Martina Hingis oznamuje svůj třetí odchod z tenisu

Martina Hingis ke sportu hodně přispěla

Martina Hingis hodně přispěla k rozvoji tohoto sportu.

Jaký je příběh?

Tenisová hvězda Martina Hingis oznámila svůj třetí odchod ze sportu a na konci tohoto týdne mistrovství WTA v Singapuru zavěsí raketu.

Hingis potvrdila, že má zájem vystupovat pozitivně, ale také uvedla, že si přála zachovat optimistický přístup, který by ji viděl počtvrté vrátit se zpět do akce!

V případě, že jste nevěděli

Martina Hingisová se bude těšit na slavnou kariéru, díky které získala od svého debutu v roce 1994 25 grandslamových titulů, včetně pěti šampionátů ve dvouhře, sedmi ve smíšené čtyřhře a 13 ve čtyřhře žen.

Švýcarka se rozhodla odejít poté, co jí přetrvávající zranění v roce 2003 bránila v herním stylu, ale k hraní se vrátila v roce 2006 a vystupovala hlavně v kategorii čtyřhry, ale o rok později byla nucena skončit poté, co byla testována na kokain.

Jádro věci

Hingis jako zázračné dítě během svého dospívání prohlásila ve Wimbledonu v roce 1996 titul ženské čtyřhry ve věku 15 let a drží rekord jako nejmladší hráčka, která titul získala.

Ve věku 16 let byla po vítězství na Australian Open, Wimbledonu a US Open zařazena na světovou jedničku a v dobrém běhu pokračovala až do roku 2003, kdy se stala obětí řady zranění, která jí zkrátila kariéru.

Byla zpět v roce 2006 a vystupovala ve vybraných hrách, ale při třetím návratu v roce 2010 se vrátila ke svému živlu a vytvořila jedno z nejlepších partnerství se Sania Mirzou. Takové bylo porozumění mezi touto dvojicí, že jim během hracích dnů říkali 'Santina'.

Tato dvojice, jedna z nejlepších dvojic v historii ženského tenisu, vystřelila na všechny válce a vzala svět útokem, když kromě 41 zápasů a devíti titulů WTA v 16 vyhrála po sobě Wimbledon, US Open a Australian Open. -měsíc neporažená série.

kolik her v tenisovém zápase

Autorský záběr:

Sedmatřicetiletá žena dosáhla ve své kariéře hodně a překonala řadu překážek, aby se dostala na vrchol žebříčku. Ve hře, která vyžaduje hodně vytrvalosti a soustředění, bylo Hingisino odhodlání a její přístup ke hře úžasem.

Kromě toho o ní její partneři měli také co říci a jak se podílela na tom, jak z nich dostat to nejlepší. Tím, že oznámila svůj třetí odchod do důchodu, nepochybně zanechá obrovskou prázdnotu, kterou má vyplnit.

Přejeme jí, aby přišla a doufala, že ji někdy brzy uvidíme v akci.

Populární Problémy

Jak hrát Super Smash Bros. Brawl pro Wii. Ano, Super Smash Bros. Brawl je hra, kterou může hrát každý. Je to nejlepší jako hra pro více hráčů, takže zde je několik účinných tipů k obecnému úspěchu. Všechny tipy na postavy jsou postavy ze Super Smash ...

Robustní a silné podání je jednou z nejlepších zbraní v hráčském arzenálu a získání dobrého prvního podání pomůže hráči se od něj odhlásit.

Jak udělat punč s vodkou a vínem. Punč s vodkou a vínem je ideálním nápojem pro každou párty, protože může snadno sloužit mnoha lidem a hosté si mohou doplnit vlastní sklenice, když chtějí víc. Existuje mnoho různých typů ...

Jak měřit krevní tlak ručně. Pokud jste vy nebo někdo, koho znáte, ohroženi vysokým nebo nízkým krevním tlakem, možná budete chtít investovat do manuální sady pro krevní tlak pro domácí použití. Naučit se ručně měřit krevní tlak může trvat ...

Podle Heute Dominic Thiem jmenoval Jeza Greena jako svého nového trenéra fyzické kondice. Green dříve pracoval s World No.

Dnes večer jsou Emmy 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat celou přehlídku cen online prostřednictvím možností živého streamování bez kabelů.