Přímý přenos Macy’s Thanksgiving Day Parade 2019: Jak se dívat online zdarma

GettyDnes se v New Yorku koná Macy’s Thanksgiving Day Parade 2019 a lidé z celého národa sledují událost v televizi, jak si připravují sváteční jídlo. Průvod začne v 9:00 ET a bude vysílat na NBC i CBS.

Alternativní 360stupňový úhel průvodu bude živě streamován Na youtube „Pokud ale chcete sledovat vysílání NBC nebo CBS online, můžete tyto kanály sledovat na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících živých televizních přenosů bez kabelu služby:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC a CBS (oba žijí na vybraných trzích) jsou dva z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV .

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Macy's Thanksgiving Day Parade na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují NBC a CBS (oba žijí na vybraných trzích).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Macy's Thanksgiving Day Parade na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí jsou NBC a CBS (oba žijí na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Macy's Thanksgiving Day Parade na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

jak dlouho trvá degradace tenisové boty

Viz také: Nabídky Amazon Black Friday


Náhled přehlídky Macy’s Thanksgiving Parade

První oficiální Macy’s Day Den díkůvzdání se konal 27. listopadu 1924. Přehlídka zahrnovala plováky, hudební kapely a zvířata ze zoo v Central Parku, včetně slonů, medvědů a opic.

Letos je to 93. Macy’s Thanksgiving Day Parade a pro ty, kteří se vydávají na průvod osobně, určitě se spojte se spoustou vrstev. S větry o těchto svátcích je vždy šance, že plováky mohou skončit uzemněny. Informoval o tom list Wall Street Journal že jediný den, kdy byly balónky na Den díkůvzdání uzemněny, byl v roce 1971.

Podle The New York Times , existuje šance, že balóny na přehlídce by mohly být uzemněny podruhé v historii na tento Den díkůvzdání. Od incidentu v roce 1997 existují přísné předpisy, pokud jde o to, zda mohou plováky létat. V roce 1997 The New York Times hlásil, že větrem ošlehaná Kočka v klobouku způsobila nehodu, která zanechala ženu v kómatu.

Orlando Veras, mluvčí Macy, vydal následující prohlášení: Na Den přehlídky jsme vždy naladěni na povětrnostní podmínky. Počasí monitorujeme denně, ale v tuto chvíli je příliš brzy na jakékoli rozhodování.

Pokud jde o letošní plováky a balónky, ty nové v průvodu, podle Macy’s , zahrnují zelená vejce a šunku; Láska letí vzhůru do balónu; Smokey Bear; Spongebob Squarepants a Gary; Blues Clues & You; Plovák Home Sweet Home Cracker Barrel; Coach’s Rexy in the City Float; Měnič cihel Lego Group; a New York Life’s Toy House of Marvelous Milestones.

Pokud jde o umělce na přehlídce v letošním roce, zahrnují mimo jiné Billy Porter, Black Eyed Peas, Celine Dion, Ciara, Debbie Gibson, Idina Menzel, Kelly Rowland, Lea Michele, Ozuna a TLC. Svůj podíl na slavnostech bude mít také Velký jablečný cirkus.Populární Problémy

Basketbal v Daytonu otevírá v úterý večer sezonu proti Eastern Illinois. Zde je návod, jak a kde můžete hru sledovat.

Postoupí Dominic Thiem z Prince of Clay, aby se přihlásil na French Open 2019?

Enrique Hernandez předvedl ve velkém stylu pro Los Angeles Dodgers proti Chicago Cubs.

Při cvičení na kytaru je přirozené pociťovat bolest ve vzteklé ruce (levá ruka, pro praváky). To může být bolestivé, zejména pro začátečníky, ale neměli byste nechat bolest, aby vám bránila v procvičování. Jestli ty...

Kmene a poranění lýtka jsou běžné, zejména u sportovců. Http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2697334/ Jedním z nejvíce oslabujících a otravných sportovních úrazů je natržený lýtkový sval. Velkým problémem tohoto zranění je ...