letošní výstavy trvalo šest měsíců. Jak uvádí zpráva, některé z nových efektů, které jsou součástí letošní show Sledování trhu Říká se jim Vlčí píšťaly, Malí hadi, Skryté šťastné tváře, Otáčející se draci a Vícebarevné meteorické doly s 28 barvami. Susan Tercero, viceprezidentka a výkonná producentka Macy’s 4th of July Fireworks, hovořila o tom, co letos očekávat, a řekla: Rádi každý rok měníme naši kreativu. Je hezké to změnit. A způsob, jak to udělat ... je trochu to posunout ... Máme téměř pětkrát větší množství pyrotechnických efektů, jaké se letos na mostě dějí. Máme mnohem více show. Názvy nových ohňostrojů popisují tvary a zvuky pyrotechniky.

Kromě ohňostroje bude v show Macy’s zahrnuto téma klasické americké kinematografie, s Čaroděj ze země Oz slaví své 80. výročí. Z tohoto důvodu během akce zazní nahrávka zpěvu Jennifer Hudson Somewhere Over the Rainbow.

Pokud jde o diváky, očekává se odhadem 1-3 miliony osobních diváků a více než 10 milionů lidí sleduje událost doma. Nalaďte se a sledujte největší ukázku ohňostrojů v naší zemi.

stream hry o trůny epizoda 4

Mezi další televizní ohňostroje patří A Capitol Fourth a Boston Pops Fireworks Spectacular. I to jsou každoroční akce.


Populární Problémy

Wawrinka možná nevyhrál ani osm zápasů na jiných površích v osmnácti pokusech, ale na antuce se téměř vyrovná skvělému Federerovi.

Námořní móda se stala populární ve třicátých letech 19. století, skok začal obrazem mladého prince Alberta Edwarda, oblečeného v námořnickém obleku. Http://www.vogue.com/946330/best-nautical-style-vogue-archives/ Od té doby má námořní styl ...

Williams vyhrál finále ve třech setech.

Po této hře získal Monfils 250 bodů do žebříčku ATP, zatímco Pospisil sbírá 150 bodů.

Zde je návod, jak sledovat sobotní fotbalové utkání Brown vs Cornell online.

Jak opravit peeling z umělé kůže. Umělá kůže je syntetický materiál vyrobený z levné základní tkaniny a polyuretanového povlaku. Časem a používáním se umělá kůže nakonec začne odlupovat a odlupovat. Umělá kůže se obtížně ...